Показушница• Изменено 02 декабря в 15:03
Раніше на Фокстроті можна було відгуки прочитати, а зараз просто зірочки
Чому там 4.5 ? А не 5?
На інших сайтах відгуки хороші до цього тв
Трусиковед• 02 декабря в 15:06
Зараз часто відгуки куплені. На мою кавову машину більше 10 позитивних відгуків у алло, усі як під копірку. Я повелась на акційну ціну, потім тричі сдавала у ремонт
Показушница
• 02 декабря в 15:07
Ответ дляЧерный Ловелас
Берите все что 80 серия и выше у самсунга можно брать смело.
В мене як раз 80
Але не знаю який кращий сайт
Мовчу, але хочу• 02 декабря в 15:33
Я зараз обираю техніку, то читаю відгуки скрізь. На Розетці більш реальні, імхо
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 декабря в 15:49
Така бойова Я• 02 декабря в 15:55
Комфи, розетка смотрю.
Лично оставляю отзывы правдивые и с недостатками тоже..