Мати тріля• 03 декабря 2025
Спазм і біль в животі
Сьогодні почав боліти живіт, більше зліва і низ живота від пупа і нище, але загалом весь живіт спазмований був
І біль була все сильніше, потім проходила але не зовсім, і постійні позиви в туалет
Це жах, три години болю, зараз вже легше але зовсім біль не пройшла
Як думаєте що це може бути
Таке було раніше але буквально пів години і все
Як думаєте що це може бути
спальное место• 03 декабря 2025
Да что угодно.. отравление, расстройство желудка, приступ панкреатита и т.д.
Пез Году Неделя• 03 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
срк?
Ну да. Спазм кишки. А причину искать надо
Триндичіха Байрактар• 03 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Слева панкреатит?!
спальное место• 03 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Слева панкреатит?!
Да, когда приступ может и слева болеть, может болеть абсолютно все, включая спину (опаясывающая боль).
Мати тріля
• 03 декабря 2025
Ответ дляспальное место
Буквально місяць як була у гастроентеролога
Пез Году Неделя• 03 декабря 2025
Ответ дляМати тріля
Выпейте меверин или спазмомен и валерьянки. И запишитесь к гастроэнтерологу
Дайте вподобайок• 03 декабря 2025
Срк? Попробуйте дуспаталин, если поможет-похоже, тогда гастро и невролог нужен
спальное место• 03 декабря 2025
Ответ дляМати тріля
А что назначили? УЗИ делали? Зонд глотали? Плюс развёрнутый анализ крови. Это минимум.
ПироженкА• 03 декабря 2025
Вы не начинали пить какие-то новые препараты? У меня такое было от Вальтрекса (препарат от герпеса). Я не ожидала абсолютно. Живот болел, спина, низ живота. Поднялась температура.
Карусель-весель• 03 декабря 2025
У мене точно таке було два дні назад. Вже думала швидку викликати. Аналіз крові ідеальний. Але це не вперше - попередній раз влітку воно закінчилося нудотою і по аналізах показало вірус. Тут теж в цей період багато хто скаржився на подібне.
Пила ношпу, ще еспумізан і пару раз валеріанку (вона добре знімає спазм шлунку).
Мати тріля
• 03 декабря 2025
Ответ дляКоко На Страже
У меня так начиналось. Непроходимость кишечника.
Були запори? Ну мені звісно важко, але ходила в туалет три рази
Коко На Страже• 03 декабря 2025
Ответ дляМати тріля
Не було. Хоча мали б бути...дуло і біль такий якийсь незрозумілий .