МУСЯкомарова• 03 декабря в 15:24
Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі
Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Вилосипедниця• 03 декабря в 16:08
Ответ дляЛюблю_смаколики
Якщо йому ставлять умови, то за це повинні доплачувати. Допомога ніколи не здійснюється на умовах того, кому допомагають.
Его просят именно так помочь. Если не может, то откажет. Но он может и не хочет отказывать)
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 16:08
Ответ дляБезпорадна Кроко
ну авторица утверждает про 2- 3 штуки, а я тоже очень сомневаюсь. кнш есть разница, киев или зажопинск на 70 тыс жителей. ну все равно
Так. Про зажопінськ мова
Борисфенка• 03 декабря в 16:08
Ответ дляЛюблю_смаколики
Не безкоштовно, а взаємно. Ті, хто робить безкоштовно - на них потім все життя катаються.
Удалено администрацией...
Дайте вподобайок• 03 декабря в 16:09
Ответ дляпу_пугренчик
Я бы поехала сразу на такси в ресторан
Чужие свадьбы такие утомительные
Аналогично. Нафиг с самого утра по всем точкам ездить? Лучше спокойно собралась бы и приехала б уже в закс
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 16:09
Ответ дляДомовенок Кузя
Вы мне напомнили мою прабабку. Она пришла на свадьбу к нашей родственнице, увидела у гостьи платье, которое было лучше, чем у нее, прям в церкви розприндилася, развернулась и ушла домой. Можно подумать, что старческий маразм, но нет, она всегда такой была
Так и вы, не дают вам переднее сидение, значит вообще на свадьбу не пойдете 😂
Справа не в передньому сидінні.
А в транспорті як такому
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 16:09
Ответ дляДля драки
Дома, в салоне, в спортзале.
Зато приедете самая красивая и отдохнувшая.
Хіба що в пяній вишні нализатись
Штора с кисточкой• 03 декабря в 16:10
Ответ дляМУСЯкомарова
В мене корона не спаде і вдома на дивані посидіти. І їм дешевше кафе вийде
Вы очень противная. А противные люди не умеют помогать другим. Да, ничего не случится взять такси вам
Тільки не про гроші• 03 декабря в 16:10
Ответ дляпу_пугренчик
Я бы поехала сразу на такси в ресторан
Чужие свадьбы такие утомительные
Так це ж всім нормальним очевидно. Для там товктись від рана?
Домовенок Кузя• 03 декабря в 16:10
Ответ дляЛюблю_смаколики
Чим вона буде допомагати в процесі їзди?
Моя мама следила, чтоб ничего не забыли, забрать св-ва, шампанское, цветы, к тому же она нужна на фотосессии. У меня, например на фотосессии были только самые близкие родные, а гости, троюродные братья-сестры - с ними уже в кафе. Ну и мама подавала/забирала все для фото + смотрела, чтоб платье хорошо лежало, фату поправляла и т.п.
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 16:11
Ответ дляОйЙой
автор, я вам співчуваю, тут такий срач почався та ще й образи.
Вам зараз настрій ще більше зіпсують(
Нічо. Я дивлюся на борисфенку скільки вона гімна виливає. Так старається, так старається. Я телефон вимкну . А вона зі своїм гамном так і залишиться
Вилосипедниця• 03 декабря в 16:11
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви праві.
Я погоджуюсь.
Нехай чоловік буде водієм. Нехай вони женяться.
Проблема в тому що чоловік образився що я розхотіла іти на весілля
Я погоджуюсь.
Ну наверное надо немного спуститься с трона и понять мужа.
Тільки не про гроші• 03 декабря в 16:12
Ответ дляМУСЯкомарова
Бо наше житло в одному місці, сімЯ тітки в іншому, наречена в третьому, загс в четвертому, фотосесія в пЯтому, і кафе в шостому місці.
Я замахаюсь те таксі викликати
А ви для чого в кожному з перелічених місць?
Борисфенка• 03 декабря в 16:12
Ответ дляМУСЯкомарова
Удалено администрацией...
Домовенок Кузя• 03 декабря в 16:12
Ответ дляВилосипедниця
Не с трона спуститься, а с переднего сидения 😂
Винник• 03 декабря в 16:14
Для меня нет проблемы. Я бы сразу в ресторан поехала, нафиг мне ездить за женихом, невестой и т.д.по всем этим злачным местам.
Люблю_смаколики• 03 декабря в 16:13
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Але ж Ви і не залишаєте голодними власних дітей, щоб інших родичів нагодувати?
Для драки• 03 декабря в 16:13
Ответ дляМУСЯкомарова
Хіба що в пяній вишні нализатись
Да просто планируйте свой день на застолье, ото вам не нужно, совершенно, поверьте.
А хорошо посидеть, потанцевать, повеселиться - сил как раз у вас и будет.
Нашли из- за чего переживать.
Мира всем• 03 декабря в 16:13
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Якщо чоловік (судячи з тексту в дружніх стосунках з родичами) погодився допомагати як водій,то має допомагати як водій.
Допомагають не для того, щоб їм в ноги кланялись.
Ну, а дружину привезе до дому жениха, а там уже так як всі гості вона буде добиратись.
Ну або ж відмовити в допомозі
МУСЯкомарова
• 03 декабря в 16:13
Ответ дляТільки не про гроші
А ви хотіли цілий день кататись на передньому сидінні, всі церемонії?
Взагалі так. Я люблю всю цю двіжуху
Мира всем• 03 декабря в 16:14
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви праві.
Я погоджуюсь.
Ну бо Ви поставили його в незручне становище
Люблю_смаколики• 03 декабря в 16:14
Ответ дляДомовенок Кузя
Це не процес їзди
Люблю_смаколики• 03 декабря в 16:14
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Хто б казав…
Домовенок Кузя• 03 декабря в 16:15
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це не процес їзди
Так я и не писала, о том, что мама будет помогать в самой машине, а о том, что она нужна невесте и жениху во всех тех точках
Борисфенка• 03 декабря в 16:15
Ответ дляМира всем
Ну або ж відмовити в допомозі
Удалено администрацией...
ОйЙой• 03 декабря в 16:15
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви праві.
Я погоджуюсь.
Автор, на вас тут накинулись, образили, обізвали, що ви з короною і не можете поступитись. І ви знову ЗАБУЛИ про свої кордони?! вас знову проломали(
Тільки не про гроші• 03 декабря в 16:16
Ответ дляДля драки
У нас была такая ситуация.
Тоже муж возил
Устал, потому что фотосессии, загс- оно вам и не надо.
Завез их, приехал, поставил машину дома, взяли такси и поехали в ресторан вдвоем.
Тоже муж возил
Безпорадна Кроко• 03 декабря в 16:16
Ответ дляДелиВерка
Вроді ж свідки їздять з молодятам в машині
а не батьки
вот и я говорю. но пишут, что сейчас они не нужны, а кто - то на подхвате нужен. а автору ж только покататься
Борисфенка• 03 декабря в 16:17
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...