Невгамовна сила• 28 ноября 2025
Дорого, але це так смачно!
500 гривень за кілограм
Я погнала• 28 ноября 2025
Ответ дляСанька-4b93
Ну вот, такой организм, генетически устойчивый ко всему, с хорошей пищеварительной и имунной системой. При других данных, она б банально с унитаза не слазила от ее антисанитарии и еды с пола, вперемешку с трусами и какашками кролячьими.
Мені здається нас намахують) Спеціально розводять срач для фото і викладають всяке хрючево. Хоча збиває з толку двомісячний гель лак, не може ж жінка спеціально для порадниці по два місяці не оновлювати покриття.
Електрохарчування• 28 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
У Марічки, це назва у Кременчузі
Спасибо, заеду