Єс відмовились виділяти нам в кредит 140 млрд під гарантію російських заморожених активів. Адьйос нашим феодалам. Які хотіли всіх видоїти і поїхати чілити в Монако. Наші феодали програли країну. І програли війну трампу якому конче потрібна зупинка, бо він грьобаний миротворець.
У такій опасній для феодалів ситуації мобілізація і війна може дійти до абсурду. Втратити овець для доїння і потужності які ще лишились - трагедія. Наблюдаєм доведених до відчаю феодалів і їхні способи не втратити залишки контролю. Привіт жіноча мобілізація?
SantaMonika• 03 декабря в 19:10
Ответ дляlilul990
В Європі при їхніх запросах гроші бистро закінчуються. А доїти кого? Якшо тут буде окупація кацапами?
Не закінчаться такі суми, тим більше за них придбано багато нерухомості і купу всього
SantaMonika• 03 декабря в 19:10
Ответ дляlilul990
Трамп і путін договорились на зупинку а після трампа - хоть трава не рости. Буде новий напад. І в цей раз черг біля воєнкоматів вже не буде
І ви не підете ?
SantaMonika• 03 декабря в 19:11
Ответ дляlilul990
Якшо тобі дозволить жити російська агентура
Не переймайтесь, вони на неї і працюють
SantaMonika• 03 декабря в 19:13
Ответ дляlilul990
Спитайте хто піде
Навіщо то мені ? Але, що ви хочете, як нікуди йти не хочете, воювати не будете. До чого ці голосні плачі ?
SantaMonika• 03 декабря в 19:17
Ответ дляdiamond_shop
посилання на джерело де?
Я хотіла Вас запитати, що там з Покровськом, чомусь згадалось на днях, як Ви писали минулого літа, сорочку рвали - ніколи не візьмуть, щось пропали
То, як там справи?
SantaMonika• 03 декабря в 19:17
Ответ дляlilul990
Хвате вже воювати. Уже все шо можна програли.
Тут погоджуюсь
Bransoletka• 03 декабря в 19:55
Ответ дляlilul990
Та ніби ж не договорились. Чи я шось пропустила?
Графиня Шезвездицкая• 03 декабря в 20:40
Они то как раз в шоколаде.
Им хватит на пару безбедных жизней.
А вот и начало конца
⚡️⚡️Італія призупиняє участь у програмі PURL щодо закупівлі американської зброї для України
Ми будемо допомагати Україні дипломатією, — голова МЗС Італії.
Им хватит на пару безбедных жизней.
А вот и начало конца