Бешене сарі• 03 декабря 2025

Знайомі запросили в гості аби похизуватися ремонтом

Я мала охати від посудомийної машини та біде?
Може від робота пилесоса?
Чим взагалі можна зараз здивувати?
competition• 03 декабря 2025
Мы тоже сделали ремонт с нуля в новострое, и пригласили друзей, потому что советовались с ними в процессе, и им было интересно. Ну и плюс у нас дизайнеры работали, много интересных идей нам предложили воплотить, и друзья с удовольствием это посмотрели, чтобы у себя воплотить.
kotyk• 03 декабря 2025
Ответ дляcompetition
Поділіться цікавими ідеями будь ласка, бо мене теж це чекає
Мусик Пусик• 03 декабря 2025
треба було все обсирати
пані Солоха• 03 декабря 2025
Така дивна тема.
Моя подруга колись диван купиоа б/у, то я рада була за неї. Бо знаю, як їй нелегко було це зробить, а ви...
Доставучая• 03 декабря 2025
Ответ дляБешене сарі
А навіщо йому заздрити ,коли він такий собі?
А чем ваш ремонт замечателен ?
Летчица• 03 декабря 2025
Гавнистость она такая. Трудно немного порадоваться за подругу?
competition• 03 декабря 2025
Ответ дляkotyk
Це були ідеї саме для нашої квартири, як з правильного прямокутника з двома терасами зробити зручну, функціональну і гарну квартирку для трьох людей. Як вдаліше ’нарізати’ приміщення, як туди вмістити два зручних санвузла, велику кухню із зоною столової, гардеробну, дві спальні, де краще розмістити болєр, великі фільтри для води, побутову техніку. Бо ми ж все з нуля робили.
Гарні диньки• 03 декабря 2025
А мы не позвали,чтоб не хвастаться
А друзья обиделись, что не позвали
Вот и думайте, автор
Помидорина• 03 декабря 2025
Была у меня подруга какое то время не общались, потом как-то списались пригласила в гости у неё все дорого багато двушка в новострое . Я тогда жила в старенький однушке с детьми. Мы мило поболтали стол даже накрыла, но и я пришла с подарками. Пригласила к себе нет не приехалии после этого все общение сошло на нет. Теперь думаю тоже было хвастовство с её стороны. Но и что , похвасталась и успокоилась.
Фоточки нема• 03 декабря 2025
я купа разів ходила до друзів на новосілля (в т.ч. і на ту саму квартиру, але після складного ремонту) і жодного разу в програмі не було ’восхіщаця біде’. Це ж подія для людей, вони раді, хочуть з кимось цю радість розділити. У нас теж було новосілля, поки всі друзі в гості не прийшли - не заспокоїлись. Напевно, ви просто не любите цих людей, навть без біде вони вас дратували
автор Бешене сарі • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Не завжди. Старанно уникаю тих, кому я байдужа.
Як і я цим людям ,які запросили в гості чисто заради дешевих понтів ,а не щиро
автор Бешене сарі • 03 декабря 2025
Ответ дляПанна Кота
І обсирати теж
Я ж їм не казала свою думку
автор Бешене сарі • 03 декабря 2025
Ответ дляДоставучая
А чем ваш ремонт замечателен ?
Я не роблю ремонту зараз
автор Бешене сарі • 03 декабря 2025
Ответ дляГарні диньки
А мы не позвали,чтоб не хвастаться
А друзья обиделись, что не позвали
Вот и думайте, автор
Тут інша ситуація ,що кличуть спеціально із ціллю типу хизуватися,а не щиро бо давно не бачились це відчувається і власне це відштовхує
автор Бешене сарі • 03 декабря 2025
Ответ дляПомидорина
Є такий тип людей ,виїхали із села ,а ментальність села із них ні
автор Бешене сарі • 03 декабря 2025
Ответ дляФоточки нема
Вони не щиро в гості запрошують ,а спеціально для того,щоб вдавати із себе типу якийсь статус ,але нічого особливого в їх оселі немає як для сучасного світу от взагалі