Примарочка• 03 декабря 2025
Залиши мені коментар, що мені аж треба створити нову тему.
Дорогі жіночки, дівчатка. Без засуджень.
Займатись дитиною, коли вона повністю на тобі, готувати їжу, прибирати, покупка продуктів коли колишній палець об палець по дому не вдарив - це сидіти рівно на дупі?
Можливо я щось не розумію - поясніть будь ласка мені
Результат:
вже голосів:
19 (45.24%)
Так, це сидіти рівно на дупі
16 (38.1%)
Ні, це повноціннийвклад в сімʼ
7 (16.67%)
Результат
Чарівне зіллячко• 03 декабря 2025
Ответ дляВсюди влазю
Ви можете жити так,як вважаєте за потрібне і не звітувати.
Сто відсотків. У автора наче забрали це право.
Трейдер кріпти• 03 декабря 2025
В контексті раніше створеної Вами теми - так, це сидіти на дупі рівно.
Сиренькая• 03 декабря 2025
Ответ дляПримарочка
Тобто жінка повинна заробляти сама на себе, додатково працювати на сімʼю
А чоловік що? Просто аби був вдома, так?
А на диване перед телевизором кто будет протирать свои штаны?
Трейдер кріпти• 03 декабря 2025
Ответ дляПримарочка
У Вас все навпаки. Чоловік заробляє на сім’ю, а Ви просто дома є. Так же?
Трейдер кріпти• 03 декабря 2025
Ответ дляSo_so
Вот, тут и важен контекст.
Один вариант - у неё есть свое жилье, есть профессия, есть жизненный план и в нем она домохозяйка.
Другой вариант - у неё ничего за душой, мозгов хватило только на то, чтобы связаться с низкого качества мужчиной и на выходе она осталась без ничего. Разве она не сидела на попе ровно? Сидела. И это не о том, что легко растить ребенка или легко заниматься бытом. Это о том, что она сделала выбор - ничего не делать для себя = сидеть на попе ровно.
Розумієте, вона зробила так, як тут на форумі всім радять: жінка не має працювати, повинен повністю утримувати чоловік. Ну от вона скористалася ’мудрою’ порадою. Ось результат.
Чарівне зіллячко• 03 декабря 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Ето другоє...коли жінка дома то рабська праця. Коли чоловік дома то ледач на дивані.
Забрызжу ядом• 03 декабря 2025
Ответ дляПримарочка
Не сама на себе. Чоловік заробляє на всіх. Але і жінка працює, розвивається. Щоб не залежати від чоловіка. Особливо якшо бачить, що її сім´я не ідеальна.
ИграйМойГормон• 03 декабря 2025
Ответ дляФісташкова кава
Кстати, работающим не приходит в голову мысль:
Кто быстрее найдёт себе пару?
Тетка на работе всю жизнь
Или отдохнувшая и ухоженая домработница
Нафик не надо успешным мужчинам тетялошадь, они хотят дома отдыха и уюта и довольную жену
Кто быстрее найдёт себе пару?
Тетка на работе всю жизнь
Или отдохнувшая и ухоженая домработница
У тётки на работе круг общения шире. Так что ей проще с точки зрения теории вероятности.
А отдохнувшая домработница за 40+ вряд ли найдёт много желающих её содержать.
Или вы сравниваете 40+ работающую и 25 отдохнувшую?