#Пойду_кгадалке• 02 декабря в 21:36
Як зрозуміти, що взуття дійсно водостійке, а не просто напис на коробці?
Синиця у спідниці• 02 декабря в 21:37
Помнится как только появились гортексы, в Интертопе их рекомендовали дома на пол часа ставить в воду, если протекут примут обратно, я так делала)
Дівчина Гілмор• 02 декабря в 21:37
Наосліп ніяк, при мені якийсь мужик повертав взуття водостійке бо воно протікало
На пів ставки• 02 декабря в 21:44
Ответ дляСиниця у спідниці
В мене геокси гортекс промокали
Синиця у спідниці• 02 декабря в 21:48
Ответ дляНа пів ставки
В мене геокси гортекс промокали
Я покупала Ессо и Кларксы себе и ребенку много лет, никогда не промокали
Невидимка Майя• 02 декабря в 21:50
Ответ дляСиниця у спідниці
И я))
Зайканалужайке• 02 декабря в 21:51
В мене тімби, не промокають, можу по калюжах ходити. Meindl трекінгові кросівки теж
Невидимка Майя• 02 декабря в 21:51
Ответ дляНа пів ставки
В мене геокси гортекс промокали
Из-за дырочек
У меня тоже