Феритин 20
Не мізер, но і не фонтан. Відверто погано. Сил нема, намтрою ннма. Не хочеться ні вставать, ні йти кудись. Хатні справи не робляться. Сонливість. Готова найшвидшим способом
Дідова баба• 01 декабря 2025
найшвидший не допоможе, воно швидко не завоюється, треба час і поступово.
Файно Замало• 01 декабря 2025
У мене був 4, пила тардиферон. Починайте пити залізо, мін 3-6 місяців.
Несу добро людям• 01 декабря 2025
Я не думаю, что это симптомы нехватки железа.Да, низковат,но не критично.У меня ферритин 6
Несу добро людям• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Не так. Вн був 20. Після того дві кровотечі відбулося
В мене кожного місяця теж втрачається кров( міома)
Сусановна• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Який гемоглобін?
размахер• 01 декабря 2025
Почитайте про капельницы железа, от них часто миомы образуются и другие не хорошие штуки. Не рекомендуется таким быстрым способом вводить. Лучше таблетки.
Сусановна• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Ну типу це ти щодня ходиш в поліклініку, тобі роблять, да?
Його роблять 1 чи 2 крапельниці всього. Мні з гемоглобіном 62 зробили 1 крапельницю і сказали що мені більше не можна.
Anna -d11e• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Через день , капала Фероксид
Сусановна• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
В стаціонарі.
котопёс• 01 декабря 2025
Не я, но дочь лежала в больнице, капали через день Суфер в течении месяца, но у нее ферритин был 1, а что вам врач назначил?
Звоночек• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Один раз
Результат в анализах через месяц
Anna -d11e• 01 декабря 2025
Ответ длякотопёс
В мене був 5 феретин, а гемоглобин норма. То капати ніхто не хотів, в приватній клініці капала. Як підняла феретин відразу завагітніла.
Сусановна• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Вам гормони призначили?
котопёс• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Охохну тотему попросила зараз чоловіка купити негайно. Вони нормальн? Зуби тільки берегти?
через трубочку пейте Можно еще Сорбифер пропить, от в таблетках
Anna -d11e• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Беріть тотему і фолієву кислоту разом. Краще діє
Ответ длякотопёс
Мені зараз нічо
Бо я не була
А до цього - тардиферон було і сорбіфер. Так собі результати.
Тому я тотему хочу спробувати. Ааа!!! Була я - ендокринолог-гінеколог призначив, я навіть без пам‘яті вже
Бо я не була
котопёс• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Мені зараз нічо
Бо я не була
ну тут для щитовидки у вас назначения Сходите к гематологу, он сделает назначение
КаРаКаТиЦа• 01 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Наверно в зависимости от препарата и состояния и схемы.
Мне капали феринжект 2 или 3 раза в недели вместе с гептралом .