Налогообложу• 04 декабря 2025
Вперше не хочу прикрашати дім і ставити ялинку.
В кого теж так? Думаю, це через те, що я терпіти не можу квартиру, в якій зараз живу. Все життя на оренді. Своє б житло прикрашала. А від чужого уже верне(((
Налогообложу
• 04 декабря 2025
Ответ дляГоворю відверто
Удалено администрацией...
То сидіть у себе в європах на пособіях і не нийте
котопёс• 04 декабря 2025
Ответ дляНалогообложу
Де тонко -там і рветься. Не подобається - не заходьте.
То коли заходили, то читали,що вам так прикро по життю.
Ви ж не написали,що будемо ділитися на ЗА і не ЗА
Говорю відверто• 04 декабря 2025
Ответ дляНалогообложу
Удалено администрацией...
Налогообложу
• 04 декабря 2025
Ответ длякотопёс
То не діліться. Ви самі все вигадали. Я взагалі про це нічого не писала.
котопёс• 04 декабря 2025
Ответ дляНалогообложу
То те ж саме і вам наразі напишуть
котопёс• 04 декабря 2025
Ответ дляНалогообложу
Що вигадали? Про ваш щасливий 2013 рік? Навіщо ви це написали?
Глаголиця• 04 декабря 2025
Ответ дляГоворю відверто
Удалено администрацией...
Помню очень многие ехали за бабки туда. Вот такие подобные ей. У которых ни кола, ни двора
Говорю відверто• 04 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Удалено администрацией...
Налогообложу
• 04 декабря 2025
Ответ длякотопёс
Тому що тоді не було війни. Тоді були ще якісь надії на майбутнє, і відчувався святковий настрій. От чому.
котопёс• 04 декабря 2025
Ответ дляНалогообложу
Надії на майбутнє там ви і затоптали. Тепер маємо результати. Ви повинні радіти, а не сумувати.
Чи не так?
Налогообложу
• 04 декабря 2025
Ответ дляГоворю відверто
Удалено администрацией...
Звісно, це ж майдануті вас обстрілюють. Не кацапи, боже збав.
Налогообложу
• 04 декабря 2025
Ответ длякотопёс
Чи не так?
Ідіть лісом. Сподіваюсь вас забанять.
котопёс• 04 декабря 2025
Ответ дляНалогообложу
Майте совість. У людини батьки загинули. Не знущаєтеся
Говорю відверто• 04 декабря 2025
Ответ дляНалогообложу
Удалено администрацией...
Говорю відверто• 04 декабря 2025
Ответ длякотопёс
Чи не так?
Дуже влучно написали
Налогообложу
• 04 декабря 2025
Ответ длякотопёс
А чому людина звинувачує мене у цьому? Яким чином я винна в тому, що в неї загинули батьки? Може я маю звинуватити у втраті моїх близьких цю людину? Бо мої близькі захищали її?
котопёс• 04 декабря 2025
Ответ дляНалогообложу
Тому, що потрібно дивитися на причину,а не на наслідок. Ви не розумієте?
І ваші близькі були б живі. І не потрібно було б нікого захищати.
Не худа ні разу• 04 декабря 2025
Не ставлю, не украшаю уже лет 4-5 Надоело. Только недавно был, и вот снова нг. Не хочу.
Тем более в 1 ноября во всех магазинах, инсте блогеров, везде это нг украшения, реклама, покупки заказы, музыка.
Я уже морально устала от нг, а до него еще месяц.
Всё сместилось изменилось. Раньше ставили елку 30 декабря и была атмосфера нг.
Налогообложу
• 04 декабря 2025
Ответ длякотопёс
Ви змішуєте акценти, як вам і велить кремлівська методичка. Ви звинувачуєте жертву у згвалтуванні, а не ґвалтівника. Винуватець той, хто пішов війною. І це росія. Це не ті, хто був на майдані. Це не ті, хто будував незалежність. Це росіяни. І тут крапка.
Пускаю бісики• 04 декабря 2025
Ответ дляРожайтретьего
А я не хочу летіти на зустріч з подругами в честь ДН однієї
А куди?
котопёс• 05 декабря 2025
Ответ дляНалогообложу
Ви от про методичку навіщо приплели? Щоб потім знову казати - я не я і хата не моя.
Будете і далі провокувати на срач в темі? Навіщо ви її створили? По якій методичці?
То і я скажу - не треба було скакати тоді, то зараз були б у своїй квартирі і з ялинкою.
Налогообложу
• 05 декабря 2025
Ответ длякотопёс
Хіба я провокую? Вас тригерить слово «методичка»? Як по іншому назвати ті наративи, які ви повторюєте?
Ищу Аленя• 05 декабря 2025
И я не хочу в этом году. Лень. В том году украшала с удовольствием. Кучу всего накупила. В этом и готовить на Рождество лень, и подарки выбирать лень.
Муууумие• 05 декабря 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я з 22 не ставлю. Повернулися додому в квітні, а вона так і стоїть пилом припала( більше не хочу ( хоча ялинка в нас розкішна
У сестры так и стоит. С гномами, оленями и другим декором. В доме похозяйничали оккупанты… унесли абсолютно все, а ее оставили…так и стоит. Племяш, для которого под ней лежали подарки, уже вырос и в школу пошел… в другой стране. Дом продается, семья распалась…эмиграция сломала…а как же мы счастливо большой семьей встречали там 2022… было так весело…
Ищу Аленя• 05 декабря 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Да, когда знаешь, что все свое отняли, ничего больше не хочется
Не согласна. У меня тоже отняли всё. Все эти годы на аренде украшали и праздновала. Сейчас лень.
Ищу Аленя• 05 декабря 2025
Ответ дляРожайтретьего
А я приехала в отпуск в Швейцарию и мне лень гулять))) хочу сидеть в номере и смотреть фильмы 2000х. Наверное, старость
Вельшановна• 05 декабря 2025
Ответ дляМуууумие
Ого у них елка до 24 февраля стояла, что ли?
А так грустно, конечно, столько поломанных семей и судеб…