Відірву та викину• 03 декабря 2025
Приїхала з закордону. Кожного дня плачу
Яка наша доля думаю. Які ми недалекоглядні наша сім´я що не виїхали ще починаючи з 2014 Р після вторгнення пуйла.
Повернулася, бо чоловіка так і не змогли вивезти. І що тепер? Ми тепер приречені?
Як мої діди прадіди як батьки мої. Це покоління і покоління моєї дитини знову втрачене як і попередні?
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляМиззери
А мне интересно почему триггерят обычные люди которые выехали не просто так это либо многодетные либо инвалиды или родители инвалидов или двое если отдали за выезд стоимость квартиры все равно это не просто
Чиновники вас не триггерят , псевдо волонтеры которые наживаются на войне
Именно многодетные ? Но сами себе многодетного счастья на захотели потому что тяжело
Не справедливо вообще не выпускать мужчин
А не «не справедливо выпускать многодетных»
Тригерят . І чиновники , і Міндічі.
Квітка папороті• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Жах просто. Як так сталося?
Закончилась рабочая виза, пришлось вернуться сделать чтоб опять уехать
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляСМСница
Треба було виїзджати до 2022
Та розумію це. Час не вернеш назад
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляМиззери
Но пишете про многодетных
Я вообще не понимаю почему наше общество всегда так многодетные бесят
Пишу тому що це не справедливо. Одна дитина чи дві то їм батько не треба можна призивати, можна не випускати. А як три то все королі, і відстрочка і виїзд. Цього я не розумію
Бензопирен• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Так
Автор, в каком вы городе в Украине находитесь?
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляМиззери
У вашего бронь а у другого нет , это справедливо ?
Це зовсім інше. Він спеціаліст критичної інфраструктури, без якої у вас не буде світла. Роботу з бронею можна знайти.
В от випускати бо там троє я вважаю що ні.
Ответ дляВідірву та викину
Так и троих можно родить
Думаете другим людям не обидно что они без брони и под угрозой отлова ?
СМСница• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Та розумію це. Час не вернеш назад
Якщо ви переселенці з 2014, можна було зрозуміти, що нас чекає. На жаль. Мій теж вірив, але я вмовила його . Говорив, що буде добре. Ага
СкрипяСердцем• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
То відпустку дають. По Україні. Закордон зась.
Вже визнавали, там треба на кордоні купа документів і довідка що фірма відпускає . І ще дзвонять на фірми провітрюють шоб не було підробок документів.
Так і треба ухилянту!
Радикальная• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Не выпускать? У Вас двойные стандарты. Из страны-мечты как раз таки нужно и можно выпускать всех желающих. Правда партнеры захлебнутся, поэтому и закрыли выезд с той стороны
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляСМСница
Не переселенці. Переселенці бачили то все, багато хто зметикував і виїхав закордон ще тоді.
Поки на власній шкурі не відчуєш не поймеш, в роки тоді зайшли в Донецьк і їх кошмарили. А ми жили в ілюзії що до Києва не дійде. Не дійшло але летить
Радикальная• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
После Ваших ’ не выпускать’, а Вашего выпускать - все ясненько и понятненько. Правильно что вашего не выпускают, все верно
Ответ дляВідірву та викину
Многодетным повезло , переселенцам повезло
Только вам не повезло с бронью
Байрактарна• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Ні в нього бронь Слава Богу. Поки що. Але що ми можемо? Просто чекати терпіти? А життя іде
Я зрівнювала жити в Німеччині і тут. Втратив в Україні роботу, максимум біржа 3000 грн виплатить і то. Захворів серйозно , то або продаєш майно, або якщо немає нічого продати, все тобі торба. Попав в ДТП з прокурором суддею і тому подібним, все ти винен. Збили , переїхали депутати, ти не добєшся ніякої компенсації.
Мля,вы уже писали несколько раз
Як ухурделю• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Дивлячись на історію. Прості люди колись жили тут нормально?
Всю історію в українців було важке життя
Байрактарна• 03 декабря 2025
Ответ дляМиззери
Только вам не повезло с бронью
Ну и вам повезло вывезти мужа
Байрактарна• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Тригерят . І чиновники , і Міндічі.
Вам это не помешало мужа кинуть и свалить
Відірву та викину
• 03 декабря 2025
Ответ дляБайрактарна
Ну и вам повезло вывезти мужа
Мій чоловік не виїхав
Дую на вітер• 03 декабря 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Війна - це відсутність розвитку країни та її відкат на багато років назад (і відновлення після війни займе десятиліття).
Які тут перспективи для молоді ? Ставати їм до станка і відновлювати державу, як це робили наші діди після Другої світової?
І до чого ми у висновку прийшли?
Питання у Вас ще є з цього приводу ?
І до чого ми у висновку прийшли?
Питання у Вас ще є з цього приводу ?
Не погоджуюсь. Війна - це удар, але не вирок розвитку. Багато країн після конфліктів зростали швидше, ніж до них. Сподіваюся, що війна закінчиться, тоді Україна матиме сучасну відбудову, інвестиції й нові ринки, а не повернення «до станка», як у 40-х. Перспективи для молоді є, вони просто інші, технологічні.
Комиссия50%• 03 декабря 2025
Ответ дляБайрактарна
Ну и вам повезло вывезти мужа
А вам не повезло?
размахер• 03 декабря 2025
Ответ дляВідірву та викину
Вы как маленький ребенок. И никто так не страдает как беженцы в/из Германии.
Расслабиться можно когда у тебя уже паспорт есть, до этого ты бумажка в бюрокр машине. И эта бумажка может поменяться со сменой власти. Как в Польше произошло, сколько лет для гражданства надо теперь ? В Ирландии недавно заявили, что беженство не защитают для легализации и эта страна макс поддерживала украинцев. Голландия хотя продлила на 3 года другой статус. Это все тоже будет непросто для остальных, так что берегите нервы и мужа. Вы вообще не создаете впечатление человека, который готов грызть бетон. Муж, муж, муж...