КарамбОлька• 01 декабря 2025
Кто покупал такие салфетки?
Второй раз купила,а они суховатые, упаковка целая, первые были прям мокрые.
Брак?
КарамбОлька
• 01 декабря 2025
Ответ длямиссАрфография
Условия хранения
Сейчас не жара, а сухие
Я купувала. Мені сама серветка подобається, зручний розмір. Але не беру великий пакунок саме тому, що під час використання серветки, що залишаються, стають менш вологими. Це проблема великих пакунків. У них є менші пакунки (10 штук), їх зараз купую. Але виходить дорожче(.
миссАрфография• 01 декабря 2025
Ответ дляКарамбОлька
Сейчас не жара, а сухие
А вы правда думаете, что с пылу с жару из Китая вам в аврору бегом их везут?
Я у дочки 2 раза их брала, мокрые вобще фигня, одни разводы, когда пол пачки открытой, то еще куда не шло, вытерли фасад
ГейТуда• 01 декабря 2025
Переверните их, чтоб они лежали на той стороне, где клапан. Может просто стекла жидкость. Но вообще они не оч удачные. Я купила как только они появились - не могла нарадоваться, а вторая упаковка была тоже суховатая
На привозе• 01 декабря 2025
Весь час беру, мокрі були, на минулому тижні ще пачку взяла по акції, не засмучуйте мене - невже сухі будуть (((
КарамбОлька
• 01 декабря 2025
Ответ дляНа привозе
Я сейчас купила их 104грн.
Первые покупала летом, и даже открытую пачку жара не осушила. А тут такое, мне они очень подходят, вытираю за котами рыгачки
КарамбОлька
• 01 декабря 2025
Ответ дляГейТуда
Спасибо попробую
Не виправдовуюсь• 01 декабря 2025
Теж постійно беру, ніби завжди вологі. Зараз бачила з´явилися ще серветки від Фейрі, по 180 грн, хочу ще їх спробувати. Може хтось вже купував?
КарамбОлька
• 01 декабря 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Интересно, а где продаются?
Вільний митець• 01 декабря 2025
Советую салфетки для уборки Presto из Сильпо.
Они по акции стоят 45-47 грн 72 штуки.
Не сохнут.
Они по акции стоят 45-47 грн 72 штуки.
Не сохнут.
На привозе• 01 декабря 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Бачила, рекламу, що жирні плями з одягу прибирають, теж хочу спробувати
Не виправдовуюсь• 01 декабря 2025
Ответ дляКарамбОлька
Интересно, а где продаются?
У нас в магазинах з польськими товарами і в магазинчиках з побутовою хімією бачила, взагалі за останній тиждень прям постійно мені на очі в різних місцях вони потрапляють, їх два вида, зелені і рожеві
На привозе• 01 декабря 2025
Ответ дляКарамбОлька
Интересно, а где продаются?
Я в інсті в якомусь магазинчику товарів з Європи бачила
Ответ дляСпецифика
Я беру серветки Domol для прибирання. В упаковці 50 шт. От вчора використала останню. Така ж мокра, як і перша. Часто на акції. От сьогодні ціна 59,99.
На привозе• 01 декабря 2025
Ответ дляhrystia
Непогані, але ці з аврори більші, щільніші
Лика-прилипка• 01 декабря 2025
Ответ дляhrystia
В каком магазине?
Проработник• 01 декабря 2025
Я оці жовті що в Автора в Аврорі брала за 110 и за 150грн (перший раз по акції) Дуже задоволена. Буду купувати ще.
На привозе• 01 декабря 2025
Ответ дляПроработник
Акція 104 грн була, може і зараз є
КарамбОлька
• 01 декабря 2025
Ответ дляНа привозе
Акція 104 грн була, може і зараз є
Сейчас нет
Ms. Сама прямота• 01 декабря 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Классные, я индукцию мою от жира, бомба
Ms. Сама прямота• 01 декабря 2025
Я много салфеткок перепробовала, самые лучшие Фейри и эти желтые с Авроры, остальные фигня маленькие тонкие