МУСЯкомарова• 03 декабря 2025

Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі

Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Тільки в цій ситуації чоловік вирішив що на церемонії можна обійтись без нагрузки, а на вечерю неодмінно загрузка має бути
Потому что там он будет ’водитель’, а в кафе двоюродный брат БЕЗ жены, которая не пришла, бо ее переднее место было занято.
Аноним_1858• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Дітей немає. Це вже не моя справа чому. Можливо наречена при надії.
Але чоловікові сказали зараз війна - відносини мають бути оформлені
Тітці скажіть, що та хитро зроблена мабуть на виплати позарилась і проблема відпаде саме собою;)
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А вот даже если и только ей нет места, вот так сложилось, то что? Из принципа испортить людям 1 день, доказав что ее говно вонючее? Не, не наглая. Душевный, жертвенный чилавечик, любящий и уважающий мужа, его тетку аки мать и все их семейство.
Слухайте. Я нічого не роблю. Нікого не трогаю. Нехай святкують весілля. Тітка ще зекономить на столі.
Чому з мене роблять винну?
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Вот я изначально тоже так и подумала. А оказалось, что все гости едут фоткаться и все рассажены по авто. Места нет только для автора, только о ней не подумали. Единственной из гостей. Мало того, её даже наглые не пускают в её же 5ти местную машину пятой. Нет, мне не понять
Это автор так придумала и уже даже поверила в это. Ее коробит исключительно то, что у них есть машина, но она в ней на переднем сидении не поедет. Все
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Чому з мене роблять винну?
Ой...белым пОльтоМ решили прикрыться? Вы уже все сделали. Мужу чувство вины навязали, на тетку его же натравили. Отсутствие на свадьбе и вуаля, в центре внимания. Профит! То, чего и добивались.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляАноним_1858
Ну, таке враження, що це весілля планували максимально незручно для гостей, бо на хіба фото ПІСЛЯ загсу? А інші гості де мають знаходитися цей час? Нормальні люди роблять фото до того часу, на який запрошені гості. Весіль з гостями біля загсу зараз взагалі мінімум, зазвичай розписуються за якийсь час до, а оті всі обітниці, перший келих - то вже в ресторані
Тут трохи по іншому.
В нас гарний зал. Там офіційна частина , там же обітниця вітання від родичів, там же фотозона, шампанське.
Потім це не прям фотосесія а їдуть в гарне місце на природі з класними пейзажами. Там фото роблять, з гостями в тому числі, там же знову фуршет, канапки.
І вже потім ресторан
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляAnnetka_100
Знаете, если платья не будет, украшения машины не будет, многое в эконом формате, то не так уж принципиально, чтоб молодожёны сидели на заднем сиденье вдвоём. Возможно, они более гибкие и мама рядом их не смутит. Позвоните жениху.
Скажите, мол, так и так, люблю эту суету и движуху, хочу мелькать на фото, хочу окунуться в эту атмосферу веселья, ты классный, люблю твои шутки, для меня веселуха с поездками и распитием шампанского в машине ярче, чем банкет. До слёз обидно, что мы Вас выручаем, а меня лишают всей этой праздничной кутерьмы. Может, мы все-таки поместится в машине впятером?
И да, не настаивать, что на переднем сиденье именно вы. Маман-тётка захочет - фиг с ней. Можете вообще жениха туда на переднее сидение посадить, а девочки сзади будут пить шампанское.
Це був би ідеальний варіант. Ви дуже тонко вловили що саме я хотіла від весілля!
Спробую донести таку позицію чоловікові щоб він вже подзвонив брату.
Дякую❤️
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Тут трохи по іншому.
І вже потім ресторан
Фуршет на 10 человек? А потом банкет с цыганами и ансамблем Вирского? Фейерверки планируются? И при этом на авто нет денег?
Шо то как то не альо, нет?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Тоді навіщо вся ця драма?
Я б взяла таксі на цілий день і сама в ньому їздила. Якщо вам так важливо макнути тітку мордою у злидні і в машину свою без бійки не потрапите.
Чоловіку озвучте вартість вашого транспортування. І тітці хай перекаже.
Це було б шикарно. 🤩
Наша машина скромненька.
Я б собі якусь круту машину винайняла і сама на задньому сидінні з шампанським! Хочу лежу, хочу ригаю🤩
Бяки-козяки• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Він на це нездатний, тому авторка і страждає, що її захистити не може і не хоче.
Ну здесь уже или смириться не делать никому нервы, сесть на такси и приехать в загс, потом в кафе. Или не идти никуда, испортить настроение и себе, и мужу, ну и окружающим небольшой негативчик.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляАноним_1858
Ні, брату вже пора. Останній вагон
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Шо то как то не альо, нет?
Фуршет це шампанське та канапки
Прагматик флегма• 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я время от времени забываю, читая ответы автора, что она не молодая девушка, а женщина, которой полтинник. Инфантилизм маленькой глупенькой девочки по всем ответам. Хотя ответ один и тот же - я никому не нужна, останусь сама дома, пусть они все там мучаются от вины передо мной
Аноним_1858• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Тут трохи по іншому.
І вже потім ресторан
Розумію. Дійсно дивне запрошення Вас, типу і запрошені на весілля, але на церемонії, фуршеті і фотосесії Вас не буде, просто приходьте ввечері поїсти. Таке щось.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Це було б шикарно. 🤩
Наша машина скромненька.
Ну так в чому проблема, вперед. Кабріолет білий візьміть. І сукню білу одягніть для повного пистеця.
Борисфенка• 03 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
Авторці цього мало. Їй треба витріпати всім нерви.
