Люблю_смаколики• 28 ноября в 15:39

Аналіз крові і хімія. Хто розуміється?

Хто може подивіться.
Лікар виходить з відпустки у понеділок, тоді буде консиліум вирішувати , робити хімію чи ні.
Дано рак кишечника, 3 стадія. Без метастаз.
Від операції пройшло 2 місяці, вже більше місяця вода в легенях. Діагноз плеврит.
КТ, узд легенів, черевна порожнина все чисто. Останній раз воду забрали в понеділок і не повних 100 грам, бо на початкових етапах було і 800 мл. Лікар , який робив процедуру, говорить, що з водою переважно не роблять хімію, але у даному випадку користь хімії може перевищити ризик від її застосування.
Антибіотики були і не раз.
У вівторок мали їхати в хімію і тут такі аналізи. Ниркові все добре , в межах норми .
Хто розбирається , чи є шанс, що хімію таки зроблять? Боїмось, щоб за цей час пухлина не наросла знову.
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 15:42
Останній рентген не цілих 2 тижні тому і цитологія рідини з легень.
Або де можна отримати консультацію он лайн.
Огірок та Помідорчик• 28 ноября в 15:44
Автор, чи є можливість надіслати лікарю хіміку, який веде пацієнта, ці результати у Вайбері чи Телеграмі?
Задолбулька• 28 ноября в 15:45
З погаными показниками хімію не роблять.. Вам сказали як підіймати гемоглобін і інші показники?
Капельницы ставите??
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 15:45
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Він буде з понеділка, казав в понеділок вислати. Переживаємо.
Вірніше, той ,що робив операцію в той, що буде робити хімію. З наступного тижня повертаються з відпустки.
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 15:48
Ответ дляЗадолбулька
Капельницы ставите??
Робили аналіз вчора , лікар буде бачити в понеділок їх.
Людина вдома. В лікарні піднімали до 100, зараз знов впав. Казали доброго харчуватись , печінка, поки гранатові пити.
Але мене ШОЕ шокувало.
from Ukraine• 28 ноября в 15:48
Загалом краще мати контакт з лікарем через месенджер. Надсилаєте результати і він дає висновок. Якщо щось не так, можуть препаратами скоригувати, перенести хімію на деякий час, щоб показники піднялися.
Відносно рідини в легенях. Я добре памʼятаю історії з онкофоруму, де на хімії рідина «підсихала», тобто зменшувалась.
Огірок та Помідорчик• 28 ноября в 15:48
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ви перебуваєте в тому ж місті, що і лікарня?
Думаю, варто все ж написати лікарю, надіслати рано вранці.
Мама робила хімію, і у неї багато разів багато показників були завищені чи занижені, але все одно допускали до хімії. Але кожен випадок індивідуальний. І я так розумію питання не в аналізах крові, а щось із легенями все ж?
Задолбулька• 28 ноября в 15:49
Ответ дляЛюблю_смаколики
Але мене ШОЕ шокувало.
Так из-за жидкости скорее всего. Ніяк харчуванням не підняти гемоглобін після такого.
Капельницы пусть поддерживающие выпишет.
Огірок та Помідорчик• 28 ноября в 15:50
Ответ дляЛюблю_смаколики
Але мене ШОЕ шокувало.
У моєї мами ШОЕ було високе більше чи менше протягом усього курсу терапії.
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 15:50
Ответ дляfrom Ukraine
Тел відключений.
У вайбері був тиждень тому .
Лікар по легенях налякав, що з води при хімії може бути абсцесс. Але це вимушений ризик.
Пописанная парта• 28 ноября в 15:50
Рішення робити чи не робити хімію приймає виключно лікар, на підставі комлексної оцінки, а не форум. Все, що нижче 100 вже не є нормою у випадку гемоглобіну. Якби не ви не хвилювалися, чекайте на Вашого лікаря. Добре харчуватися не в цих випадках піднімає гемоглобін від таких показників.
Задолбулька• 28 ноября в 15:52
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тел відключений.
У вайбері був тиждень тому .
Вам потрібно перестати так нервувати. Від вас особисто мало що залежить. Пишу, бо я особисто загнала себе в такій самій ситуації...
Огірок та Помідорчик• 28 ноября в 15:52
Ответ дляfrom Ukraine
Підтримую цей коментар.
Мама під час лікування мала зв´язок з лікарем у мессенджері з різних питань.
Мамі хімію один раз переносили.
Квітка Миру• 28 ноября в 15:53
Автор, может немного не в тему, мы сейчас мужа вытаскиваем - цистектомия радикальная, вырезали мочевой пузырь, ходит с мешочками и так будет всю жизнь...
