празники не помню• 04 декабря в 09:28

Батько потужного вважає...

Батько президента Володимира Зеленського - Олександр Зеленський вважає, що його син займає пост глави держави не заради посади, оскільки він дуже заможна людина, а дійсно бажає змінити країну.

Про це Зеленський-старший розповів в інтерв’ю «Країні». За його словами, він перший перестане поважати свого сина, якщо той не стримає своїх передвиборних обіцянок.

Зеленський:
1. Закінчу війну. Кожне збережене життя. Домовлюсь хоч з чортом.
2. Я руськомовний український єврей, тому мовної війни не буде.
3. Вчителі будуть жити як нардепи, а нардепи як вчителі. Скорочення нардепів.
4. Старенькі не будуть плакати на жалюгідні пенсії.
5. Поверну заробітчан з-за кордону.
6. Вирок Пороху. Посадки олігархів.
7. Їздити буду на лісапеді, кортежів не буде.
8. Діти матимуть рахунки від українських надр.
9. Кінець епохи БІДНОСТІ.
10. Країна, в якій хочеться жити і ніколи її не залишати.

Який з пунктів виконано?
lilul990• 04 декабря в 09:49
Ответ дляПускаю бісики
Уже и голосовать не хочется ни за кого и никогда. Чтобы впредь не нести ответственность за происходящее в стране
Можна подумати існує якийсь вибір. Ви завжди вибираєте між кількома кланами олігархів які тасують колоду
Пускаю бісики• 04 декабря в 09:50
Ответ дляlilul990
Я еще не выбирала. Если доживу это будут мои первые выборы
автор празники не помню • 04 декабря в 09:50
Ответ дляПускаю бісики
Ну так люди выбирают всегда кто красивее всех говорит и громче всех орёт в рупор.
Надеюсь на будущее научимся трезво анализировать ситуацию хотя-бы
Ви подивіться на Америку, таке само. Вибрали притрушеного діда.
Фізик-ядерщик заочно• 04 декабря в 09:50
Ответ дляБутербродница
я проголосувала у першому турі за іншого кандидата, не По, не Зе. побачила результати і на другий тур не пішла, а що я мала робити ?-голосувати за тих в кого не вірю? чи голосувати тупо за більшість? я не стадо
Ви теж такі теми робите зараз?
Автор взагалі нічого не робив, не писав, не цікавився , і каже в на вибори не ходить
Манка Я• 04 декабря в 09:50
Ответ дляпразники не помню
Та ніхто не виконав. А ви чому таке питання задаєте? За потужного хвилюєтесь?
За його батька хвилююся.

А ще думаю чого до ’потужного’ ви до*балися щодо виконання обіцянок, а щодо інших президентів у вас питань немає.
Единорог помог• 04 декабря в 09:51
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Та змінив вже країну ... виконав обіцянку
+++++даже перевыполнил план
автор празники не помню • 04 декабря в 09:51
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Це навряд. Якщо доживемо колись до виборів, то знову оберуть якогось нікчемного популіста
Я не здивуюсь, якщо воно піде на другий строк і за нього знов проголосують.
Фізик-ядерщик заочно• 04 декабря в 09:51
Ответ дляпразники не помню
Як я мала її довести? Проголосувати за потужного або за шоколадного?
Ні
Політікою не інтересовалась , тому ми в лайні , в тому числі через таку позицію, а стібатися заднім числом - можна, юморити
Фізик-ядерщик заочно• 04 декабря в 09:52
Ответ дляПускаю бісики
Не навчить
Подивіться топ тему голосовалку.
автор празники не помню • 04 декабря в 09:52
Ответ дляКапитанша
Панянки в Польше,у меня панов в роду не было
Вибачте тьотя, що вас панянкою назвала.
Ниф_ниф• 04 декабря в 09:52
Ответ дляФайна_зупка
У Яныка все норм было
Так, у Яника дійсно все було дуже непогано. У України правда, дуже хрєноао, але Янику то було не дуже цікаво
Пускаю бісики• 04 декабря в 09:53
Ответ дляпразники не помню
Ну тут вообще клиника. Сами его кляли годами, в твиттере заблокали, праздновали когда Байден выиграл и выбрали обратно. А он еще более притрушененный чем был
Единорог помог• 04 декабря в 09:53
Ответ дляlilul990
В Україні не можна нічого змінити бо це Україна
Это правда на сегодняшний день, но нормально жили люди при януковичу и это факт.
Файна_зупка• 04 декабря в 09:54
Ответ дляНиф_ниф
Замечательно всё было у Украины
Цикавенная• 04 декабря в 09:55
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Можна лінк на Вашу тему таку в 2019?
Хтось винен, що нарід біжить за популістами знову і знову. Але чи ви це тут писали і попереджали в 2019?
Це вже минуле, те що було в 2019 році. Є те що зараз в 2025 і те що про кого тема зробило з країною. Що за методи змістити фокус з обговорення?
автор празники не помню • 04 декабря в 09:56
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ви теж такі теми робите зараз?
Удалено администрацией...
Фізик-ядерщик заочно• 04 декабря в 09:56
Ответ дляпразники не помню
Удалено администрацией...
Це вже вже потім написали. Добавили штрихи теми, до того писали що тут не писали, не цікавилися, тем 2019 не має
Фізик-ядерщик заочно• 04 декабря в 09:57
Ответ дляЦикавенная
Не фокус, ви не зрозуміли? Люди не роблять висновки.
автор празники не помню • 04 декабря в 09:58
Ответ дляМанка Я
За його батька хвилююся.

