Copy-Paste• 29 ноября в 11:04

У вас часто виникає потреба побути наодинці, навіть якщо ви не самотні?

Медсестричка• 29 ноября в 11:07
Сідаю в авто і кудись їду . Часто їду в ліс і просто гуляю ( в сезон збираю гриби)
Поліпривіт всім• 29 ноября в 11:15
Моё любимое время утро,когда муж на работе,а дети в школе
Лагшмивара• 29 ноября в 11:16
Так.
Робота пов´язана з людьми і стресами.
А по вечорам в мене офлайн навчання.
Так, насправді, мені подобається бути одній і я довольна, коли чоловік йде на роботу, а я лишався дома працювати одна)
Я інколи і читаю/дивлюся серіали іноземною мовою в іншій кімнаті теж одна.
Чоловіка люблю, але бути одною теж полюбляю.
По цій причині вважаю, що буду нервовою мамою, що вічно дратується((
Я не чарівниця вам• 29 ноября в 11:24
Да, люблю быть одна дома. Я интроверт. В основном когда муж на смене
САМ_ТАКОЙ• 29 ноября в 11:57
Достаточно редко. Приблизительно пару раз в году. Пол дня с головой хватает.
НуКаНаКа• 30 ноября в 08:09
Я останній рік живу сама. І я вам скажу - це найкращий період в моєму житті.