Хропочка з гривкою• 30 ноября в 18:47
Як Ви навели порядок у голові без психолога?
У мене немає коштів на психолога, багато слухала (роками) на різних платформах онлайн. Багато чого знаю і розумію. Але навести порядок у голові не змогла. А в мене там такий бардак… Я б якось це описала по-іншому, та забанять. Як Ви змогли? І ще скажіть як побороти лінь? Бо саме це, мабуть, і псує половину мого життя. Бо фізично за день я втомлююсь від своїх думок роками. А по факту - нічого і не зробила. Ні, я роблю домашні справи і так далі, але для себе особисто та свого покращення життя - ні.
Партизанка• 30 ноября в 18:48
Книжки по психології, подорожі і молитися стала, в церкву ходити та вдома. Допомогло
Видна міленіалка• 30 ноября в 18:49
Тоже и смотрела и сейчас смотрю стримы психологов онлайн на Ютубе. Есть много техник у них и бесплатно там. Работать над собой. Не меньше года двух надо. Но это и в реале может быть с живым психологом
Хропочка з гривкою
• 30 ноября в 18:50
Ответ дляВидна міленіалка
Я вже роками слухаю. Я вже сама можу викладати. Просто як то все працює в реальному житті з собою? От в чому питання. Як це втілити в життя, так сказати)
Видна міленіалка• 30 ноября в 18:52
Ответ дляХропочка з гривкою
Техники выполнять. Просто слушать мало. Ну и если есть депрессия и тревожность подключать психиатра, чтобы выписал ад, это важно
Найщасливіша• 30 ноября в 18:51
Я розумію вашу проблему. Мені порадили психотерапію, але як подивилася на ціни, зарплати не вистачить...
Хропочка з гривкою
• 30 ноября в 18:52
Ответ дляНайщасливіша
Так, так. І ще не факт, що саме цей психолог допоможе…
Мотористка• 30 ноября в 18:52
Треба розбирати різні ситуації. Самій не просто. Спробуйте тут радитись або чат гпт. Може є друзі/знайомі в терапії - задавати питання.
Видна міленіалка• 30 ноября в 18:52
Ответ дляХропочка з гривкою
Не факт
Зажуженная Жужжа• 30 ноября в 18:54
Вы понимаете, что причина Вашего состояния- это Ваши мысли. Это уже много. Работала с двумя психологами и забила на них, нахожусь примерно в том же состоянии, что и Вы. Постоянно себя настраиваю, пытаюсь контролировать мысли. С переменным успехом
Хропочка з гривкою
• 30 ноября в 18:55
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мої думки вимикаються тільки коли я сплю… але на жаль коли сплю сняться погані сни, які потім мене підштовхують на ще більше думок, ось таке от замкнуте коло..
сама себе прекрасная• 30 ноября в 18:56
Смотря у кого какая проблема. У меня - тревожность. Я стала контролировать свои мысли, не пускать негатив, произошло наверное осознание и принятие того что все может пойти не по моему сценарию.
А лень это не про меня. И смотря что вы называете ленью.
Мотористка• 30 ноября в 18:57
Ответ дляХропочка з гривкою
Це до психіатра
Зажуженная Жужжа• 30 ноября в 18:58
Ответ дляХропочка з гривкою
Понимаю. Знакомо. Только сны почти никогда не вижу. Мне кажется, главное не драматизировать, просто такая Вы, с нюансами, и я такая, и много кто. У всех разные.
Хропочка з гривкою
• 30 ноября в 18:59
Ответ дляМотористка
Це до психіатра
Ви мене порадували, може вони дешевші ніж психологи і терапії,
Мотористка• 30 ноября в 19:02
Ответ дляХропочка з гривкою
Не зовсім. Я про ваш сон. Погані сни, навязливі думки. Це дзвіночок, що з нервовою ситемою щось не так. Мозок не відновлюється, він навіть уві сні сильно напружений. Може вам потрібні медичні препарати для корекції стану, а потім вже терапія.
Хропочка з гривкою
• 30 ноября в 19:04
Ответ дляМотористка
Ага, я зрозуміла, дякую. То радіти не треба бо в принципі тепер треба вже гроші не тільки на психолога)) зарано зраділа я оце собі.
Обнемашечка• 30 ноября в 19:08
у меня порядок на интуитивном уровне. при этом я считаю многие внушения современных психологов вредными
Мотористка• 30 ноября в 19:12
Ответ дляХропочка з гривкою
Я працюю з психіатром та психотерапевтом. Майже рік в терапії. До цього захопювалась психологією теж, але був переломний момент в житті і зявилась потреба в терапії.
