ВыФсеВрете• 29 ноября в 13:57
А вы верите в судьбу?
Если бы я сегодня была всего на 30-35 минут позже в одном месте,был бы треш.Но я решила выехать раньше.
Увидела видео в ТГ.
Я точно знаю,что всё,что с нами случается,уже решено заранее,как и дата смерти и рождения.
Увидела видео в ТГ.
Катастрофа• 29 ноября в 13:59
Верю. Если бы вышла раньше из квартиры, то не рассмотрела соседа и не закрутила бы с ним
Царівна Жабка• 29 ноября в 14:04
Не знаю,лично я в своей жизни всегда делала то,что хотела. Никогда не приходилось прям подстраиваться под обстоятельства.
ВыФсеВрете
• 29 ноября в 14:06
Ответ дляЦарівна Жабка
Вы просто делали то,что уже расписано для вас лично
Міні-бікіні• 29 ноября в 14:07
Ответ дляВыФсеВрете
Теж такої ж думки , кожному все розписано
Ms. Скромность• 29 ноября в 14:35
Ответ дляКатастрофа
Поэтому наша жизнь -это набор нелепых случайностей,которые могут развернуть жизнь совсем в другое русло. Просто набор случайностей-ничего больше
Міні-бікіні• 29 ноября в 14:49
Ответ дляМастер Пис
Ні, все в житті результат прийнятих рішень і випадку
Я зазвичай на цю тему не сперечаюся.
Але колись зовсім випадково попала на розмову з жінкою яка має дар . Вона мені розповіла про моє майбутнє . Практично все з того збулось протягом 13 років . Звідки ж вона взяла цю інформацію , якщо долі не існує ?
Мастер Пис• 29 ноября в 14:50
Ответ дляМіні-бікіні
Я зазвичай на цю тему не сперечаюся.
Це просто зчитування людини
Міні-бікіні• 29 ноября в 14:50
Ответ дляМастер Пис
Це просто зчитування людини
Зчитування з чого можна зробити щоб розповісти про майбутнє?
Мастер Пис• 29 ноября в 14:51
Ответ дляМіні-бікіні
Такі люди гарні психологи от і все, бачать людину наскрізь
Міні-бікіні• 29 ноября в 14:55
Ответ дляМастер Пис
Як людина психолог може побачити смерть бабусі(яка на той час абсолютно здорова була) та родинні стосунки ? Наприклад ще вона сказала , що я з багатодітної сімʼї (теж думаю психологи не всі можуть таке знати) але прийде час і ми всі розʼїдемось по світу , і з деякими сестрами я навіть спілкуватись не буду . Як почалась війна , так і сталось .
Як це все може сказати психолог за 10 років до того , як це сталось ?
Мастер Пис• 29 ноября в 14:57
Ответ дляМіні-бікіні
Я маю на увазі, що такі люди добре зчитують людей і знають що кому сказати і все, ніякої долі і тд немає
Міні-бікіні• 29 ноября в 15:01
Ответ дляМастер Пис
В мене не було ніяких проблем, в яких мене треба було утішити чи навпаки ) взагалі жодних запитів .сама на той час дуже скептично до цього відносилась . Але я почула дуже багато . І коли з роками почало збуватись , згадала її і навіть соромно стало .
Тому ваш коментар не зовсім актуальний в цьому випадку .
Успокойся_Успокойся• 29 ноября в 17:42
Боюсь очень того что все предначертано… а зачем будущее предопределено? Кто распоряжается нашими жизнями?