Цибулька зла• 29 ноября в 06:31
при якому ттг починають прийом гормону L-тироксин?
Этожзвяздаяегообожаю• 29 ноября в 06:35
Гарне питання. Треба щоб ТТг був до 2, лікарі вважають до 4 норма
Цибулька зла
• 29 ноября в 06:41
Ответ дляА_мій_самий_самий
Когда доктор назначит
та ще не була, а вже хвилююсь
Цибулька зла
• 29 ноября в 06:41
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
дякую!)
А_мій_самий_самий• 29 ноября в 06:42
Ответ дляЦибулька зла
та ще не була, а вже хвилююсь
Сходите, назначит вам узи, анализы
Я Головна• 29 ноября в 07:14
Я починала, коли Т4 був 0,8, а ТТГ 3
За місяць 0,25 стала краще себе почувати, схудла трохи.аналізи нормалізувалися до ТТГ 1,5 Т4 0,95 Перестала приймати, через рік все те саме…
Хочу почати пити натуральні щитовидки, л тірозин, і йод на постійній основі
Ждушечка• 29 ноября в 07:38
Це ще залежить не тільки від рівня ттг, а й від того які у вас симптоми і скарги.
Свій варік• 29 ноября в 07:39
Дивитесь референтні значення там або 4 або 4.5, тоді і призначать.
Чут часто зустрічаю цифру 2, в мене юуває і 3, і я добре скбе почцваю
Ромашка -3390• 29 ноября в 08:17
Зависит от уровня тироксина по анализу.У меня его достаточно, а ТТГ 6
Гормоны не назначили