Звоночек• 02 декабря в 18:27

Оригінал Rieker черевики чи підробка?

Приміряла черевики цієї фірми в одному з магазинів закордоном,але не було мого розміру,тому не купила замовила в Україні.взуття прийшло по ширині набагато вужче ніж те що я міряла,продавець запевняє що просто нова пара,а в мене сумніви чи це може бути оригінал,щоб одинакова модель і різна ширина в різних магазинах.при чому міряла менший розмір і він був ширший.матеріал шкірзамінник.
Тра Ля Ля• 02 декабря в 18:31
Це не такий дорогий бренд, щоб його підробляти. Ніколи не бачила підробок на Рікер.
Просто Фіфа• 02 декабря в 18:33
Так вы ж ваш розмер не меряли. Может полнота была другая не стандартная. А что вернуть нельзя?
13чудоСВЕТА• 02 декабря в 18:34
Взяла бы другого бренда.
Они отнюдь не супер, автор.
Даже не знаю, почему они считаються класными? Фигня и по составу и по лекалам.
Кларкс лучше
Червона ікорка• 02 декабря в 18:38
У меня есть их туфли, тоже сначала казались узкими, но оставила. Они прекрасно сели по ноге, самые удобные у меня. Легко бегаю в них весь день пешком, если нужно. Но кожа натуральная.
Верочка 100%• 02 декабря в 21:26
Так теж замовила в Украіні була підробка зовсім не та яуість