празники не помню• вчера в 09:28
Батько потужного вважає...
Батько президента Володимира Зеленського - Олександр Зеленський вважає, що його син займає пост глави держави не заради посади, оскільки він дуже заможна людина, а дійсно бажає змінити країну.
Про це Зеленський-старший розповів в інтерв’ю «Країні». За його словами, він перший перестане поважати свого сина, якщо той не стримає своїх передвиборних обіцянок.
Зеленський:
1. Закінчу війну. Кожне збережене життя. Домовлюсь хоч з чортом.
2. Я руськомовний український єврей, тому мовної війни не буде.
3. Вчителі будуть жити як нардепи, а нардепи як вчителі. Скорочення нардепів.
4. Старенькі не будуть плакати на жалюгідні пенсії.
5. Поверну заробітчан з-за кордону.
6. Вирок Пороху. Посадки олігархів.
7. Їздити буду на лісапеді, кортежів не буде.
8. Діти матимуть рахунки від українських надр.
9. Кінець епохи БІДНОСТІ.
10. Країна, в якій хочеться жити і ніколи її не залишати.
Який з пунктів виконано?
Зеленський:
5. Поверну заробітчан з-за кордону.
6. Вирок Пороху. Посадки олігархів.
9. Кінець епохи БІДНОСТІ.
Який з пунктів виконано?
Манка Я• вчера в 10:37
Ответ дляпразники не помню
Ви старт задали? Ого, яка ви мощна. То на вас вся тема і тримається))) Прям прийшла в мою тему і старт задала, молодець. А ну підкажіть, яке ще питання я маю розвивати? Я наче питань не задавала. Десь ви потірялись, в цій темі , шановна жінка-помогай. Видно що перетрудилися вже.
**Я наче питань не задавала**
Це не ваше питання в темі?🤔
**Який з пунктів виконано?**
Це не ваше питання в темі?🤔
**Який з пунктів виконано?**
Кому там слова не давали• вчера в 10:40
9 пункт выполнил- полный конец и теперь нищета и разруха
Марічка• вчера в 10:38
у его сыночка не плохо получается, только почему в этой стране мечты папашка жить не желает и свалил в Израиль?
пы сы - меня порох устраивал (ну если не считать яныка) и я видела положительные перспективы у Украины, которые он начал, взяв страну в невменяемом состоянии, удержав и даже отвел от пропасти. возле которой оказалась Украина
Зе Украину взял в прекрасном состоянии и толкнул в эту пропасть
Марічка• вчера в 10:40
кстати - посадил миллион деревьев - зе видимо говорил о туях на могилках украинцев?
празники не помню
• вчера в 10:42
Ответ дляМанка Я
**Я наче питань не задавала**
Це не ваше питання в темі?🤔
**Який з пунктів виконано?**
Це не ваше питання в темі?🤔
**Який з пунктів виконано?**
Не моє, помогайка.
Марічка• вчера в 10:43
Ответ дляБутербродница
я проголосувала у першому турі за іншого кандидата, не По, не Зе. побачила результати і на другий тур не пішла, а що я мала робити ?-голосувати за тих в кого не вірю? чи голосувати тупо за більшість? я не стадо
а я именно по этому поводу пошла во второй тур и поставила на пороха, мне клоун не нужен в президентах
Бутербродница• вчера в 10:46
Ответ дляМарічка
В прекрасном состоянии с зоной АТО и соседом который готовился к более полномасштабному?
Марічка• вчера в 10:46
Ответ дляБутербродница
учитывая в каком состоянии взал и отдал - да
Марічка• вчера в 10:48
Ответ дляПопразендовна
Не, ну сейчас же бесспорно лучше , никто бизнес не ведет, так по мелочи : кино крутят и деньги через Россию отмывают. Кстати, Зеленский тоже вел бизнес, у нас вообще все артисты там зарабатывали , а теперь все патриоты и говорят их там угнетали
аж гай шумел у квартала на раше и сейчас бабло в москву идет от зели - и всех все устраивает, главное что бы рошен не продавался
я еще и не удивлюсь если комплектующие для оружия украина в рашу отправляет и по нам потом это счастье летит
Марічка• вчера в 10:51
Ответ дляпані Солоха
Зельц и сам росийский агент, в раше оно паслось с молодости, плясало на московских сценах и выеживалось перед хуйлом еще 20 лет тому назад, со времен КВН Маслякова. А раша пропаганда 95 квартала чего только стоила..Но наш ’мудрый народ’ схавал эту кремлевскую наживку, кто нам доктор...
забыли что зельц со сцены про Украину говорил и как ржал над разбитым Велосипедом Украина
Марічка• вчера в 10:52
Ответ дляПопразендовна
Улучшения были: безвиз, возрождения армии, война не в активной фазе, рост зарплат. Но нам же надо сразу волшебную таблетку . Это когда врач говорит могу облегчить симптомы , но ваша болезнь не излечима, но человек идет к бабке и лечится керосином или заговорами.
