Запароленое одеяло• 30 ноября в 09:47

Какого тренера вибрали б

мужчину или женщину? если надо скинуть 10 кг и буду брать ведение по питанию. мне кажется женщина лучше поймет мои ´боли´
с мужчинами никогда не занималась
_Alekssandra_• 30 ноября в 09:48
Женщину берите, если есть выбор.
наКоблучках• 30 ноября в 09:52
Взагалі б не звертала увагу на стать, вибрала б виступаючого в минулому чи теперішньому
Мати драконів• 30 ноября в 09:53
Мені з чоловіками більше подобається займатися , тільки один раз трапилася гарна жінка - тренерка
Мати драконів• 30 ноября в 09:53
Ответ длянаКоблучках
А нащо виступаючого?
Мама Чели• 30 ноября в 09:54
В мене тренер був чоловік, але в харчуванні я розібралась сама. Їм важко зрозуміти наші все зʼїм за пару днів до менструації і тд
автор Запароленое одеяло • 30 ноября в 09:54
Ответ длянаКоблучках
от є жінка. вона бодібілдерша, активно виступає
Барвіночка• 30 ноября в 09:54
Не довіряла б харчування людині, яка не отримала мед.освіту. а в плані фізри мені з жінками легше.
Мама Чели• 30 ноября в 09:55
Ответ дляЗапароленое одеяло
Фітнесбікіні? Чи прям бодібілдерша
Мати драконів• 30 ноября в 09:55
Ответ дляЗапароленое одеяло
А а в також хочете бути як вона й виступати ?
Мама Чели• 30 ноября в 09:55
Ответ дляМати драконів
Да на це потрібно багато грошей
наКоблучках• 30 ноября в 09:57
Ответ дляЗапароленое одеяло
Йдіть до неї, навіть думати немає що, вони точно все знають про їжу, як зайти в дієту і як вийти.
наКоблучках• 30 ноября в 09:58
Ответ дляМати драконів
Ви читаєте питання в темах на які відповідаєте?
Правильно_Валерчик• 30 ноября в 10:00
Мені без різниці.
Шаманю второпях• 30 ноября в 10:03
Ответ длянаКоблучках
Они все на фарме
А вот недавно• 30 ноября в 10:11
Ответ длянаКоблучках
Виступаючого, щоб просто скинути? У виступаючих більше підхід про обʼєми і форму, а не про стрункість
А вот недавно• 30 ноября в 10:12
Ответ длянаКоблучках
Ну це ж не про здорове похудіння. Якщо у автора недостатньо мотивації, то буде зрив.
наКоблучках• 30 ноября в 10:13
Ответ дляА вот недавно
Господи , як я люблю думки місцевих « експертів « які поняття не мають про що пишуть. Аби вліпити свій стереотип кудись
наКоблучках• 30 ноября в 10:13
Ответ дляА вот недавно
Що ви несете і для чого?
А вот недавно• 30 ноября в 10:20
Ответ длянаКоблучках
«Місцеві експерти» теж ходять в зал і спілкуються з виступаючими. Вони мені не раз рекламували свої послуги під виглядом, що і де мені треба підкачати і що я теж можу виступати якщо звернусь до них.
А вот недавно• 30 ноября в 10:21
Ответ длянаКоблучках
Що ви несете і для чого?
Кажу, що якісне похудіння - це не «зайти в дієту і вийти з неї» - це спосіб життя, щоб більше не довелось сидіти на дієтах.
наКоблучках• 30 ноября в 10:21
Ответ дляА вот недавно
Не несіть єрунду і не обманюйте.
А вот недавно• 30 ноября в 10:24
Ответ длянаКоблучках
Не несіть єрунду і не обманюйте.
Навіщо мені обманювати в цьому питанні? Я поділилась своїм досвідом.
Синди Кроуфорд• 30 ноября в 10:59
Мне комфортней с женщиной