Меломанка Маланка• 30 ноября 2025
Наше проклятье
Услышала такую фразу от случайной знакомой. А вы как думаете, если бы он сразу сбежал, то лучше было бы? Или хуже? Как все было бы?
А если сейчас сбежал бы, то уже не то, наверно?
Чорт і Шо• 30 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Зе робив чкісь звернення, це пам´ятаю точно.
Кім кожні декілька годин виходив в ефір.
Кім кожні декілька годин виходив в ефір.Звідки?Вся влада п´ятами накивала в перші дні війни.
Пацелуйнитуда• 30 ноября 2025
Ответ дляАннуитет
**Потрібно читати програму, з якою йде кандидати, оцінювати професіоналізм, оточення**
У всіх них програми красиво написані.
Але зазвичай жодна не виконується і на половину.
Професіоналізм? Як його оцінити?
Був час коли всі говорили про Залужного.
Ну у військовій справі може і профі.
А у державно-політичній справі?
І за Порошенко я голосувала перший раз.
Думала багата людина не буде красти😂
А як красиво він язиком тріпався...
А оточення?
Ви і знати не будете про оточення кожного кандидата.
Випливає все потім під час політичних розбірок.
А після війни ще й всі кандидати будуть приписувати собі військові і волонтерські заслуги.
Всі вони випадкові.
Бути хорошим підприємцем, мером чи депутатом
не означає бути хорошим президентом.
У всіх них програми красиво написані.
Професіоналізм? Як його оцінити?
Ну у військовій справі може і профі.
А у державно-політичній справі?
І за Порошенко я голосувала перший раз.
Думала багата людина не буде красти😂
А як красиво він язиком тріпався...
А оточення?
Всі вони випадкові.
не означає бути хорошим президентом.
Насправді, ніхто не знає як воно буде. Але голосувати ’ хоть паржем’ - це було безумством.
Де зараз ті, хто їздив з наліпками ’Я за ЗЕ’? Де вони? Куди поділись?
Нехай зараз спробують наліпити, можна засікати таймер скільки проживе те авто.
Нам доведеться обирати. Але обирати потрібно буде головою, а не заради сміху. Вже насміялись.
Меломанка Маланка
• 30 ноября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Они первые выехали
Указка• 30 ноября 2025
Ответ дляЯниЯ
Давайте почнем з того, що він нічого не зробив для оборони, не попередив людей, скільки людей загинуло через його бездіяльність.
І продовжує гинути, через крадійство його команди та подальшу її безкарність
СКИБИДЫШь• 30 ноября 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Удалено администрацией...
Так ви і зараз можете ’якось жити’, кацапи через шереметьєво пускають. Якщо фільтрацію пройдете, звісно.
Пасхальний тролік• 30 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Зараз вони зробили головне - не здали України хуйлу. Тому ви і біситеся. Військовим шляхом вам ще мінім 110 років брати Київ ´за три дні’ , а не військовим Зе не здав.
Війна немає лінійної залежності. Менше читайте розрахунки-маячню журналюг.
Чорт і Шо• 30 ноября 2025
Ответ дляЧавонадо
Тобто, якби він 23-го втік, всім було б краще?
Стверджуючи це, чим ви краща за йоб*** русню?
Удалено администрацией...
Нервогенератор• 30 ноября 2025
Ответ дляПідмітайло
Удалено администрацией...
Нервогенератор• 30 ноября 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Удалено администрацией...
Підмітайло• 30 ноября 2025
Ответ дляНервогенератор
Удалено администрацией...
Учите историю и не задавайте глупых вопросов
Чавонадо• 30 ноября 2025
Ответ дляЧорт і Шо
І чим їх спинив підірваний Антонівський міст?
Він не був підірваний, тому русня зайшла в Херсон.
Метелик• 30 ноября 2025
Ответ дляПідмітайло
Выключите марафон, включите мозги.
Жодного разу не включала.
А Ви хто будете— кацапка чи просто криса продажна? Готові в окупацію? У Вас , мабуть, знайомих» з окупованих сіл та Міст Київської області в 22 році немає. Ви не в курсі, що кацапня творить.
Садова гойдалка• 30 ноября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
ви дійсно не розумієте?
