Фима Собак• 02 декабря 2025
Пів дня так проходила і ніхто нічого не сказав на роботі
Працюю в жіночому колективі в основному, не біла ворона, з усіма нормальні стосунки. Вчора одягла білу сукню, раптово почались місячні, благо що засоби гігієни були під рукою. Протекла , але не відчула як пляма перебилась на сукню, і фактично я пів дня проходила з червоною плямою і ніхто мені нічого навіть не сказав....
Ума Палата• 02 декабря 2025
Ответ дляТоскующая
у меня в этом месяце на 4 дня раньше начались, я вообще не ожидала увидеть их в этот день, так что подготовится к этому не всегда получается.
Зато запомните.
Запароленое одеяло• 02 декабря 2025
Нащо взимку одягати біле? Як можна самій не помітити самій що ви протекли наскрізь і прилипли до стула. Тим паче в сукні. Ви троль?
Хропочка з гривкою• 02 декабря 2025
Ответ дляКокосиха
Шо то за біла сукня взимку? У Вас в перший день так заливає?
Вы только черное зимой носите?
Хропочка з гривкою• 02 декабря 2025
Я бы тоже не заметила. У меня режим работы такой, что я на себя даже не всегда посмотреть могу, несмотря на то, что зеркпла коугом. А уж других разглядывать тем более возможности нет. Не носить белое платье зимой- это сюр какой-то. Дамы, вы что-то слышали про то, что теплые зимние платья ьывают белого цвета?
Кринжова баба• 02 декабря 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Забейте и всё. Никто умышленно не хотел вам навредить. Вероятнее всего просто не заметили. А может культурно промолчали. Забудьте и живите дальше.
Думаете только с вами такие ситуации приключилась? Я вообще один раз в такси протекла.
В другой раз видела как девушка вышла из машины на парковке эпицентра и там потоп на джинсах. Они с мужем развернулись и обратно сели да поехали. Это естественно и не предосудительно.
Да, да. А когда у тебя эндометриоз то льёт как из ведра. Причем неожиданно и даже когда кже вроде как последний день
Пацаааааааан• 02 декабря 2025
Ответ дляКокосиха
А взимку біле не носять?))
Я сьогодні біло бежева з ніг до голови, наприклад))
Пацаааааааан• 02 декабря 2025
Я завжди скажу, якщо побачу що щось не так.
П.с. але тема неправдоподобна, всі ми жінки і знаємо як відчувається якщо підтікло)) не вірю, що ви вийшли з туалета не глянули на сукню, колготки чисті були?
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Мені 30. Цикл стабільний, але якщо не стабільний і давно не було місячних і я їду в автобусі, то я маю голову на плечах і не вдягну білі лосини. Ніби ж дорослі жінки
У мене почалися місячні у автобусі Бургас-Київ. На два дні раніше, ніж мали початися. Мені 46.
Через те, що одна кобила з російським паспортом сіла у наш автобус (а на першому кордоні показала свій старий болгарський), нас затримали і ми не встигли на паром. Запізнилися сильно в Одесу, висадки не було, ми не виходили з автобусу більше 10 годин.
І пофіг, що про всяк випадок у мене була прокладка. Не тримає вона стільки. У Умані, коли я нарешті змогла вийти, ситуація вже була критична. Дивом сідушка автобуса не постраждала. Я хвилин 10 відтирала свої штани. Ну і що, що вони були темні і довга сорочка?
Коли назад я трохи запізнилася у автобус (уявіть чергу до туалету з тих, хто 10 годин чекав) і водій спробував зробити зауваження, то у досить грубій формі почув від мене, що зупинка на 10 хвилин після Одеси вирішила б всі проблеми, а раз її не було, нічого і рота відкривати.
Фима Собак
• 02 декабря 2025
Ответ дляКокосиха
Тепла
Фима Собак
• 02 декабря 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Як знаєте, що пів дня так проходили, якщо ніхто не сказав і Ви не відчули?може протікло за пару хвилин до того, як ви прокладки знайшли.
Бо пляма видно що вже засохша була
Швендяю містами• 02 декабря 2025
Ответ дляЛепетун
Брєд.
Хоча Ви праві, що баби все бачать і колектив з них г..но.
Нормальні жінки на сраки колегам не заглядають, їм є чим на роботі займатися.
Не заглядають, но автор проходила полдня... И за это время хоть одна, наверняка, видела. Да что там, я тоже пару раз так на работе влетала и мне говорили, и даже юбку свою подруга давала до дома дойти ( у нас униформа, поэтому есть запасные юбки). А тут просто говняный коллектив.
Не будь КакСвета• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ Головна
До чого цей опус? Якщо ви знаєте що у вас на цьому тижні місячні, ви теж вдягнете в автобус білі лосіни, щоб мати яскраво червону пляму на білому? І що в 46 років початок місячних це коли вас заливає як з відра? Тоді вам до лікаря і вдягати прокладки заздалегідь. Бо навіть якщо потече початок на чорне то не буде так помітно для абсолютно всіх оточуючих.
Коли мовчу- приємна жінка• 02 декабря 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Краще б ви)
Княгиня пітьми• 02 декабря 2025
Ответ дляВишня на торті
Лише мене бісить слово «протекла» у тому контексті, про який пише автор? Ви ж не труба, щоб протекти 😬
только вас
Йосип_молодий• 02 декабря 2025
Ответ дляВишня на торті
А як саме сказати? Заменструювалась?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 декабря 2025
У нас в школе была училка одна- плохой человек. У нее на каблук оделась колбаса, и она проходила с этим кружком несколько уроков. Не сказал никто, только передавали эту инф. следующему классу)
Глубоководная селедка• 02 декабря 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Як вам живеться, такій ідеальній людині, серед інших - таких недосконалих?)
Ванна Тазиковна• 02 декабря 2025
Ответ дляКринжова баба
Ну это другая история, а не ситуация автора. Но мне хочется верить, что все мы уже достаточно взрослые и адекватные, чтоб не только не осмеивать, а подержать и помочь по необходимости.
Не будь КакСвета• 02 декабря 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Як живеться нормальній дорослій людині. Вам не зрозуміти
Ванна Тазиковна• 02 декабря 2025
Ответ дляВсеЧетко
А что вы сделали, когда такси запачкали? Вы таксисту сказали, оплатили за химчистку после вас?
Это ж он ездить после вас не может, ему нужно срочно мыть салон.
Там микро капелька, и обивка салона твердая была. Обошлось салфеткой. Если бы конечно «залила», то оплатила бы химчистку.
Не будь КакСвета• 02 декабря 2025
Ответ дляПлекаю думи
Ну так если не намертво и не знаешь когда польет, тогда тем более голову надо включать и не пялить белое и обтягивающее
Многие еще из детства не вышли и не понимают простых вещей 🤷♀️