Психолог дає певну опору і підтримку, як костиль. Допомагає розвернути життя/ситуацію/проблему і подивитись зі сторони. +виговоритись/виплакатись...Він може направити вас. Але всю основну роботу робитимете Ви. Там немає домашніх завдань.
Спробуйте вести щоденник. Це дуже допомагає. Просто писати туди свої думки, як по полицям розкладати. Можна робити щоденник емоцій (емоція-думка-ситуація), тобто яка думка спровокувала емоцію і який це мало наслідок (ситуація). Можна писати ’що корисного/позитивного я зробила для себе сьогодні’, ’що мене встривожило/образило/вибило з колії сьогодні’ і т д. Це можна робити протягом дня, в певній дуже емоційній ситуації (потік думок) або виділити конкретний час доби.
Хропочка з гривкою
• 30 ноября в 19:14
Ответ дляМотористка
Дякую. Буду пробувати))
Мотористка• 30 ноября в 19:16
Ще раджу розвантажити мозок через тіло - медитації, йога, розтяжка, масаж, легка спокійна музика. Більше відпочивати. І згадати себе ДО, що ви робили в своєму житті перед цим станом. Що надає сил, мотивує, полегшує стан. Аналізуйте себе. Коли це сталось, може стресова ситуація, розібрати її в щоденнику. Це саме порадить психолог)
Секс-Бомба• 30 ноября в 19:17
меньше слушайте этих блогеров психологов, они на вас просто деньги зарабатывают
Хропочка з гривкою
• 30 ноября в 19:21
Ответ дляСекс-Бомба
В чомусь ви також праві, якщо чесно
Найщасливіша• 30 ноября в 19:22
Ответ дляМотористка
Розкажіть, будь ласка, як приблизно проходить у вас сеанс психотерапії? Справа в тому, що я брала один пробний сеанс. То там ми просто подихали, типу практику виконали і по суті все. Я собі терапію трохи по іншому уявляла просто
Щедрик• 30 ноября в 19:34
Ответ дляХропочка з гривкою
На ОКР схоже, це до психіатра
Мотористка• 30 ноября в 19:43
Працюємо раз в тиждень. Перші сеанси говорила я, розказувала свою історію, як давно, симптоми, ситуації,проблеми, що призвели до такого стану. Потім розділили кожну сферу життя і кожну обговорювали (що не так, як хотілось би, що ми в силах зробити, чого не варто робити). Сеанси починаються зі слів ’Як самопочуття, як пройшов ваш тиждень, може ви хочете обговорити щось конкретно’. Навіть якщо здається ніби все ок, десь вона мене підловить))
Ми не дихаємо на сеансах, вона мені просто сказала за цю техніку в двох словах і порадила йогу/медитації. Обговорюємо щось конкретне.
Психотерапевта знайшла через друзів. Двох вона витягнула з непростих ситуацій в житті. Тому я просто довірилась, хоча перші сеанси я просто говорила і не розуміла, як мені від цього має бути легше. Це приходить з часом.
Мотористка• 30 ноября в 19:44
Ответ дляНайщасливіша
відповіла в загальний чат, сорі, не ту кнопку натиснула.
повідомлення вище
Панна Кота• 30 ноября в 20:09
Ответ дляХропочка з гривкою
Мені допомагає, але ціни так, кусаються. Хоча розумію, що насправді це найрозумніше вкладення коштів.
Залежить від психолога/психотерапевта і методу, в якому працює. І від вашої готовності щось змінювати та бачити проблему.по собі бачу, що ні книги, ні відео, в тільки психотерапевт вміє так побачити і поставити правильне питання, що підсвічує певну проблему/установку, до якої я б сама не догадалась.
Найщасливіша• 30 ноября в 20:38
Ответ дляМотористка
повідомлення вище
Дякую за відповідь. Дякую, що поділилися
Первоклашка Я• 30 ноября в 22:01
1. Перестать всё прошлое мусолить, расковыривать и 100500й раз обдумывать. Прожито, было как было, переступили и пошли дальше.
2. Собаку заведите. Долгие прогулки с собакой способствуют... всему способствуют, отрыву ж.. от дивана, в первую очередь.
3. Ответьте сами себе честно-пречестно, чего бы Вы хотели для себя в будущем. Прошлого уже нет. Есть настоящее, в котором Вы можете создать себе будущее.
4. И не ссыте, делайте что Вашей душе угодно - всё в Ваших руках, никто Вас не ограничивает, никто за Вас не решает. Вы свободны