МУСЯкомарова• 03 декабря 2025

Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі

Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну в мене гроші теж не безплатні. Я розраховувала на провозити на авто , квіти і 100 долларів.
Якщо оплатити авто. Вже навіть ту тисячу соромно дарити
То так і скажіть - подарун на ваше весілля - оплачене авто з водієм на цілий день
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляAnnetka_100
Та ну, ви не розумієте. В машині на самоті не прикольно. З молодятам можна співати ’за кацапа я не піду... за українців дівчата б´ються’. З молодятам можно робити селфі, знімати жартівливі відео, пити шампанське, давати дурнуваті поради щодо сімейного життя, типу: скалака - жіноча зброя і т.д. Можна ще казати: дівчино, тікай, він багато їсть. Чоловіче, ще не пізно передумати, може запізнення в РАГС тебе врятує?
Саме від цього наша автор отримає емоції і задоволення. Саме тому їй образливо, що все це буде відбуватися без неї.
блін, це все звісно класно)
але ж нареченому 40 років, які йому поради дати?! хіба що нареченій ’тікай бо тітка з*їсть’

перший шлюб в 40 років і не наскладав грошей на весілля, не в змозі оплатити водія...А як він буде кормити сім*ю?!
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляoksi-71
какой огранизатор? Фотосессий в парке или доехать до кафе? Или молодые не знают дорогу до друг друга? Даже мы расписывались в 91 году, ездили с друзьями. Да, родители все организовали, но ждали и встречали с караваем около ресторана.
Автору 50, на кой она молодым и их друзьям. Она как раз к караваю ближе)))
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Если корону снимете и приедете на такси, то после церемонии найдется вам место 100% Оно находится всегда на всех свадьбах. Вот не так вам муж сказал, теперь вы себя накрутили, придумали все самое мрачное. Сама придумала, сама обиделась.
Вы создали тему, попросили совета, советы не слушаете, а пытаетесь всех убедить в своей правоте. Да делайте, что хотите. Это ваша родня. Может и правда вы неприятная особа, что они и рады будут вас там не лицезреть
Так а навіщо мені брати таксі до загсу
Якщо з дому їдемо я плюс чоловік, забираємо тітку та жениха, і вже біля нареченої я б могла до когось пересісти.
Цвірінь• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Вона організатор весілля
Что ж там за детки такие женятся, что свою свадьбу не могут организовать. Сосочки и подгузники им тоже тётя во время церемонии меняет?
Рано им жениться, если даже не могут организоваться сами. А если дети появятся, то втроём будут сосать чужую сисю?
А по теме, автор, у вас машина - легковушка?
Всегда если невеста едет на свадьбу на легковушке, она сидит на переднем сидении, потому что у неё обычно самоё объёмное платье, и при этом она должна выглядеть хорошо на фотографиях - платье не должно помяться, поэтому она не может сидеть с кем-то втроём сзади.
Тетка у вашего мужа оф***шая, делает вид что свадебных традиций не знает. Гоните её в шею с переднего сиденья вместе с невестой.
На заднем сидении можете сидеть вы и жених. Может сесть ещё и тётка если вы не против, ваша же с мужем машина.
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляАноним_1858
В позі тут тільки тітка, яка вирішила запросити гостей як «ти нас весь день возиш на вашій машині, а дружина твоя після рагсу пару годин погуляє і на таксі хай сама в кафе їде»
Зараз в позі Автор, бо її чоловік на це погодився
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляАноним_1858
Так автор же написала, що їй сказали, щоб приїжджала тільки в ресторан. Ніхто її не збирався нікуди розсаджувати. Ну і на весіллі на 10 людей не так і важко зазделегідь порахувати хто з ким в машині їде….
Нет, ей так не говорили. Вы тему читайте) Это после выноса мозга мужу он ей так предложил
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляЦвірінь
нареченому 40 років, боїться тітку, грошей немає...о боже
дорослі люди не можуть приструнити бабку
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Там тітка керує святом.
