Куплю орехи• Изменено вчера в 14:24

Какие украинские бренды вы бы выбрали из данного списка?

Чтобы что-нибудь себе прикупить
Все питаю зарання• вчера в 14:25
Из украинских нравится только ttswtrs
автор Куплю орехи • вчера в 14:26
Ответ дляВсе питаю зарання
Из украинских нравится только ttswtrs
Я говорю из данного списка)
Дую на вітер• вчера в 14:27
Не знаю никого из списка
ЛюблюДевчонок• вчера в 14:27
Із українських подобається
Vovk
Bagllet
Staff -для сина одяг
САМ_ТАКОЙ• вчера в 14:27
из списка знаю только cher17, но никогда не покупала там ничего
Вам телефонограмма• вчера в 14:29
Ни одного не знаю
Мушля з Криму• вчера в 14:30
Стремные
Тепличная• вчера в 14:32
Не купую нічого українського. В нас немає практично виробництв, все на замовлення виготовляється і брендується в Китаї, а націнку ставлять ніби це от кутюр.
ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 14:33
Нічого
Я супер-пупер• вчера в 14:36
Onebyone костюм после стирки унылая какашка , многое брала у наших в итоге это просто наеб делают все из дешевых материалов, а цены на дурака главная цель содрать денег а на качество никто не смотрит , а за обувь это вообще трешак
Залізна тьотя• вчера в 14:34
Два останні зі списку якість бажає бажати кращого .
Пуки-куки• вчера в 14:35
Странный выбор. Свечки не знаю, два последние - очень специфические и ца у них студентки, я слишком стара для такого
Вельшановна• вчера в 14:35
CHER’17
Але там такі ціни, що я б краще в Манго щось собі купила
Тепличная• вчера в 14:36
До речі скаргу адмінам на рекламу скаму я подала.
Ви думаєте найрозумніша, розкручуючи сумнівні ресурси тут.
барабанщица• вчера в 14:36
В мене є плаття від one by one. Подобається. Інших брендів нічого не купувала
Стрекоза любви• вчера в 14:37
Cher17. Заходила нещодавно до них в магазин, переглядала деякі речі, шукала джинси. Якість і крій сподобались, але якщо я не помиляюся, то вартували вони 4300, тому Бершка за 1700 перемогла:)
Копуша• вчера в 14:38
Ответ дляТепличная
Вельшановна• вчера в 14:39
Ответ дляПуки-куки
В CHER’17 звичайний одяг, є фактично базові речі, які і в 40+ можна носити. One by one теж не все молодіжне, принаймні штани там є класичні. Але знов таки питання ціни. Чесно кажучи, я не можу сказати, що цей одяг настільки гарний щоб платити більше €50 за одиницю
автор Куплю орехи • вчера в 14:39
Ответ дляТепличная
Смешно, я же прикрыла название брендов
автор Куплю орехи • вчера в 14:40
Ответ дляСтрекоза любви
Ну да, цены у них действительно огромные
Вельшановна• вчера в 14:42
Ответ дляСтрекоза любви
Ось і я про це. Речі гарні в CHER’17, One by One, Must Have але ціни як на мене занадто високі, особливо у порівнянні зі Зарою, Бершка, Страдіваріус, Манго тощо.
Пуки-куки• вчера в 14:43
Ответ дляВельшановна
Я в них захожу крайне редко. Зачем мне базовые вещи от чер, если есть зара. В основном вижу их в тредс, как кто то восторгается - ну вот возрастная категория 20 лет плюс минус, фоловеры этой Тани. В ван бай ван платья с пышными короткими юбками и корсетным верхом на плечах бантики, все эскортницы в них были пару лет назад, ну тоже не мое.
Морковку дай• вчера в 14:44
One by one порадовали, что поменяют джинсы. Дочка брала летом, пошли пятнами непонятными, а это она заходила за чем то и проговорила за них. Сказали несите, поменяем
Простецкая• вчера в 14:47
Нажаль, через наявність великих світових масмартів, українські бренди мають економити на тканинах та фурнітурі, щоб здешевити продукцію, або, якщо хотять мати гарну якість- ставити великі ціни. Тому, загалом, перспективи такі собі.
Божий одуванчик• вчера в 16:20
Ответ дляТепличная
Маячню пишете. І взуття відшивають, і одяг шиють на місці, і меблі виготовляють. А завдяки тому що ви поширюєте ці брехні - люди і купують щось не від власного виробника.