Feruza• 02 декабря в 18:15

Шукаю лікаря ортопеда-травматолога дитячого в Києві

Вітаю!
Шукаю лікаря ортопеда-травматолога дитячого в Києві. Дитині 13 років. Наявний сколіоз, гіперлордоз, укорочення правої ноги, плоско-вальгус. Наразі вирішується питання щодо необхідності проведення операції по блокуванню зон роста. Шукаю оперуючих лікарів на Богатирський і в Охмадиті для отримання другої думки. Буду вдячна за рекомендації.
Астановитесь• 02 декабря в 18:28
На Богатирській Машуренко В.І. , рекомендую, але ми зверталися з проблемами с ногами, не сколіоз
Василина Семеніч• 02 декабря в 18:30
В Охматдиті Доляницький Микола Миколайович у відділенні ортопедії- гарний спеціаліст
Все возможно• 02 декабря в 18:50
На Богатирській Нех, він там завідуючий здається в дитячій травматології, ортопед травматолог. Лежали там з сином 12 років з гемартрозом колінного суглоба весною, у нас був лікар Моргун Василь Васильович, нічого поганого сказати не можу, але у вашому випадку сходила б до Неха. Він там кожен день є
Майская киска• 02 декабря в 18:52
Охматдит Терпіловсього зазвичай радять як врівноваженого доказового лікаря.
Майская киска• 02 декабря в 19:28
але щодо чіткої спеціалізації уточнювати треба, я не впевнена.
хай все буде максимально можливо добре
автор Feruza • вчера в 14:02
Ответ дляМайская киска
Дякую! Іду і інтернет шукати контакти
автор Feruza • вчера в 14:03
Ответ дляАстановитесь
Дякую! Якраз до нього записалися, у телефлнній розмові дуже адекватний лікар
автор Feruza • вчера в 14:04
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую! Можете, будь-ласка, поділитися контактами?
автор Feruza • вчера в 14:05
Ответ дляВсе возможно
Дякую, що поділилися! Запишусь до нього, кілька років тому були у нього на клонсультації