Що? Що інвестор не заходять в мою сферу з початку війни, а виберуть повільну і туговату Румунію, щоб вести там свій бізнес? При окупації Крима, Донецької і Луганської області для іноземних капіталів в Україні були спеціальні умови опадаткування, і бюджет країни поповнювався. Обгрунтуйте своє розуміння з економічної точки зору
Меломанка Маланка
• 30 ноября 2025
Ответ дляПідмітайло
Ну вот это ’учите историю’ реально фраза кацапов любимая. Вы из дыныры?
Чорт і Шо• 30 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Цього б діалогу не було.
Я була б знищено фізично, бо не пройшла б фільтрацію. Цього форуму 💯 не існувало б, принаймі у тому вигляді як він сьогодні є. Україна б перетворилася на одну велику Бучу. А далі вся Україна перетворилася б на Донецьк, з повістками для 18-річних.
Да понятное дело,что для вас ваша жизнь в большем приоритете,чем жизнь каких то мобилизованных мужиков.Тут даже и говорить нечего
Смайликівна• 30 ноября 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Нет, не лучше. Чем лучше хаос в стране, на которую напали? Был бы Киев за 3 дня со всеми вытекающими.
Удалено администрацией...
Нервогенератор• 30 ноября 2025
Ответ дляПідмітайло
Удалено администрацией...
Метелик• 30 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Цього б діалогу не було.
Зараз нас назвуть каструлеголовими та єдиним марафоном.
Бо треба було здаватись.
Не форум, а зборище швалі кацапської.
Бо треба було здаватись.
Не форум, а зборище швалі кацапської.
Меломанка Маланка
• 30 ноября 2025
Ответ дляНервогенератор
Удалено администрацией...
Сейчас, по идее, скажет, что Крым всегда был рассеей)) Классика)
Чавонадо• 30 ноября 2025
Ответ дляУказка
Та ми зрозуміли, що ви й з півдня, й з Запоріжжя, й з під Харкова. І на передовій, і в магазинах в чергах, і відсутність світла вас не лякає, бо у вас генератори/інвертори і т.д. Методички по яким працює ваша шобла ми вивчили напам´ять, щоб розповісти дітям, як працювала під час війни пропаганда зеленої секти.
Ніколи не була за Зе, постійно мене тут порохоботкою обзивали, бо більшість тут якраз за ’молодого президениа’ була.
А зараз я просто намагаюсь бути об´єктивною.
Підмітайло• 30 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Причём тут днр? Крым, флот, выход в Чёрное море, контроль чёрного моря.
Чорт і Шо• 30 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так і ви можете бути зараз десь під Покровськом при повній екіпіровці, але ж набагато безпечніше мене в інтернеті фільтрацією лякати.
СКИБИДЫШь• 30 ноября 2025
Ответ дляПідмітайло
Удалено администрацией...
Так, купа завезених орків у віджатих у українців квартирах живе,це правда. А є купа закатованих, вбитих українців. Які вже не живуть. І вбили їх лише за те, що вони українці (громадяни України,національність могла бути різна).
Вас приваблює життя на непідконтрольній- не стримуйте себе, але перетворювати Україну на окуповану територію вам ніхто не дасть.
Кишмишная Мая• 30 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Сдал весь юг.
Смайликівна• 30 ноября 2025
Ответ дляІстеріомама
Ну піде він зараз і , що далі ? Як по вашому це вирішиться ?
Это уже не решится, ни при нём, ни при ком-либо другом... У нас нет сейчас политиков, способных что-то изменить...((
Намазюкана нішою• 30 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Цього б діалогу не було.
Фильтрацию куда бы вы не прошли ?раша хотела поставить своего прорашенского президента, типа яныка, какие бучи, какие фильтрации ?
Кишмишная Мая• 30 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Твой потужный уже это сделал. Где Бердянск? Где Мелитополь? Нихто не дасть, ахахаххаа.
Намазюкана нішою• 30 ноября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Добре що Зе обіцяв - все виконав і про пенсії, і про зарплати бюджетникам. Це економіка проїдання- виділяти великі кошти на соцзабезпечення. Ми не можемо собі це дозволити. У нас єдиний варіант - більш-менш стабільне законодавство для залучення іноземних інвесторів. Інших варіантів для росту економіки немає.
Прочитала обісцяв😂
Нервогенератор• 30 ноября 2025
Ответ дляПідмітайло
Але дамочка! Флот был на две страны. Тебе историю учить и учить. Почитай на досуге про раша договора, которыми она задницу себе подтерла. Давай про Чечню еще вспомни!