Примарочка• 03 декабря в 12:33
Залиши мені коментар, що мені аж треба створити нову тему.
Дорогі жіночки, дівчатка. Без засуджень.
Займатись дитиною, коли вона повністю на тобі, готувати їжу, прибирати, покупка продуктів коли колишній палець об палець по дому не вдарив - це сидіти рівно на дупі?
Можливо я щось не розумію - поясніть будь ласка мені
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, це сидіти рівно на дупі
Ні, це повноціннийвклад в сімʼ
Результат
Джавеліна• 03 декабря в 12:53
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Это на вас уже так усталость сказывается? А вам ещё работать до вечера.
Копуша• 03 декабря в 12:54
Ответ дляПримарочка
Ну от була сімʼя. Жінка робила все по дому, але не заробляла. Але робила інший вклад у сімʼю. З чоловіком розійшлись. І люди кажуть - ти сиділа рівно на дупі.
Бывает ,что женщина и работает ипо дому работает
Джавеліна• 03 декабря в 12:54
Ответ дляКриниця щастя
та вс е я зрозуміла прекрасно. ваш посил був про скрепки. мовляв, працюй-не працюй, ніякої кар´єри не зробиш, грошей не заробиш. вважайте так, що я вам буду доводити. ось навколо мене сидять десятки жінок,я кі заробляють дуже добре і вдома у них все ок і від чоловіка вони не залежать і якщо що, в ніщєтє не будуть прозябать.
Я в вас не помилилась одразу ))
Як і в ваших сестрах по-розуму.
Ви навіть не за здатні зрозуміти, що про себе ви розповідаєте висовуючи дивні претензії до інших.
Як і в ваших сестрах по-розуму.
Г@Л@В@ломка• 03 декабря в 12:54
Ответ дляДжавеліна
Ванга из вас никакая, интуиции тоже нет.
Криниця щастя• 03 декабря в 12:54
Ответ дляДжавеліна
Я в вас не помилилась одразу ))
Як і в ваших сестрах по-розуму.
ок)))
Бодіпозітівна• 03 декабря в 12:54
Ответ дляПримарочка
На мою думку, все абсолютно індивідуально.
Не прийміть на свій рахунок, але для мене сидіння 9 років вдома та зайнятість домашніми вправами та дитиною- це дійсно сидіння на дупі.
Але, можливо це тільки мої таргани. Я все життя, окрім домашніх справ та виховання дитини працюю 5/2, зараз ще й по вихідних (бо син давно виріс). Заробляю і точно знаю, що не залежу від жодного чоловіка в світі, хоча маю чоловіка. Але, завжди роблю собі застереження на те, що в жодному, навіть найкращому чоловікові не можна бути впевненим на 100 % і жінка має вміти забезпечити себе. Це може бути як банальна зрада, так і причини, які зовсіи не від чоловіка залежать (мобілізація, проблеми із здоровям, доля). Ніколи не розуміла жінок, які не враховують цього при плануванні власного житття
КонФФетОшка• 03 декабря в 12:55
Ответ дляПримарочка
Мені просто цікаво. Чи дійсно тепер оце все вважається в 21 столітті сидінням рівно на дупі.
Покупка продуктов -потыкал кнопки, открыл дверь курьеру -супер работа
Г@Л@В@ломка• 03 декабря в 12:56
Ответ дляБодіпозітівна
Удалено администрацией...
Чарівне зіллячко• 03 декабря в 12:56
Автор, якщо ви до 9 років дитини не працювали, то ваш чоловік палець об палець вдарив і ще непогано. Вас всіх хтось утримував. Стільки років ви мали дома бодай чимось займатись. Ви знецінюєте чоловічий труд, а свою хатню працю занесли в ранг непосильних робіт. Що саме ви дома робили, що саме ваш чоловік робив на роботі?
Знаю бакси• 03 декабря в 12:57
Работающих успешных как всегда несёт в такие темы сливать желчь, это реально те, которые скрепки перекладывают, и обгавкают посетителей. Сидят на форуме и кричат в дверь - приходите послезавтра.
Примарочка
• 03 декабря в 12:57
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Я взагалі нікому тут не ставила клоунів) вам зробити скрін?
Примарочка
• 03 декабря в 12:58
Знаю бакси• 03 декабря в 12:59
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Чего вас так распидорасило о тех клоунов? Не зарабатываете на них, а у неработающих есть деньги? Это вас успешный успех на работе такой сделал? Лечите нервы, и идите работайте
КонФФетОшка• 03 декабря в 12:59
Ответ дляПримарочка
Так, але якщо найняти людину аби то все зробити - то це не погані кошти я вам скажу.
Ну все, вы нашли себе занятие, идите в клининг или помощницв
Г@Л@В@ломка• 03 декабря в 12:59
Ответ дляЗнаю бакси
Считаю, что нормальный человек может общаться без клоунов, но это не про вас, поэтому вам и не понять.
