Україна наше все• 30 ноября в 20:08

Жахливо бридко

На роботі до мене підказує чоловік, який на 20 років старший. Ще й іншим колегам розповідає що він лише заради мене приходить на роботу. Мені якось дуже огидно від цієї ситуації. Я заміжня, а цей чоловік це знає і дає привід для насмішки іншим, своїми балачками про його симпатію до мене. В мене виникає бажання йому врізати. Я надто бурхливо реагую?
Да_Я_ТакаЯ_• 30 ноября в 20:40
Ответ длятяжкаялюдина
Начните пускать отрыжки, ковырять пальцем в носу, ушах и вытирать об себя при нем. Если не сработает, вытирайте об него.
Вы фильм ’белые цыпочки’ смотрели
тяжкаялюдина• 30 ноября в 20:43
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Вы фильм ’белые цыпочки’ смотрели
Нет. Годный?
r25-1• 30 ноября в 22:02
Ответ дляУкраїна наше все
Просто проблема ще і в тому, що його двоюрідний брат заступник директора в нашій компанії( через що поки нікуди не зверталась
снимите секс с ним на видео, будете шантажировать всю жизнь потом . Станете зам дира
Да_Я_ТакаЯ_• 01 декабря в 06:56
Ответ длятяжкаялюдина
Нет. Годный?
Та там афроамериканец переоделся в блондинку и пошёл на свидание с баскетболистом, который ну очень сильно хотел эту блондинку
Так вот переодетый парень что бы отбыть желание у партнёра, начал прямо в ресторане отрвгивать ,пердеть, в итоге баскетболист ещё сильнее влюбился и захотел эту переодетую блондинку
тяжкаялюдина• 01 декабря в 13:33
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Поняла. Спасибо, гляну 😅