МУСЯкомарова• 03 декабря 2025

Розсудіть ситуацію. Чоловіка запросили бути водієм на весіллі

Жениться двоюрідний брат чоловіка. Там сім´я не богата. Вессіля скромне, розпис та кафе.
Нас з чоловіком запросили, але чоловік мав возити нареченого та наречену. Забрати нареченого, забрати, наречену, загс, фото, кафе.
Але велике але! Тітка сказала що вона буде на передньому сидінні. Ну ти ж розумієш.
Я чоловіка в шоці питаю - а я куди?
Видно йому ситуація теж неприємна. Але і відмовити родичам не може.
Ну таксі візьмеш до кафе.
Я кажу тоді я не йду на весілля.
Він - не починай скандал.
Тільки не про гроші• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Цьомаю вас. Моя мила дівчинка😘🥰
Удалено администрацией...
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
Ліньки гуглить• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Хочу поїхати на свої машині - не така
Не хочу їхати на весілля - знову не така
Бо ви чудово знаєте, що без вас і чоловік відмовиться йти на те весілля. От і стали в позу. Корона з вас впаде, як приїдете на таксі.
Астоновитесь!• 03 декабря 2025
Автор, підтримайте свого чоловіка, нехай він скаже куди вам і коли їхати.
Два-три тижні і фсьо• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
З великим задоволенням.
Я вирішую свої проблеми самостійно не ставлячи других людей в незручне становище.
Тим паче тітка як жінка розуміла що її ідея може призвести до розладу в сімї
На переднем месте машины мужа - это уже 0 самостоятельности. Можете хорохориться сколько угодно, увы, реальность не изменится, разве что попросить вселенную, на крайний случай маткой подышать
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Тобто виходить ситуація. Коли нафіг не хочу на те весілля. Але маю іти робити зачіску макіяж, брати таксі тільки для того щоб зробити всім приємно.
Всім буде приємно окрім мене
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Я хотіла всюди їздити. І на церемонію, і в кафе.

А якщо брати таксі то вже лише кафе
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
На цю машину заробляли ми разом. І це як раз таки про мій вклад у відповідальне ставлення до життя
Астоновитесь!• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова

А якщо брати таксі то вже лише кафе
Візьміть двічі таксі. На церемонію і в кафе. Скільки часу треба гуляти після церемонії до кафе?
Ліньки гуглить• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Всім буде приємно окрім мене
Саме тому ви хочете зробити неприємно ВСІМ!
Дівчина Гілмор• 03 декабря 2025
Наприклад
Дама с заначкой• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Саме так.
Я спочатку не подумала.
Не була проти щоб чоловік возив. Але я думала чоловік за кермом, я на передньому сидінні. А позаду молодята.
Але тітка скгмандувала по своєму.
А дружок з дружкою де будуть їхати?
Чи весілля без них?
Цветов Мне срочно• 03 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Тут или помочь на их условиях, или разосраться и не помочь.
Мне бы и в голову не пришло с молодоженами кататься И что страшного в такси? Или Вы тоже бедная?
Так пусть тётка на такси и катается
Цветов Мне срочно• 03 декабря 2025
Автор, на вас тут вылили ведро помоев, но я бы тоже не пошла. Вам так явно демонстрируют, что вы нафиг не нужны на этой свадьбе, что сидите дома и пейте чай
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляДама с заначкой
А дружок з дружкою де будуть їхати?
Чи весілля без них?
Я не знаю.
Все чоловік мені розказує. Спочатку було як нас запрошено на весілля, і ми катаємо молодят.
А вже потім було уточнено що ще й тітку катати треба.
В мені місця не знайшлось.
І вже виходить що ні на яку церемонію я не їду. В лише в кафе
Астоновитесь!• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я не знаю.
В мені місця не знайшлось.
Їдьте на церемонію на таксі, а далі по ситуації, або з кимось в машині поїдете, або повертається додому і чоловік за вами приїде, коли завезе молодих в кафе і уже разом поїдете в кафе. Якщо кафе одразу після церемонії, то або з кимось в машині, або таксі
Люблю_смаколики• 03 декабря 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну він же не відмовився катати тітку безоплатно. То чому має відмовитись від весілля взагалі?
Мудрецыха мира• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Саме так.
Я спочатку не подумала.
Але тітка скгмандувала по своєму.
Я ж правильно розумію: возить на своєму авто, на своєму пальному? Сам відшкрібає після весілля ляльку в фаті від капоту?
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Та не буде ніякої ляльки. Але так, звісно наше пальне
Дама с заначкой• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я не знаю.
В мені місця не знайшлось.
Моє бачення таке: якщо Ви не їдете разом із своїм чоловіком в авто, то організатори свята повинні потурбуватись про те як Ви доїдете до ЗАГСу і потім в кафе.
Дама с заначкой• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Оце вже повністю весілля на халяву.
ОйЙой• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я не знаю.
В мені місця не знайшлось.
Так не робиться. Що за організація весілля....типу ’а ти вже роби що хоч’...
Астоновитесь!• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну ви б якусь суму дарували на весілля в будь-якому випадку. То порахуйте, скільки зараз зможете подарувати з урахуванням витрат на пальне. Або одразу скажіть, що це буде подарунком від вашої сім´ї
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляДама с заначкой
На мою думку організатори свята вже якось би ужались та винайняли машину. Щоб ми з чоловіком відпочили нормально.
Дама с заначкой• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Але вони економлять за ваш рахунок. Ще й пальне ваше.
Цветов Мне срочно• 03 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Ні, часто замовляють машину, якщо у водія своє авто, у таких собі приватних таксі, аренду з водієм на декілька годин.
Або, якщо у молодого (жениха) є своє авто то просять замість водія повозити їх когось зі сторони.
Да. Только машину ищут не ланос и цена там не 300 и не 1000
Мамин тріль• 03 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Тоді вони посваряться і ніхто їх на бенкет не запросить. Мені одне за мужика обідно, це ж пити не можна буде. Таке шось(
Почему нельзя? Возят до застолья. Потом до свиданья) После свадьба могут такси вызвать
автор МУСЯкомарова • 03 декабря 2025
Ответ дляАстоновитесь!
На початку теми була ідея замість подарунку оплатити їм машину.
Але я так розумію.що тітці ця ідея не сподобається.
Мамин тріль• 03 декабря 2025
Автор, а нафига вам таскаться с ними везде? Спокойно в кафе уже приехать. Вам же проще
Упругая попка• 03 декабря 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Ні. Свекруха
Шикарно