Купи слона• 02 декабря в 11:56
Как перестать покупать миллион баночек?
Половина стоит нетронутой, но так хочется еще
Губки-уточкой• 02 декабря в 11:58
Почати витрачати на косметолога і зрозуміти, що баночки - це 20% ефекту.
Головне це генетика і професійний догляд у косметолога.
Ну якщо вам 35+
В 20 можна вмиватися водою і все буде кул
Ну якщо вам 35+
Дверной_Проем• 02 декабря в 12:01
Якщо всі інші потреби і хотєлку закриті , то чому б і не купляти
Знаю бакси• 02 декабря в 12:02
Мне этого не понять. Не могу ничего посоветовать. Мой мозг не понимает как купить, если есть в пользовании.
Стильна штучка• 02 декабря в 12:02
знайти свій догляд, який працює. Я купую креми нарозлив,професійні. Які працюють. Коли видно результат,а не аби чим маститися. Генетика це добре,але без належного догляду і генетики не вистачить. Розуміти ,що крему від зморшок нема. Зморшкам можна запобігти якщо дрібноморщинитси йтип старіння.Для цього варто просто ретельно зволожувати шкіру кремами. Якщо тип старіння деформаційний,коли обличчя пливе донизу,то найкраще масажі,а не креми.
Крем зволожує шкіру, робить гарним колір обличчя,може забрати першу пігментацію.
Капризуля• 02 декабря в 12:03
Меньше зарабатывать
Если нет средств баночки лишние не покупаются, а раз можете позволить почему бы и нет
Молчалка• 02 декабря в 12:05
Якщо суто по питанню.
Ви отримуєте дешевий дофамін
Ви читаєте опис крему з жопки равлика. Про те як він зробить вас гарною. Ви мрієте про це.
Купуєте цей крем. Отримали дофамін.
Все. Спад.
Наступний раунд.
Ви отримуєте дешевий дофамін
Купуєте цей крем. Отримали дофамін.
Все. Спад.
Наступний раунд.
графиняВишенка• 02 декабря в 12:05
Я просто покупаю все что хочется, чем не пользуюсь - отдаю маме и подружкам, они рады
Автор, зрозумійте, що 90% - то так, маркетинг. Працює буквально кілька продуктів: віт С, ретинол, пептидии, кислоти і ще кілька. Купіть 3-4 гарних засоби і вам на кілька місяців вистачить. Якби ви купували засоби за 50-100 доларів, то вам би не хотілося купити 100 штук) якщо ви не мільйонер, звісно. Я зараз навпаки використовую до дир і розтроююсь, коли закінчилась баночка.
Бляха, ви як ті морди ліпите - то хоч аргументуйте, чи це такий кайф специфічний? Людина пише-аргументує, а їй - морди
Адміни, реально втрачається бажання щось коментувати
Диви яка я пава!• 02 декабря в 12:06
Значит у вас есть свободные финансы и вы удовлетворяете свои какие-то эмоциональные запросы такими покупками.
Кому важен именно уход - те пользуются. У них кайф в этом.
У вас же - кайф в другом.
Стебель березы• 02 декабря в 12:07
Схлопотать себорейный дерматит и радоваться в тюбику аптечной мази)
Крижана бурулька• 02 декабря в 12:13
я сократила количество баночек, когда стала покупать более дорогие средства, они и лучше работают и больше радуют, если честно))) но в целом - у меня не было цели что-то прям сокращать. я не фанат драгоценностей, у меня минимум одежды и обуви, но я фанат косметики - и ухода и декоративки.
Просто каралева• 02 декабря в 12:18
О , сестра )
Я тоже столько набрала 🙈🙈🙈, года на 3 хватит.
Перешла на декоративку для дочки , у нее ее правда тоже ее уже вагон , но второй вагон на подходе. Более 70 шт. всякого разного летит. Жду курьера , сегодня первые 3кг. принесет. , еще 3 кг. будет к концу недели , и кг 3-4 летит.
Я ей эксклюзивный адвент собираю сама , на фото наполнение вчера и сегодня. ( девочке 17)