даже мед реформа, которой сейчас радуются, что анализы бесплатные - начал порох. но людям не нравилось что врач домой по чиху не приходит
Ниф_ниф• вчера в 10:57
Ответ дляЕдинорог помог
А что плохого было для Украины при яныку? Земли, люди всё было, эмиграции такой не было как началась при порохе 300 тыщ в год тикали из Украины. Просто нужно было дружить со всеми, идти в таможенный союз, у нас все заводы и промышленности подточены были,в итоге всё закрыли, продали, розтащили
Не треба так наполегливо демонструвати абсолютну відсутність критичного мислення, це було цілком очевидним ще з першого допису
БезникаЯ• вчера в 10:58
Ответ дляМарічка
Он же на примере велосипеда показывал в каком состоянии вернет Украину, выполнил обещание
СирОжино пирОжино• вчера в 11:14
Ответ дляБася-Мася
Зеленський:
1. Закінчу війну. Кожне збережене життя. Домовлюсь хоч з чортом. - Война до останнього українця. Росія має сплатити велику ціну. Будуємо цвинтар на 400 т. військових.
2. Я руськомовний український єврей, тому мовної війни не буде. - Мова понад усе.
3. Вчителі будуть жити як нардепи, а нардепи як вчителі. Скорочення нардепів. - Нардепам +120 000 в 2026 году, учителям - ...
4. Старенькі не будуть плакати на жалюгідні пенсії - Стареньки вимирають, минимальная пенсия - 3 200 грн.
5. Поверну заробітчан з-за кордону. - + 10 млн. выехало
6. Вирок Пороху. Посадки олігархів. - Вирок народу. Порох и олигархи увеличили свое состояние. .
7. Їздити буду на лісапеді, кортежів не буде - нечего коммнтировать
8. Діти матимуть рахунки від українських надр. - Американськи діти матимуть рахунки від українських надр. Обещание выполнено.
9. Кінець епохи БІДНОСТІ. - Початок епохи НИЩЕТЫ. Выполнено.
10. Країна, в якій хочеться жити і ніколи її не залишати. - От 10 000 за нелеальный выезд мужчинам, миллионы выехавших женщин, и почти вся молодежь 16-22.
Щодо п.2 із свіжого
СирОжино пирОжино• вчера в 11:29
Ответ дляtala-li
це той батько, що в інтерв´ю назвав виборців біомасою?
Это жутко печально, но глядя на выбор украинцев, он не сильно не прав🤷♀️
И самое интересное, он хотел унизить наш народ, а унизил сына этим
Жінка з перцем• вчера в 11:38
А что вы хотели? СынАчка всё же, при этом который должен только своим родителям
Метелик• вчера в 11:39
Ответ дляпразники не помню
Не голосувала ні за пороха ні за потужного. Уявляєте і таке буває.
Моя хата скраю, а коли висратись треба- то автор перша.
Метелик• вчера в 11:42
Ответ дляБутербродница
73% из тех кто голосовал во 2 туре, а не 73% украинцев
навіщо ви це показуєте дебілам, котрі все одно не розуміють звідкілля взялось 73%, но тулять їх всюди.
Уравнобешенная• вчера в 11:42
Не виконав звісно, і ніхто не виконував, те що обіцяли. Ви голосували за Зеленського, і не підтримуєте його сьогодні. А я не голосувала за нього, але сьогодні я підтримую нашого президента, якого вибрала більшість українців.
Бува і таке• вчера в 11:46
Ответ дляПопразендовна
На додачу масштабна передвиборча кампанія проти Порошенко, на російські гроші, знов-таки. Ім була потрібна маріонетка, мудрий нарід схавав.
празники не помню
• вчера в 11:50
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
Мамзелькіна• вчера в 11:47
Ответ дляМанка Я
Ви не відповіли прямо на запитання.
А ви що робили в той час? Дуже цікаво.
празники не помню
• вчера в 11:48
Ответ дляУравнобешенная
А де я написала що я за нього голосувала??? І з якого переляку я повинна підтримувати, те до чого він привів країну.
75В• вчера в 11:49
Ответ дляУравнобешенная
Надеюсь, вы его с окопа поддерживаете.
празники не помню
• вчера в 11:50
Ответ для75В
Надеюсь, вы его с окопа поддерживаете.
Сто відсотків що з окопа, розумаха така...
Нафаня Маня• вчера в 11:52
Ответ дляпразники не помню
Тоже, ви пасивний виборець Зеленського
празники не помню
• вчера в 11:52
Ответ дляНафаня Маня
Тоже, ви пасивний виборець Зеленського
З якого це переляку?
Уравнобешенная• вчера в 11:52
Ответ дляпразники не помню
Країну він до цього не сам привів, були спонсори і помічники. Але я зараз за Зеленського, а не за кацапомордих і хуйла
празники не помню
• вчера в 11:53
Ответ дляУравнобешенная
Ну той цілуйте свого янелоха в дупу.