Чай не пью, только кофе• 01 декабря в 17:01
Які тренди на декор ялинок цього року?
Думаю зробити приблизно так як на фото, червоне із золотим із додаванням зеленого ось такого відтінку як на ведмедику .
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 декабря в 17:27
Ответ дляФоточки нема
та тут так со всем, и обувь, и куртки, и украшерия, и еду - все обсырают...
Та да... Но йолку - это совсем уж лишнее. Я смотрю тему - и прям настроение новогоднее насалось. Вспоминаю из детства игрушки, старинные еще... Тепла хочется, праздника, а не вот это вот ...)
Роздратована шкіра• 01 декабря в 17:30
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мене навпаки воротить від однотипних сучасних ялинок
100%
Прикрашають якесь штучне гівно пластиком, ще й тренд вигадують, щоб у всіх однаковий пластик був. Ну поки голодні і босі були, ясно. Але ж вже наїлися, то відкрийте очі.
Чай не пью, только кофе
• 01 декабря в 17:30
Ответ дляПасхальний тролік
Ось шматочок. Прохання не обгаджувати, у всіх різний смак
Дуже гарно
Чай не пью, только кофе
• 01 декабря в 17:33
Ответ дляФоточки нема
Блин, были бы деньги и место в квартире, я б каждый год меняла. Столько идей, и сервировки и украшений...Но, прийдется довольствоваться тем, что есть(
В мене зараз не дуже є місце, але я реально щороку все міняю, повністю все і наволочки і скатертину на стіл, все попереднє продаю набором за ті ж гроші що купила, вже третій рік так))) гарно фоткаю, прасую, виставляю і продаю
фрау Гітта• 01 декабря в 17:34
Считаю, что елка должна создавать настроение, атмосферу уюта, семейную, веселую, а не тренды.. Все эти елки красивые, но такие безликие что ли, хорошо только для торговых центров, ярмарок и пр.
Дома у каждого свои традиции и игрушки, зачем следовать каким-то трендам?
Стервочка• 01 декабря в 17:35
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Будуть радянські класні іграшки .
Таких зараз не купиш
Продають на блошиних базарчиках кожного року. Але як на мене, то цінності вони не мають. Приємні спогади саме від тих, які висіли на власній ялинці в дитинстві
Спасу мир• 01 декабря в 17:35
Ответ дляМастер Пис
Мы елку не ставим и трендов не знаю. Вот понравилась у блогера такая
Молиться діду морозу щоб подарунки послав
Спасу мир• 01 декабря в 17:36
Немає трендів у нас - є колекційні скляні формові ялинкові іграшки
мадам Везувий• 01 декабря в 17:36
Думаю що несмак і бардак. У мене як оріентир магазин кактус. Вони задають тренд. В цьому році у них пугало, а не ялинка)
ВундерКИНГ• 01 декабря в 17:36
Ответ дляУкраїнська Мрія
І у мене така. Ще з дитинства мріяла про велику ялинку, бо жили з батьками в гуртожитку і там просто не було місця. Тому тепер у мене висока, 170см, і на ній і старі, і нові, і зроблені дитиною іграшки, і цукерки, і що завгодно. І це, на мою думку, найкраще, бо воно тобі близьке, кожна прикраса щось означає і несе спогади
Я теж цукерки вішаю
Трохи злякана• 01 декабря в 17:37
У меня дети наряжают, может они и в курсе каких-то трендов, но думаю скорее по наитию навешивают что нравится.
Чай не пью, только кофе
• 01 декабря в 17:37
Ответ дляРоздратована шкіра
100%
Можете вийти з теми, будь ласка 🙏🏼
Соседушка• 01 декабря в 17:38
Ответ дляРоздратована шкіра
100%
Вы цены на красивые елки настоящие видели? В прошлом году пихты нордмана стартовали от 2000 грн, и это маленькие. Красивые 2,5 метровые были от 5 и до 8. А на искусственную раз потратился и на много лет. Прям там, «искусственное говно»…
Мастер Пис• 01 декабря в 17:40
Ответ дляСпасу мир
Я никому не молюсь)
Можно молиться на мужа, конечно, он может всех переплюнуть, но не буду перехваливать - хорошего понемногу
Чай не пью, только кофе
• 01 декабря в 17:40
Ответ дляМастер Пис
Я никому не молюсь)
Вона про жінку на фото
Стервочка• 01 декабря в 17:42
Ответ дляРоздратована шкіра
100%
В кого малі діти та шалені кішки, то пластик не тренд і не мода, а необхідність.
А смаки дійсно у всіх різні і настрій теж буває різний. Тому кожен наряжає як йому до вподоби
В нас завжди штучна ялинка, іграшки різні, є старі, і майже кожного року купую 1-2 нових
ВундерКИНГ• 01 декабря в 17:40
Ответ дляСоседушка
Засмічують планету ваші штучні. Кожні років 5 викидають і хочуть сучасну. Ця ялинка буде 1000 років розкладатись
Стервочка• 01 декабря в 17:41
Ответ дляСоседушка
Дніпро. 1,5-1,8 м ялинки (не сосни) стартували від 4,5 тис грн
Соседушка• 01 декабря в 17:42
Ответ дляВундерКИНГ
Та я-то как раз живые ставлю, но понимаю людей с искусственными очень хорошо
Кавуся• 01 декабря в 17:42
да ладно, красно- золотой это не новинка, у меня лет 7 уже так , не думала что актуально. Просто когда то купила понравившиеся наборы и все никак не заменю, в этом году как раз думала сделать другую гамму
Чай не пью, только кофе
• 01 декабря в 17:43
Ответ дляКавуся
При чому тут новинка?
Кавуся• 01 декабря в 17:45
Ответ дляПасхальний тролік
Вау, как красиво. Я как раз тоже в голубой гамме рассматривала, но думала с серебром. Ваши белые акценты тоже классно смотрятся! Покажите полную картину, пожалуйста. Кто будет на вас гадости говорить. покусаю
И подскажите пожалуйста, голубое свечение что дает? сами огоньки синие? или отсвет от ели?
мадам Везувий• 01 декабря в 17:47
Ответ дляПасхальний тролік
У вас гарно!
Конфиденциальность• 01 декабря в 17:47
Кому ті тренди потрібні? тут би світло на НГ було і без обстрілів
Роздратована шкіра• 01 декабря в 17:50
Ответ дляСтервочка
Крім пластику, для безпеки дітей є дерево, шиті/вʼязані іграшки, соломка, тісто і тд.
Це стосовно необхідності.
Смаки - так, у кожного свій рівень прагнень естетики. І ялинка в стилі совєтів не найгірша. Але не людям с ряженою парасолькою визначати, чиї ялинки гуд, а від яких - воротить.
Це стосовно необхідності.
Варена цибуля• 01 декабря в 17:52
Ответ дляIQ 80
Попадалася декілька разів інформація, що цього року в тренді Різдво в стилі Ральфа Лорена. Свою ялинку як завжди буду прикрашати по своєму смаку і в задоволення. Купила цього року декілька тематичних.
Красивые, но они и дорогие очень. Вы в Польше покупали?
Роздратована шкіра• 01 декабря в 17:52
Ответ дляСоседушка
Так, бачила. Є і дешевші, при бажанні. Не обовʼязково триметрового нордмана ставити. Можна смереку чи навіть сосну. Але ж не модне…
IQ 80• 01 декабря в 17:53
Ответ дляВарена цибуля
На ібей купувала декілька наборів. Мені здається, там можна знайти найкращу ціну.