Пищалка• 30 ноября в 10:02
Хлопець нічого не подарував
Було день народження, зранку хлопець коли прокинулись привітав і каже ,що давай поїдемо купимо тобі сережки ,ти ж хотіла.Я сказала ,що зараз не хочу собі такий подарунок бо поки не планую пробивати вуха і сказала що хочу щось інше,є в мене віш ліст.
Вже 4 дні пройшло подарунок так я і не отримала.
Дівчата думаєте варто щось казати,чесно так обідно ,ну дійсно, квіти він подарував але хотілось би отримати ще щось бо ми не підлітки щоб дарувати лише квіти на др,в 30 думаю можна витратитись на подарунок
Поліпривіт всім• 30 ноября в 10:04
Тю, так спитайте на яку суму розраховує й скажіть що підходить. Мало лі який вішлічт тв можливості
І нащо казали про сережки, якщо не планується
Не танцую- но пою• 30 ноября в 10:05
Дивно, що у вас вуха в 30 не проколоті....Не те, щоб це обов´язково, але хто в принципі не проти прикрас у вухах, робить це задовго до 30 зазвичай:))
Акукарача• 30 ноября в 10:08
Ответ дляДиректриссимо
А что он Вам должен подарить?
Вы ему озвучили свои хотелки?
Как вы думаете чувствует себя мужчина, если он знал, что она хотела серьги, а потом она заявила, что не хочет прокалывать уши? 🤣
фан L.O.S.T.• 30 ноября в 10:07
Я вас здивую, є круті кліпси. Я з проколотими їх ношу і кайфую.
барабанщица• 30 ноября в 10:07
Ответ дляАкукарача
Ну да, в принципі, 4 дні - не так багато, щоб обробити цю інформацію)
Поліпривіт всім• 30 ноября в 10:08
Ответ дляфан L.O.S.T.
Але вона хотіла сережки))
Шаманю второпях• 30 ноября в 10:08
а вишлист вы ему показали или просто сказали что он есть)
АБВГДэшница• 30 ноября в 10:10
Я бы уже давно скинула ему вишлист и сказала когда за подарком? Выбирай :)
Вишлист лучше делать на 5-6 позиций на разный бюджет (от маленького, среднего, до высокого), потом выбор за мужчиной. Если уж ничего не подарит из него или подарит вообще что-то другое, то как бы отношение к вам налицо, анализируйте. Хорошая проверка мужчины
Мама Карло• 30 ноября в 10:08
Виш лист принято озвучивать до ДР. Он ознакомился? Ждите на новое др из своего виш листа подарок
Директриссимо• 30 ноября в 10:08
Ответ длябарабанщица
Так так любой подарок может не прийтись автору.
Акукарача• 30 ноября в 10:08
Ответ дляПоліпривіт всім
Але вона хотіла сережки))
Но у нее даже нет дырок в ушах 😅
фан L.O.S.T.• 30 ноября в 10:09
Ответ дляПоліпривіт всім
Але вона хотіла сережки))
Вона не хотіла, то хлопець захотів їх їй подарувати. А вона сказала, що хоче щось інше, але не сказала що. Типу як а форт буаяр, він має знайти вішлист і виконати бажання
Акукарача• 30 ноября в 10:09
Ответ дляСама купляю квіти
Глупа ви, недосвідчена. Куй железо не отходя от каси
Конечно, надо было сказать «поехали», пока предлагал. А там и сережки выбрать, и сумочку, и парфюм
Лукава Кішка• 30 ноября в 10:09
Ответ дляНе танцую- но пою
Я рівно в 30 проколола
Телячі ніжноСті• 30 ноября в 10:09
Почему не согласились на сережки?! Если вы это ранее озвучили, и он был готов? Выглядит как возможность «вытянуть» побольше… Не понятно.
Мама Карло• 30 ноября в 10:09
Ответ дляАкукарача
Но у нее даже нет дырок в ушах 😅
Отсутвие дырок не мешало авторице хотеть сережки. А как получила предложение их получить в подарок, резко появился виш лист.
Директриссимо• 30 ноября в 10:09
Ответ дляАкукарача
Но у нее даже нет дырок в ушах 😅
Но он же не с потолка придумал, что автор хочет серёжки.
Поліпривіт всім• 30 ноября в 10:10
Ответ дляфан L.O.S.T.
Він сказав, що вона хотіла. Автор сама пише. Сама йому казала, значить
Акукарача• 30 ноября в 10:10
Ответ дляДиректриссимо
Так это больше автора и характеризует) она сама не знает, что хочет
Лукава Кішка• 30 ноября в 10:10
А він до дн бачив цей віш ліст? Чи ви казали хочу сережки, а зранку передумали?
Сама купляю квіти• 30 ноября в 10:10
Ответ дляАкукарача
Ну, або хоч інщу ювелірку 🤷🏼♀️
фан L.O.S.T.• 30 ноября в 10:11
Ответ дляПоліпривіт всім
Точно, я перечитала. Тоді стає ще цікавіше