Мати моя рідна, та ви за свого зеленого тут порвати всіх готові😂. Таке невинне створіннячко зачепили.
Единорог помог• 04 декабря в 09:58
Ответ дляНиф_ниф
А что плохого было для Украины при яныку? Земли, люди всё было, эмиграции такой не было как началась при порохе 300 тыщ в год тикали из Украины. Просто нужно было дружить со всеми, идти в таможенный союз, у нас все заводы и промышленности подточены были,в итоге всё закрыли, продали, розтащили
Фізик-ядерщик заочно• 04 декабря в 09:59
Ответ дляЕдинорог помог
Янукович винен у війні, не треба було тікати.
Давати шанс і обіцянки Кремлю і кликати війська. Треба було лишитися, хай не в Києві, Харків прийняв, Донецьк, і бути президентом, а не втікачем і слабаком
Попразендовна• 04 декабря в 10:00
Ответ дляПускаю бісики
И при этом даже не замечают, что беспощадно критикуя Порошенка воплощает все его идеи в жизнь : и веру, и армию, и мову, и войну. Все то, за что критиковал. А народ хавает и кивает
автор празники не помню • 04 декабря в 10:01
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А щоб цікавитися політикою, тут теми потрібно було кліпати?
Бутербродница• 04 декабря в 10:02
Ответ дляЕдинорог помог
и он заложил фундамент на светлое будущее Украины, исскусственно сдерживая курс годами на одном уровне, потратив все резервы?
Фізик-ядерщик заочно• 04 декабря в 10:02
Ответ дляпразники не помню
А зараз навіщо? Якби ви тут писали в 2019, то теперішня тема мала б базис, розуміння.
Тобто біжите за тією ж технологією мас.
автор празники не помню • 04 декабря в 10:03
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Тобто біжите за тією ж технологією мас.
Щоб така як ви тут по повиступала.
Фізик-ядерщик заочно• 04 декабря в 10:03
Ответ дляпразники не помню
Щоб така як ви тут по повиступала.
Ні. ви маєте іншу мету
Бутербродница• 04 декабря в 10:03
Ответ дляЕдинорог помог
все было так прекрасно что даже крым спокойно забрали
автор празники не помню • 04 декабря в 10:04
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ні. ви маєте іншу мету
Яку?
Xвостокрутелка• 04 декабря в 10:06
Ответ дляКапитанша
Почему людям стыдно признаться,вы вторая в этой теме не проголосовали за зелю....но это же чудо,я ещё не встречала вживую такого человека
Не знаю ,где Вы живёте.
У меня есть такие знакомые ,и не один
Папа мой голосовал за Порошенко, агитировал меня тоже
Я была против Зеленского .
Вы правда думаете ,что все люди были за него ?