Плакулька• 28 ноября 2025
Чому чоловіки підозріло відносяться, коли жінка до них добра?
Якщо їм зустрічається красива, хороша, ввічлива жінка, яка по доброму і гарно до них відноситься, не скандальна, то чоловіки починають її підозрювати, що щось тут не так і за цим вона має якийсь умисел. Чому в них така психологія? Невже нормальна гарна жінка зараз це виключення? Вже не перший раз таке помічаю.
ВсеЧетко• 28 ноября 2025
Не знаю такого, как по мне, обычно, все наоборот. Если кому-то что-то глючится, то это его проблемы. Если ищет подвох во всем, даже в отношении к нему, то у кого еще тараканы надо спросить..
Княгиня пітьми• 28 ноября 2025
Судя по вашему описанию, аы выбираете тревожников или избегающий тип. Переключайтесь на других
Плакулька
• 28 ноября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Часто це развод на гроші
Розвод від жінки?
Перловая Кашка• 28 ноября 2025
Ответ дляПлакулька
Розвод від жінки?
Ви таке питаєте, ніби вам 12 років