празники не помню• 04 декабря в 09:28
Батько потужного вважає...
Батько президента Володимира Зеленського - Олександр Зеленський вважає, що його син займає пост глави держави не заради посади, оскільки він дуже заможна людина, а дійсно бажає змінити країну.
Про це Зеленський-старший розповів в інтерв’ю «Країні». За його словами, він перший перестане поважати свого сина, якщо той не стримає своїх передвиборних обіцянок.
Зеленський:
1. Закінчу війну. Кожне збережене життя. Домовлюсь хоч з чортом.
2. Я руськомовний український єврей, тому мовної війни не буде.
3. Вчителі будуть жити як нардепи, а нардепи як вчителі. Скорочення нардепів.
4. Старенькі не будуть плакати на жалюгідні пенсії.
5. Поверну заробітчан з-за кордону.
6. Вирок Пороху. Посадки олігархів.
7. Їздити буду на лісапеді, кортежів не буде.
8. Діти матимуть рахунки від українських надр.
9. Кінець епохи БІДНОСТІ.
10. Країна, в якій хочеться жити і ніколи її не залишати.
Який з пунктів виконано?
Зеленський:
5. Поверну заробітчан з-за кордону.
6. Вирок Пороху. Посадки олігархів.
9. Кінець епохи БІДНОСТІ.
Який з пунктів виконано?
Уравнобешенная• 04 декабря в 11:54
Ответ дляпразники не помню
Ну той цілуйте свого янелоха в дупу.
А ви хуйла цілуйте, майже дочекалися
празники не помню
• 04 декабря в 11:55
Ответ дляУравнобешенная
А ви хуйла цілуйте, майже дочекалися
Удалено администрацией...
Манка Я• 04 декабря в 11:55
Ответ дляМамзелькіна
А ви що робили в той час? Дуже цікаво.
В який час? Про що мова?
ОйЙой• 04 декабря в 11:55
Ответ дляМанка Я
Яких із тих президентів за яких голосували ВИ виконали свої обіцянки передвиборчі?
Голосувала за Яника.
Цілком влаштовував
КинДза• 04 декабря в 11:56
Ответ дляпразники не помню
З якого це переляку?
Бо треба ж на когось свою провину перекласти. Тут більш всього кричать що не голосувалися саме ті хто голосував за потужного.
Я не голосувала, бюлетені спортила. Як не голосувала за жодного преза але на виборах була. Після вбивства Чорновола варіантів в нас не було. Але тут в таке не вірять, треба ж бути чи з того чи з іншого боку
Уравнобешенная• 04 декабря в 11:57
Ответ дляпразники не помню
Удалено администрацией...
празники не помню
• 04 декабря в 11:58
Ответ дляКинДза
Це точно, і це люди які не дуже з головою ладнають. Он неадекватне написало, якщо я проти потужного, значить я пуйло чекаю. А сама голосувала не за зеленого, але зараз підтримує його, маразм зашкалює.
ОйЙой• 04 декабря в 11:59
Ответ дляБутербродница
я проголосувала у першому турі за іншого кандидата, не По, не Зе. побачила результати і на другий тур не пішла, а що я мала робити ?-голосувати за тих в кого не вірю? чи голосувати тупо за більшість? я не стадо
Я в першому турі голосувала за Бойка, в другому - за Зеленського, тому що він російськомовний і обіцяв домлвлятися на будь-яких умовах. Казав, що життя понад усе. Я не могла знати, що він перевзується в польоті, і його перекуплять брити і примусять воювати до останнього.
Нафаня Маня• 04 декабря в 12:00
Ответ дляпразники не помню
З якого це переляку?
Бо ви своє право віддали більшості
ОйЙой• 04 декабря в 12:00
Ответ дляУравнобешенная
А ви хуйла цілуйте, майже дочекалися
Можна і без цих крайнощів.
Просто жити спокійно.
празники не помню
• 04 декабря в 12:01
Ответ дляУравнобешенная
Удалено администрацией...
