Меломанка Маланка• 30 ноября в 08:16
Наше проклятье
Услышала такую фразу от случайной знакомой. А вы как думаете, если бы он сразу сбежал, то лучше было бы? Или хуже? Как все было бы?
А если сейчас сбежал бы, то уже не то, наверно?
anutka-e220• 30 ноября в 20:26
Ответ дляЧавонадо
Якби Зе втік в 22-му, я б зараз хз чи жива була б, місто моє було б вже майже 4 роки окуповане.
Не прихильниця нашого гаранта, але він тоді залишився правильно.
А ви помітили що зараз якраз ті, хто не був прихильниками,спокійніше на нього реагують.А ті хто з 73% обгажують гірше росіян.
Маска-0b9f• 30 ноября в 20:49
Ответ дляelenze66
То що, нехай окуповують всю Україну ? Не потрібно оборонятися ? Супер, будемо жити як в Бердянську. Але щось мені не хочеться жити як в Бердянську.
Вам аж настільки не хочеться жити як у Бердянську,що ви взяли автомат і пішли на фронт?Якщо ні,то ви згодні жити як у Бердянську.
anutka-e220• 30 ноября в 21:44
Ответ дляфруктовая
нет.рейтинг зели стал еще больше.а вот порох ниже плинтуса
А хто мені цікаво робить ці рейтинги,мене ні разу ніхто не питав.
Стільки гімна як на діючого,я ще ні на кого не бачила,що ще раз доводить що наші люди не послідовні і ніколи не хочуть відповідати за свій вибір.
Ответ дляanutka-e220
так у людей поспрашивайте.по городах .по селах.в моем огромном окружении только 2 пенса за петю и то они тю тю
Ответ дляЧавонадо
Плюсану. Зєльку не люблю, за нього не голосувала, але поки він Президент. Крапка.
А про шо гілка ???
Ответ дляanutka-e220
Все гімно він як ніхто заслужив. Ті хто за нього голосували амністовані рівно тоді, коли закінчились його повноваження, а це трохи менше ніж два роки тому. До того ж він йшов із одними обіцянками а робив протилежне, як говорящая голова у якої слова ніяк не співвідносяться до дій.
Ответ дляСонья09
Знов одне й те саме перед кожними виборами, прямо немає більше в Україні кандидатів, один зеля лишився.
Так зараз їх і справді немає. Щось і бажаючих не видно. Хіба що Юля, Петя може досі мріють. А і Арестович хотів дуже. Такі кандидати підійдуть?
Маска-0b9f• 01 декабря в 08:17
Ответ дляelenze66
А вам так хочеться, щоб цілу Україну окупували і російські паспорти роздали ?
Ні.Мені хочеться,щоб ті,хто театрально ненавидить кацапів в інтернеті,робив це на фронті зі зброєю в руках.Підходить?
Ответ дляanutka-e220
Банкет по обс..ранию оплачивает рээфия и рошенки
Ответ дляСонья09
Громче всех при выборы вирищит расия
Маска-0b9f• 01 декабря в 09:50
Ответ дляfilafina
Так ехай на рф, раз таке умне
Тільки після того,як ви підете на фронт.
Ответ дляМаска-0b9f
Кацапів ненавидять всі, мабуть, крім вас. І мені хочеться, щоб такими ждунихами і сепаратистками, як ви , і та дамочка, яку забанили, зайнялися компетентні органи.
Маска-0b9f• 01 декабря в 10:13
Ответ дляelenze66
А с чего это я сепаратистка и ждуниха?С того,что посылаю всех нафронтниц и нафронтиников на войну?Так как раз наоборот,я этим помогаю стране бороться с кацапской нечистью.
anutka-e220• 01 декабря в 11:49
Ответ дляфруктовая
Причом Петя взагалі,його не горізонті нема вже шостий рік.
anutka-e220• 01 декабря в 11:52
Ответ дляfilafina
Ви назву теми в якій коментуєте читали?
Ответ дляМаска-0b9f
Конкретно, що ви хочете ? який ваш план закінчення війни ? Ну підуть всі нафронтніци на фронт, і далі що , закінчиться війна ?
Маска-0b9f• 01 декабря в 13:22
Ответ дляelenze66
Мій план?!Ви мене з Зеленським не переплутали?!