Жинси на дитину• 29 ноября 2025
Обновила косметику уход для лица на черную пятницу (
Все обошлось в 10 тысяч при том что заказы делала и на оф сайтах за границей, а сколько у вас уходит на косметику? (((
Ніколи не збрешу• 29 ноября 2025
Ответ дляПопельшка
Я купувала їхній крем з віт с,вмивання і голубий тонік.Роками це в мене було.Ретинол все думала,але не дійшла.Якщо буду брати то візьму не дорогий geek
В какой крем с витамином С? Для меня этот ингредиент боль. Что бюджетное - с ним что-то не то, а дорогое стоит дорого.
Сапай вазони• 29 ноября 2025
Ответ дляГл. Амурная
У вас
У нас
Ничего не ясно
У нас
Ничего не ясно
Що саме потребує розʼяснень?
Я написала, що по загальній вартості кремів вийшло, так само, як у автора.
І, що в Україні вийшло вигідніше купити косметику.
Але, якщо вам треба вивернути тему в русло «поїхали з України-залишились», то це не до мене.
Гл. Амурная• 29 ноября 2025
Ответ дляСапай вазони
Що саме потребує розʼяснень?
Да триста лет вы мне нужны
Пацаааааааан• 29 ноября 2025
Ответ дляСапай вазони
Я сама закордоном, а замовлення зробила на укр.оф-сайті. Вийшло дешевше на 2 тис грн ( при тому, що закордоном було -30% на офіційному, а в Україні- -25%). Чи то в курсі євро справа, чи на наш ринок вигідніші ціни, але факт. По вартості-майже як у вас. Але для мене це не розкіш, а необхідність, великі проблеми зі шкірою.
В страдивариусе обувь по скидке за границей 1580грн. В Украине та же обувь 999грн
Таки в Украине дешевле