Патриоточка• 04 декабря 2025

Дівчинка ,14 років

Виховую доньку сама,я на роботу йду рано .Вона встає пізніше ,на перший урок не ходить .Останні також прогулює вчиться не хоче .Як на неї подіяти ,я не розумію .Сьогодні взагалі залишилася вдома ,живіт болить. Допізна сидить в інтернеті ,зранку не може тоді встати .Не слухається ,ставить мене в чорний список,щоб я їй не дзвонила.Повністю втратила контроль. Що робити просто не знаю.Що порадите
Може ще третю?• 04 декабря 2025
Інтернат
Панна Кота• 04 декабря 2025
Не писать записки в школу о прогулах. Пусть с ней ювеналы общаются. Я бы даже штраф заплатила за не исполнение родительских обязанностей ради такого дела.
Малявка ще та• 04 декабря 2025
Ответ дляПанна Кота
у вас был опыт или это все теория?
Несемо світло разом• 04 декабря 2025
Ничего вы не сможете сделать. Авторитета вы уже на имеете и любое давление будет вызывать только ненависть и противодействие. Ей придется пройти этот жизненный урок на практике и столкнуться с последствиями.
220В• 04 декабря 2025
Ответ дляПанна Кота
А как это все повлияет на девочку и её поведение?
Помеха справа• 04 декабря 2025
Внимания больше.
ХвостПистолетом• 04 декабря 2025
У меня почти такое же, хотя полная семья и я не работаю, все время дома. Вот сегодня сама проспала, ну так она в школу не пошла. Сидит онлайн, и то, пришлось наорать. Тоже 14. Одна надежда, что этот возраст закончится.
Панна Кота• 04 декабря 2025
Ответ для220В
Может дойдет, что у детей тоже есть обязанности.
Дую на вітер• 04 декабря 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Інтернат
Поделитесь своим опытом. Вас отдали или вы отдали?
графиняВишенка• 04 декабря 2025
В основном зависит от окружения. С кем она дружит , кто ее подруги?
Дую на вітер• 04 декабря 2025
Ответ дляПанна Кота
До вас дошло?
220В• 04 декабря 2025
Ответ дляПанна Кота
Каким образом до нее дойдёт? Что именно произведет на нее впечатление? Уплата мамой штрафа?
Дую на вітер• 04 декабря 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Такие как у автора обычно ни с кем не дружат
Може ще третю?• 04 декабря 2025
Ответ дляДую на вітер
Сусідка віддала.
Дую на вітер• 04 декабря 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Сусідка віддала.
А ви до чого до сусідки?
Може ще третю?• 04 декабря 2025
Ответ дляДую на вітер
А ви до чого до сусідки?
А ви до чого в цій темі?
Дую на вітер• 04 декабря 2025
Ответ дляМоже ще третю?
А ви до чого в цій темі?
Я тупі поради не даю авторові. Ви ще з дитинства не вийшли
графиняВишенка• 04 декабря 2025
Ответ дляДую на вітер
Тоже конечно может быть . Моя на онлайне так же училась , спала все время . Только офлайн и подруги помогли , сами учились и ее тянули . Сейчас уже 16, втянулась учиться, опять же окружение тоже учится
Може ще третю?• 04 декабря 2025
Ответ дляДую на вітер
Ви ніяких не даєте. Чомусь до людей чіпляєтесь просто)) така доросла позиція
Шальная коклетка• 04 декабря 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Інтернат
поздно уже, раньше надо было
Панна Кота• 04 декабря 2025
А что в школе говорят? Класрук? Психолог?
С кем общается? Какая компания?
Петриківна• 04 декабря 2025
До психолога сходити, разом.
Дую на вітер• 04 декабря 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Так я вас питаю, ви свою дитину здали в інтернат?
Домашка• 04 декабря 2025
Создайте ограничения. Не делаешь так-то не получаешь то-то. Для входа в интернет создайте для нее отдельный аккаунт с ограничением по времени, если пользуется мобильным интернетом, то переводите в пакет с минимальным количеством трафика.
Фізик-ядерщик заочно• 04 декабря 2025
Хобби есть , моему тоже 14 но так как занимается спортом и горит этим , все остальное приходится делать под словом надо , и к психологу сходите , причины есть такого поведения
Домовенок Кузя• 04 декабря 2025
Тут вже нічого не змінити, танці з бубнами не допоможуть, у 14 років достатньо мізків, щоб розуміти, що для неї добре і де небезпека
Може ще третю?• 04 декабря 2025
Ответ дляДую на вітер
Вас це турбує сильно?
Качка в тапцях• 04 декабря 2025
Автор, я теж виховувала сина сама.
Працювала на двух роботах, за дитиною не було часу слідкувати, сам з першого класу в школу ходив, сам додому приходив. Я його бачила тільки коли він ще спить зранку, а додому пізно приходила коли він вже спав.
Треба домовлятись і Ви для своєї доньки повинні бути авторитетом.
Якось поговоріть з нею, скажіть що ви насамперед сім’я, де один одного повинні пітримувати і ви її найкращий друг, до якої вона може звернутись з любою проблемою. Якщо є вихідні - намагайтесь проводити час разом, якісь поїздки чи походи по магазинам. Ну не вірю я в те, що батьки до своїх дітей не можуть знайти підхід! Звісно підлітковий вік це якісь проблеми, гормони, дитина намагається дистанцінуватись. Але ми повинні бути мудрішими і розуміти це.
Кубик Рубика• 04 декабря 2025
Знайти інших значимих дорослих. В нас це викладач вокалу, вчитель англійської і хореограф, які її хвалять і виділяють серед усіх. Є ще табори, а там всі дітки інші розумні, знають по 2 мови. Єдине контролюю свій стан, щоб не підвищувати голос, бо часом говорить образи і претензії що триндець, але правило - слухати, просто слухати, щоб завжди змогла розповісти, навіть знецінення батьків і купу претензій, що ми їй винні. Вислухали, ти хочеш це і це і це, добре, це нормально хотіти, але ми не можемо. Не робити нічого більше, ніж ви можете дозволити ( ну типу - в мене в дитинстві не було, буду тягнутись, але щоб в дитини було, потім буде знецінення і вам буде боляче). Серіальчик, піца, кава чи Холостяк разом - теж ок
Чупокабра• 04 декабря 2025
Отпустите контроль. Не наезжайте. Сделайте что-то вместе, без разговоров о учёбе. Показывайте и говорите, что вы любите её всё равно.