Почекуха• 01 декабря в 14:55
Їду в автобусний тур в Європу, чи можна вийти з автобуса на зворотньому шляху?
Їду в автобусний тур в Європу, чи можна вийти з автобуса на зворотньому шляху і не повертатися в Україну з групою! Подруга запросила побути у неї 2-3 дні в Кракові. Ми їдемо через Краків.
Куратор туру каже, що ні. Може є якісь варіанти, як це зробити?
Дякую!
Закуйовджена життям• 01 декабря в 14:56
Конечно
Кто вас там держать будет.
Только чемодан как достанете
Кто вас там держать будет.
Только чемодан как достанете
Почекуха
• 01 декабря в 14:56
Єдиний варіант який мені запропонували їхати самій до Кракова і там підсічтм в екскурсійний автобус. Але тур оплачувати, як повний
Почекуха
• 01 декабря в 14:57
Ответ дляЗакуйовджена життям
Конечно
Кто вас там держать будет.
Только чемодан как достанете
Кто вас там держать будет.
Только чемодан как достанете
Я серйозно
Почекуха
• 01 декабря в 14:58
Ответ дляЗакуйовджена життям
Конечно
Кто вас там держать будет.
Только чемодан как достанете
Кто вас там держать будет.
Только чемодан как достанете
Сказали, що не можна і все. Чому? Це раніше, коли робили групову візу, не можна було
Закуйовджена життям• 01 декабря в 14:58
Ответ дляПочекуха
Я серйозно
Я тоже. Пробуйте договорится с водителем - он вам чемодан достанет. А оплата за весь, конечно
Забула що?• 01 декабря в 14:58
Ответ дляПочекуха
Тур вы в любом случае будете оплачивать по полной.
Можете с водителем договориться, если в Кракове будет остановка, чтобы он достал чемодан. Ну, или на ближайшей остановке, а до Кракова доехать самостоятельно
Лупаю цю скелю• 01 декабря в 14:58
Ответ дляПочекуха
Я серйозно
Не можна. В них же супроводжувальний лист є з прізвищами. Екскурсії, те се. А який сенс? Ідьте до подруги і звідти поїдете на екскурсії. Може ще дешевше буде
Закуйовджена життям• 01 декабря в 14:59
Ответ дляПочекуха
Тогда возьмите только ручную кладь и выйдете на остановке.
Причина что нельзя? Может боятся, что вы деньги назад потребуете
Почекуха
• 01 декабря в 14:59
Ответ дляЛупаю цю скелю
Та не буде воно дешевше
Тур дорогий, і до Кракова квитки по 1800 грн, в нас троє
Лівий Локіть• 01 декабря в 14:59
Це купа геморою для гіда оформлювати і пояснювати на кордоні, чому виїхало одна кількість людей, а повернулась інша. Це груповий тур, там документація на групу.
Закуйовджена життям• 01 декабря в 14:59
Ответ дляЗабула що?
Мы с вами синхронно)
Дюймовочка• 01 декабря в 15:00
Автор, так робити заборонено, на групу формується список і всі заявлені туристи які пройшли кордон згідно туристичного туру мають повернутись, або туроператор сплатить штраф. Все це перевіряється і кулькість туристів фіксується на кордоні, кількість туди і назад має збігатись
Котогосподиня• 01 декабря в 15:02
А скільки ви будете в Кракові? Вам тих 2-3 годин вистачить. Навіщо подрузі набридати аж три дні.
ЭмчЭндЭм• 01 декабря в 15:02
Спитайте у гіда групи та та фірми, яка організує тур.
Бо в них можуть бути неприємності через Вас.
Марс атакует• 01 декабря в 15:03
Ответ дляЭмчЭндЭм
не можуть, а точно будуть)
75В• 01 декабря в 15:05
Ответ дляЛівий Локіть
Яка документація на групу?
Країна мрій• 01 декабря в 15:06
Мама їздила в Лурд
Жінці стало погано її залишили в Франції в лікарні
Повернулися без неї
Інсцинуйте приступ апендициту
Повернулися без неї
Інсцинуйте приступ апендициту
Лівий Локіть• 01 декабря в 15:06
Ответ для75В
Яка документація на групу?
Вся - від дорожньої до медстраховок
Турагенція Tourdream• 01 декабря в 15:06
В автобусні екскурсійні тури з України автобуси їдуть по принципу ’закритих дверей’. Тобто, скільки туристів виїхало з України, стільки повинно повернутися. Якщо турист ’загубився’ закордоном і не повертається, то на перевізника накладуть штраф і це доволі суттєва сума.
Тому Ви можете приєднатися до туру вже закордоном й так само на звороті залишитися, до перетину кордону.
Неправдиша• 01 декабря в 15:09
С вами в автобусе будет пару представителей СБУ, чтоб вы не посрамили честь своей страны и не изъявили желания остаться в свободной капиталистической стране.
Если серьезно, откуда у вас такие мысли? Никому нет дела приедете вы назад с группой или нет.
Почекуха
• 01 декабря в 15:15
Ответ дляЛівий Локіть
Мені так і сказали
Ответ дляТурагенція Tourdream
А якщо лбдина передумала наприклад і просто захотіла далі подорожувати, змінились плани. Ладна ще чоловіки зараз мають обмеження, а жінки тут до чого
Почекуха
• 01 декабря в 15:16
Ответ дляЗабула що?
Я не против полностью оплатить
Почекуха
• 01 декабря в 15:17
Ответ дляДюймовочка
Як мені тоді робити?
Закуйовджена життям• 01 декабря в 15:18
Ответ дляТурагенція Tourdream
А зачем это сделали? Чтобы что?
Нічний дожор• 01 декабря в 15:20
в мене знайомий до війні постійно так в німетчину мотався, екскурсійними автобусами, купляв дешевий тур і вперед. у нього там справи були
Дюймовочка• 01 декабря в 15:22
Ответ дляПочекуха
Як мені тоді робити?
Якщо потрібно не вертатись в Україну, то вихід оди - підсісти до групи виїхавши особисто закордон
Липка-прилипка• 01 декабря в 15:23
Ответ дляДюймовочка
Ой да ладно, он я на екскурсію колись з Єгипту в Ізраїль їздила, там ізраїльтяни такий на кордоні терор влаштували: прям під мікроскопом усіх розглядали, деяких не пустили, або пускали жінку, а чоловіка не пускали. Щоб же не дай Боже не було випадків еміграції. Але тим не менш, моя сусідка десь по дорозі назад «загубилася». Така скромна тітонька років так під 60