Продавчиня кіз• 30 ноября в 11:20
Ищу короткий роман на несколько дней, потому что сейчас совсем нет времени
Что вам понравилось?
Этожзвяздаяегообожаю• 30 ноября в 11:21
Для мене любий роман на 1-2 дні. Короткий, це скільки сторінок?
НеКонец-Света• 30 ноября в 11:25
Ответ дляВот Она Я
А я подумала Ви хочете роман закрутити короткий, коханця шукаєте))
Я теж
Вишневий цвіт• 30 ноября в 11:25
Ответ дляВот Она Я
Ахахах
Вишневий цвіт• 30 ноября в 11:26
Ответ дляВот Она Я
Це краще за книгу.
Автор, подумайте над цією альтернативою.
Пишіть роман свого життя)
Чупокабра• 30 ноября в 13:11
Я також про відносини подумала. Ще й промайнула думка навіщо на пару днів? Зазвичай на одну ніч шукають