Аноним_1858• 03 декабря 2025
Ответ дляБяки-козяки
Норм запрошення гості: приїдь на таксі в загс, потім ми всі поїдемо на фотосесію і фуршет, а ти або бери таксі і їдь за нами, або бери таксі і чекай вдома коли ми повернемося і потім, знову ж таки, на таксі підскочиш в кафе
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Развод на эмоции. Все это смахивает на лош, наглое враньё
20 страниц все таки, хоть и не 500 как бывало, но все же, учитывая контингент, не плохо.
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Я вище писала. Ні. Я не хочу іти бо не хочу іти в такому форматі.
Ви ж напевно теж не на все в житті погоджуєтесь.
І не тому що хочете комусь щось довести.
Просто такий формат вам не підходить
ОбережнаЯ• 03 декабря 2025
Так спереді чоловік і тітка
Позаду ви та молодята
Чи молодята позаду вдвох сядут?
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Відверто. Економлять на всьому
Тим паче, якщо економлять. Ваш чоловік хоче допомогти брату, тим паче з ним близький. А ви не можете в ресторан на таксі доїхати 1 раз на весілля? Проблема висмоктана з пальця Автора, ваш чоловік правий, а ви царівна-жаба
Майданщица• 03 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А якогось водія маршрутки можна ж на пару годин найняти? Вони не дорого беруть до речі. Або взагалі таксі замовити часніка якогось якщо машини нема.
так у водителя маршрутки ’ Богдан’, а у автора видимо приличная машина
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Так спереді чоловік і тітка
Позаду ви та молодята
Чи молодята позаду вдвох сядут?
Та можно на руки к жениху сесть, чего церемонится, Авторица желают по памятным местам с бутриками и шмурдячком кататься
Майданщица• 03 декабря 2025
автор но вам если б там место ибыло, то это утомительно ездить пока они поыоикабтся...оно вам надо?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Я вище казала що донька одружена.
І знаєте. Все пройшло на ізі.
Мені було важливо щоб було комфортно кожному гостю. Щоб всіх розвести, або розселити на ніч.
Для мене це настільки природньо.
Що коли мене ставлять перед фактом добирався своїми ходом і краще відразу в кафе.
Ну я навіть не знаю.
Шось таке
Аноним_1858• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ні, брату вже пора. Останній вагон
Нуу… то може я така цинічна стала, наслухавшись різних історій, он навіть як після смерті Да Вінчі спадок його навіть не офіційна дружина, а наречена з його мамою ділила, але реально не розумію навіщо військовому поспішати з одруженням до демобілізації. Бо сенс від оформлення стосунків є тільки для жінки в тому, що вона у випадку його загибелі може отримати виплаті і спадок. Судячи з описаного формату весілля, наречена там гола боса і в вінку…. На рівному місці мільйоні підніме якщо що, звісно їй треба поспішати
Annetka_100• 03 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Та ну, ви не розумієте. В машині на самоті не прикольно. З молодятам можна співати ’за кацапа я не піду... за українців дівчата б´ються’. З молодятам можно робити селфі, знімати жартівливі відео, пити шампанське, давати дурнуваті поради щодо сімейного життя, типу: скалака - жіноча зброя і т.д. Можна ще казати: дівчино, тікай, він багато їсть. Чоловіче, ще не пізно передумати, може запізнення в РАГС тебе врятує?
Саме від цього наша автор отримає емоції і задоволення. Саме тому їй образливо, що все це буде відбуватися без неї.
Грибной_Дождик• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Взагалі то так. Все питання в економії.
Якби вони винайняли машину для молодят.
Ми б собі спокійно як пара приїхали на весілля. І ще б когось до себе могли взяти в салон
Всю тему не читала, вибачте , якщо повторюся, але відгукнулося .
Бо саме мій чоловік возив новоспечену родину своєї двоюрідної сестри на їх весіллі.
Ми самі були щойно одружені , відмовити не прийшло до голови .
В результаті я мало що памʼятаю з того весілля . Бо я , не знала нікого з родини (ми жили у місті за 350 км і крім батьків мого чоловіка я нікого не знала) пленталася позаду гостей , весь час сама чекала , коли чоловік повернеться з фотосесій молодих у парках і тд.
В результаті весілля ми не бачили, бо весь час було : « привези-завези»( людей, калачі, атрибути до ресторану , квіти додому і тд), нам ніхто навіть дякую не сказав .
По нашій стороні були витрати на пальне на саме весілля ( 350 км в один бік і повернення), їзданина 2 дні ще на пару сотен км , подарунок молодим і поліровка даху автомобіля ( де були символічні обручки на великому магніті , які ще і злітали кілька разів).
При тому що у родини є авто , але ж вони хотіли бути гостями на весіллі, а не водіями . І коли до цієї родини батьки чоловіка зверталися з проханням десь завезти, то це робилося тільки після оплати пального( звісно із запасом).
Тому категорично не рекомендую.
Бо це робота і відповідальність, яка не дозволить відчути себе гостями на такому заході . Тому раджу прямо сказати, що хочете насолодитися і розділити з молодими цей момент , а в якості подарунку знайдете їм авто з водієм ( якщо це можливо).
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Так спереді чоловік і тітка
Позаду ви та молодята
Чи молодята позаду вдвох сядут?
Тітка вирішила що молодята вдвох.
А чоловік не став сперечатись
Не боюся осуду• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Це було б логічніше за все. Там ціна питання думаю 2-3 тис за день.
Але моєї поради ніхто не питав
Подаріть та оплатіть їм маршрутку на день. То може для вас ціна питання не стоїть, а для них 2-3 тисячі стоїть, якщо на всьому економлять