johnnybegood• 01 декабря в 21:34
Як митники визначають вартість вживаної техніки при ввезенні в Україну?
Згідно закону наземним транспортом можна ввозити в Україну речей на 500 євро без митних платежів. (там є ще інші нюанси, але розглянемо тільки це обмеження)
Але от приклад: треба ввезти в Україну дорогий газовий гриль, який купувався за декілька тисяч євро. Але ним, наприклад, уже 1 раз користувались, тому формально він вживаний. Проте на вигляд він ще практично новий. Коробки вже немає, перевозиться просто в багажнику легкового авто. Як в цьому випадку митник визначає вартість грилю?
HelterSkelter29• 01 декабря в 22:03
Ответ дляLen00K
Два , як особисті речі , без оподаткування - це про мобільні.
Щодо вартості гриля - за ціною аналогічних / подібних товарів
А если их 7?
Ответ дляjudit
Подивиться скількі новий коштує і далі ви будети доводити, показувати чеки, виписки за скількі купили або заб´є.
А взагалі є огранізації які займаються такою оцінкою, до них звертаються.
а якщо гриль буде дуже помітно вживаним - то все одно митник за основу братиме ціну нового аналогічного товару?