Гарачий Чокалад• 02 декабря в 21:56

У кого теж хутро на капюшоні перетворюється на мокрий віник після снігу?

Щось з цим робите?
Мая твая не панимать• 02 декабря в 21:57
Само проходит, высушить и потрусить
Тётушка Лошадь• 02 декабря в 21:58
Не покупаю такое. Отпорола бы. Напуркуа в городской слякоти мех. Его шили на куртки Аляски, для лыж и сухого мороза
Дівчина Гілмор• 02 декабря в 21:58
Я зараз не купую з хутром, раніше достатньо було струсити і повісити сохнути, не торкаючись хутра до повного висихання
Ядвига Юсьлегко• 02 декабря в 22:56
Де ви взяли той сніг ?