Фісташкова кава• 03 декабря в 13:00
Ответ дляхутряна володарка
Так ніхто ж її не заставляв за копійки працювати)
Зараз жінки теж можуть нормально заробити.
Их единицы
Знаю бакси• 03 декабря в 13:03
Ответ дляБодіпозітівна
Никто ещё оставшись без мужа, с голоду не умер. А что будете делать вы, если упадёте сломаете ногу, голову, машина собьёт, инсульт, инфаркт, онкологию получите на нервной работе? Ну если всё время так жить и ждать плохого, то надо этого плохого ждать во всех сферах жизни.
Фісташкова кава• 03 декабря в 13:02
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор вважає що вона працює дома, не присідаючи. То чому заздрити за логікою? Вона пише акі кінь, дома. Читайте автора
Так работающие делают все тоже только между сном и работой
У всех работающих домработницы и повара, аха
А потом думают как мужу мозг вынести чтоб с сексом не приставал
Пс. Все по темам здесь.
Чарівне зіллячко• 03 декабря в 13:04
Я спостерігала за жіночкою у ´відчаї´, у відео, як вона доглядає хворого хлопчика. Чоловік працює щоденно, заробляє на брендові речі, авто, життя в штатах і дуже достойний рівень життя. Вона вищить що сидить з дитиною. Щоденно по 8-9 годин він знаходиться в спец.школі і на заняттях з лікарями. Вона його зранку заводить, ввечері забирає. Не працює.Ні в чому собі не відмовляє, їздить по світу і обсирає чоловіка у всіх відео. Сидіти дома, автор, навіть з нездоровими дітьми, можна по різному. Ви лікували хвору дитину?
Фісташкова кава• 03 декабря в 13:04
Ответ дляЗнаю бакси
Счастливоработающие
хутряна володарка• 03 декабря в 13:10
Ответ дляЗнаю бакси
А без работы вы не можете ногу поломать, инсульт/инфаркт или онкология?
На работе больничный есть. А на хороших работах медстраховка.
Фісташкова кава• 03 декабря в 13:07
Ответ дляЗнаю бакси
Кстати, работающим не приходит в голову мысль:
Кто быстрее найдёт себе пару?
Тетка на работе всю жизнь
Или отдохнувшая и ухоженая домработница
Нафик не надо успешным мужчинам тетялошадь, они хотят дома отдыха и уюта и довольную жену
Кто быстрее найдёт себе пару?
Тетка на работе всю жизнь
Или отдохнувшая и ухоженая домработница
Чарівне зіллячко• 03 декабря в 13:12
Ответ дляФісташкова кава
Кто быстрее найдёт себе пару?
Тетка на работе всю жизнь
Или отдохнувшая и ухоженая домработница
Кто быстрее найдёт себе пару?
Тетка на работе всю жизнь
Или отдохнувшая и ухоженая домработница
Серйозно? Саме тому тітки мілліардерши чи дружини мілліонерів працюють. Саме тому зірки Голівуду мають успішних, працюючих жінок. Вони мають свою, улюблену роботу. Але дома вони не намивають туалети. Кар´єра в пріоритеті. А ніщебродки мріють нічого не робити, це логічно. Інтелектуально нездатні.
хутряна володарка• 03 декабря в 13:14
Ответ дляЧарівне зіллячко
У меня коллега совсем небедная, куча недвижимости, всю жизнь работает, и не бросает. Манала она тот дом с готовкой и надраиванием туалетов)
Бодіпозітівна• 03 декабря в 13:17
Ответ дляЗнаю бакси
Хто сказав що я очікую постійно чогось поганого? Ні. Я працюю тому що сама цього хочу, отримую задоволення від своєї занятості і того, що вмію щось більше аніж куховарити. У випадку якщо щось зі мною трапиться- в мене є чоловік, підтримка. А судячи з того що ви написали про ризики нервової роботи, то це ви якраз, бідна, боїтеся що щось трапиться з вами і тому не розвиваєтеся та сидите на ..опі рівно. Сидіть. Але це звична тут суперечка жінок не працюючих та працюючих, тому правду тут шукати дарма
Чарівне зіллячко• 03 декабря в 13:18
Ответ дляхутряна володарка
Вона відчуває себе особистістю і я впевнена що їй подобається, те чим вона займається. Людина неосвічена, не може у своїй голові таке уявити, що від інтелектуальної роботи можна отримувати задоволення. Все про що така жіночка (недалека) мріє сидіти на шиї, спати до обіду і ходити в салон. Це нижча сходинка по Маслоу
хутряна володарка• 03 декабря в 13:18
Ответ дляЧарівне зіллячко
І діти такі ж, працювали з 2 курсу.