Обстановщица• 12 ноября в 21:53
Как этот цвет называется ?
Это не совсем серый классический , а с подтоном . Какого цвета кофта?
Не любовница• 12 ноября в 21:59
В моих детских красках такой оттенок назывался аквамарин смесь синего и фиолетового.
осень харашо• 12 ноября в 22:07
Есть палитры цветов с названиями. И у каждого цвета/оттенка свой номер
Женщинас• 12 ноября в 22:14
цей відтінок називається ’невдала почистка гранату на білій стіні’. В мене вдома є зразок, але зараз не можу сфотографувати
Один в один тон
ТаПрямТам• 12 ноября в 22:19
Сірий, синє освітлення + кольорокорекція на пості. Що вам це дасть?
Обстановщица
• 12 ноября в 22:30
Ответ дляТаПрямТам
Мне нравится этот цвет , хотелось узнать название
ТаПрямТам• 12 ноября в 22:35
Ответ дляОбстановщица
Якщо хочете подібний ефект, пошукайте сизий колір. Але ви маєте розуміти, що він все одно не буде виглядати так, як на скріншоті.
Обстановщица
• 13 ноября в 12:24
Ответ дляLacrimo
Це виварений сірий, сизий. Колір: мокрий асфальт, сизий, дощовий день, хмарне небо, сіро - синій металік і ще можна придумати багато таких варіантів.
Точно не мокрый асфальт . Ну посмотрите какой цвет асфальта после дождя