ще раз повторюю, йдіть цілуйте в дупу свого потужного. ви неадекватна особа.
Уравнобешенная• 04 декабря в 12:02
Ответ дляпразники не помню
І нас таких багато, вся Україна
празники не помню
• 04 декабря в 12:03
Ответ дляНафаня Маня
Бо ви своє право віддали більшості
це ваша думка, і мені на неї...
Нафаня Маня• 04 декабря в 12:03
Ответ дляКинДза
І ви довірили більшості, право вирішувати за вас
Бутербродница• 04 декабря в 12:04
Ответ дляОйЙой
это ж надо уметь так выборочно воспринимать информацию, чтобы сделать такие выводы
празники не помню
• 04 декабря в 12:04
Ответ дляУравнобешенная
І нас таких багато, вся Україна
ви, це не вся Україна.
КинДза• 04 декабря в 12:06
Ответ дляНафаня Маня
У вас зациклило і ви шукаєте винних на форумі. Пошукайте в іншому місці. І відповідайте за свої дії.
КошкинДом• 04 декабря в 12:07
Ответ дляпразники не помню
Я нічого не писала.
Вы не дописали.Есть интервью с отцом Зеленского где украинцы для него БЫДЛОМАССА.Погуглите.Познавательно.
празники не помню
• 04 декабря в 12:08
Ответ дляКинДза
Там вже геть видно, що клініка. Одна доказує що вся Україна цілує в дупу нелоха, інша робить винуватими тіх что голосував проти обох.
пьЯНА• 04 декабря в 12:08
Ответ дляКапитанша
Конечно,не ради должности или денег...у него же зарплата 28000грн...
Я думаю все дело во власти
скоріше не влада, а постійно бути на сцені. Артист.
празники не помню
• 04 декабря в 12:09
Ответ дляКошкинДом
Я це знаю
пьЯНА• 04 декабря в 12:10
Ответ дляпразники не помню
Так само зробила. Але, нажаль, страдати маємо тепер всі від цього наполеона.
отак ’зробивши’, Ви автоматом дали зелене світло 73...
КошкинДом• 04 декабря в 12:10
Ответ дляпразники не помню
Я це знаю
Ленка Скумбрия,выродила в интервью,что украинцы слишком патриоты.
Их отношение к украинскому народу выраженное ими.Презрение к нам.Они тут только денюжку зарабатывают.
празники не помню
• 04 декабря в 12:11
Ответ дляпьЯНА
а чому я маю голосувати за пороха, якщо я проти нього???
Уравнобешенная• 04 декабря в 12:12
Ответ дляпразники не помню
ви, це не вся Україна.
Якби українці не підтримували свого президента, був би вже давно майдан проти Зєлі, а майдану нема, і вам потрібно тужитися на форумах, щоб довести, що всі проти Зе. А тему читає аж 59 людей, і навіть якщо у вашій темі всі підтримають вас і вашу ненависть - це також не вся країна
Рву и мечу• 04 декабря в 12:12
Ответ дляКапитанша
Почему людям стыдно признаться,вы вторая в этой теме не проголосовали за зелю....но это же чудо,я ещё не встречала вживую такого человека
почему? я тоже ни за одного из двух не голосовала
празники не помню
• 04 декабря в 12:13
Ответ дляКошкинДом
Сто відсотків. Країною керують, ті хто жити тут не буде.
празники не помню
• 04 декабря в 12:14
Ответ дляУравнобешенная
А ви з окопа пишете??? Сподіваюсь, що так.
Попразендовна• 04 декабря в 12:15
Ответ дляБутербродница
73% из тех кто голосовал во 2 туре, а не 73% украинцев
А остальные кто вообще не голосовал типа не причастны? Они такие же как и те 73%, даже хуже
Уравнобешенная• 04 декабря в 12:16
Ответ дляпразники не помню
Пліч-о-пліч з вами