НА счет рака - метастаз тоже не было - но сам рак очень быстропрогрессирующий
Химию начали делать - был всего лишь 1 раз на химии, вроде не плохо в первый день было мужу, а вот на следующий думала Богу жизнь отдаст, гахнуло на почки, плюс на тот момент стент стоял... еле вытащили
Я к чему это говорю, мужу химию сказали более не делать, так как почки могут отключиться и доктор сообщил, что химия дает 10% гарантии, что рак не появится снова и рисковать в таком случае из-за 10% просто нет смысла
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 15:53
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ні, до лікарні їхати 130 км.
Потрібно буде домовитись ще за транспорт.
Вода в легенях була від того, що людина майже півроку нормально не харчувалась. Дуже низький рівень білка і внаслідок цього вона .
Вона не лише в легенях була, а й в черевній порожнині. Стояли загалом 3 дренажі.
Останній з легень зняли зашвидко, вона вся не встигла вийти .
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 15:54
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дякую.
Пописанная парта• 28 ноября в 15:54
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Підтримую цей коментар.
Мамі хімію один раз переносили.
Якби нам не хотілося мати цілодобово 24\7 зв´язок з лікарем, вони теж люди і мають право на відпочинок і особисте життя. Автор пише, що лікар у відпустці, тому тут вараніт тільки чекати до понеділка, бо хімії навіть не починалися, а поки мова про те, чи можна почати робити.
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 15:55
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Підтримую цей коментар.
Мамі хімію один раз переносили.
Тел.відключений.
В обох лікарів.
В Афіні була , море хейту і більше нічого.
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 15:56
Ответ дляКвітка Миру
Здоров´я чоловіку.
Пописанная парта• 28 ноября в 15:58
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тел.відключений.
В обох лікарів.
Тут або ви довіряєте своєму лікарю і з ним проходите етапи лікування або змінюєте лікаря. Як варіант отримати альтернативну думку але з цим далі щось теж потрібно робити. Афіни це про про говорить, ви ж не підете до лікаря зі словами ’а там мені сказали, що можна’. Ну як казала лікар мені в свій час ’у вас буде так, як ьуде саме у вас’, менше слухайте чужі роповіді.
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 15:58
Ответ дляПописанная парта
Я довіряю.
Але хотілося би знати,до чого готуватися.
Якщо їхати, то 130 км.
Потрібно вирішити питання з роботою мені і транспорт.
from Ukraine• 28 ноября в 15:59
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тел відключений.
У вайбері був тиждень тому .
Я не спеціаліст, не берусь оцінювати і не сприймайте мою думку, як достовірну, але 100 мл рідини - це дуже мало. Тобто, якщо інші показники будуть в межах норм, то це не виглядає тим, через що треба повністю відкладати хімію. І подивіться, почитайте, на що найбільше будуть впливати ваші протоколи лікування. У вас мають бути Кселокс або Фолфокс протоколи.
Квітка Миру• 28 ноября в 16:00
Ответ дляЛюблю_смаколики
Здоров´я чоловіку.
Спасибо, и Вам и Вашим близким ангела хранителя
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 16:05
Ответ дляfrom Ukraine
Ще не казали, що саме , які ліки.
Лише , що спочатку капвють хімію, потім таблетки.
Мене лякає ШОЕ висока. Від чого ?
Коли було більше води, такого високого рівня не було. І лейкоцити зараз майже норма .
Курочка• 28 ноября в 16:16
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ще не казали, що саме , які ліки.
Мене лякає ШОЕ висока. Від чого ?
Шоє завжди велике коли є пухлина,
Я не чарівниця вам• 28 ноября в 16:30
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ще не казали, що саме , які ліки.
Мене лякає ШОЕ висока. Від чого ?
Шое від самого раку.
Я не чарівниця вам• 28 ноября в 16:32
Ответ дляКвітка Миру
Пластику мочового не пропонували?
автор Люблю_смаколики • 28 ноября в 16:32
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Шое від самого раку.
Але навіть , коли була пухлина , такого високого не було .
Зараз , після операції, по КТ пухлини, метастазів нема.
Воленс-неволенс• 28 ноября в 17:01
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тел.відключений.
В обох лікарів.
Нічого не зміниться до понеділка. Просто відпочиньте ці дні.
Курочка• 28 ноября в 18:34
Ответ дляЛюблю_смаколики
На хімію не беруть коли гемоглобін низький і лейкоцити замалі,шоє все рівно буде високе