Вона теж зитренька.
Чи їй два гостя без подарунка але оплатили як подарунок покатушки.
Чи гості возять і ще плюс грошовий дарунок
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляАноним_1858
То просвітіть мене пусту який сенс юридичного оформлення відносин крім поділу майна, в мене кохання від штампу не залежить, він тільки для майнових питань
Можливо люди кохають? Можливо буде дитина? В мене 3 пари знайомих, які живуть 15-20 років в громадському шлюбі розписалися у війну. Бо люди розуміють, час страшний і треба зробити все офіційно, щоб у випадку чого, не було проблем потім
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Мені 46 жениху 40. Я може ще його відібю.
( Жартую, не дай Бог таку свекруху)
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
( Жартую, не дай Бог таку свекруху)
а скільки ’молодій’?)
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Так а навіщо мені брати таксі до загсу
Пересядьте на таксі або до когось і проблема вирішена
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЦвірінь
Звичайна пара. Він військовий в тилу має щось 20-25, і вона службовець. Весілля навіть скромне затратне. Нареченій якусь сукенку, макіяж, зачіску, якісь тамще караваї рушники, ікони. Жениху костюм, туфлі, ресторан. То трохи їм напряжно.
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Там тітка керує святом.
Вона теж зитренька.
Ви навіть ще не спробували
Анонимарик• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ні. Свекруха
А нащо вона в авто з молодятами ?ну і зрозуміло що вас там теж не не має бути ,хоча і авто ваше
Уси Пуси• 03 декабря 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Я бы даже не «пересаживалась», а ехала исключительно из дома на такси, иначе вероятность 99.9%, что автору вручат ещё авоськи с шампанским и пластиковыми стаканами или декором для рэсторана итд
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляЦвірінь
Никогда невеста на переднем сидении не сидит. Вы о чем??? Обычно спереди сидит свидетель. Сзади молодые и свидетельница. Никогда не видела, чтобы невеста сидела возле водителя. Это где такие традиции?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляОйЙой
а скільки ’молодій’?)
Трішки молодша. На вигляд проміжок 35-40років.гарно виглядає. Як лялечка
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Якась троляча тема, бо не може автор бути такою ніякою та безпорадною в 46р. Їй Богу, чумадан без ручки
Попадалочка• 03 декабря 2025
А вам прям в первом ряду надо? Не видела водителей, чтоб жена рядом на свадьбе каталась. Он как водитель это время, остальное ваш муж
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляУси Пуси
Так вона ж хоче двіжухи, от і отримає двіжуху з авоськами
Дівчина Гілмор• 03 декабря 2025
Ответ дляМайданщица
так у водителя маршрутки ’ Богдан’, а у автора видимо приличная машина
Все правильно. Його можна від´єднати від маршрутки і пересадити в друге авто, вони ж не сіамські близнюки з Богданом
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
ахахха.... супер
Уси Пуси• 03 декабря 2025
Автор, а тамада будет?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Насправді я дуже самостійна. І відповідальна.
Одну доньку виростила інша підростає, в шлюбі більше 20 років.
Я насправді багато чого можу.
І насправді чоловік знає і боїться того що я можу.
Але як сказала борисфенка моє діло на цьому весіллі не випендрюватись, і не злити тітку.
Тому я запропонувала самий тихий варіант.
Нікому не заважати
Дівчина Гілмор• 03 декабря 2025
Скажіть, а свадьба вже почалася? Хтось вже зголосився везти молодих? Бо я в магазин ходила, все пропустила
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Взагалі не проблем. Я ще б і в магазин за добавкою зганяла
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляУси Пуси
Автор, а тамада будет?
Так, чоловік єйний-водій-тамада-шеф кухар та офіціант усе в одному обличчі і автор так хоче, але її в двіжуху не беруть
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
я вже й додому приїхала з роботи і з психологом поспілкувалась)))