Україна понад усе!• 05 декабря 2025
Алиэкспресс. Что за фигня с ценами?
Добавила товар в корзину. Цена 2,79€. Выбираю товары в своей корзине чтобы оформить покупку и цена вырастает до 5,29€. У кого-то еще так было? Что это??
Україна понад усе!
• 05 декабря 2025
С насадками ниже такой же фокус. Когда добавляла в корзину, стоили 2€. Поставила галочку и 4,19€.
Обнимашкина• 05 декабря 2025
Товары с бесплатной доставкой до вас? Возможно, когда вы ставите галочку, к товарам автоматически добавляется стоимость доставки.
Меня этим Алик и отвернул в свое время. Что нужно, кроме всего прочего, еще не забывать с самого начала поиска выставлять фильтр про бесплатную доставку.
На Тему проще. минимальный заказ порядка 420 гривен - и все одним пакетом тебе везут бесплатно. И не на УП, как Алик, а на НП или Мист.
Україна понад усе!
• 05 декабря 2025
Ответ дляОбнимашкина
Там везде доставка бесплатная от 10€. Товары Choice.
Шукаю трусики• 05 декабря 2025
Ответ дляОбнимашкина
УП тоже возит. При чем выбрать нельзя. Перевозчика выбирают рандомно.
Україна понад усе!
• 05 декабря 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Никогда там ничего не покупала . Я на тему покупаю . Где лучше ?
Это первый раз когда подобное произошло со мной на Алике. Я постоянно покупаю так всякий хлам. Не знаю.
Україна понад усе!
• 05 декабря 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
ИИ-мать его!!!)))
Причём тут ИИ?
Пишу вірші, дорого• 05 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Причём тут ИИ?
как вас наипать, что б вы и не догадались....
Не гавкаю- но охраняю• 05 декабря 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Мені не зайшов тему взагалі, купую лише на алі.
Не гавкаю- но охраняю• 05 декабря 2025
Якщо продавець алі, то безкоштовна доставка буде від 200 грн.
Заліковий троль• 05 декабря 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А чего тему не зашел ?
Україна понад усе!
• 05 декабря 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Так это товары Choice. Для них всех общее правило. Кроме того, там же не доставка суммируется, а сама цена товара.
Инста_Богиня• 05 декабря 2025
Помічала таке, хоча так і не зрозуміла причини. Але я пробувала такий метод: шукала кілька аналогічних товарів за потрібною ціною, пробувала додавати в кошик і дивилась на ціну. Бувало, що ціна залишалась така сама, не збільшувалась і я тоді купувала. ’Пограйтесь’ з товарами, може і у вас спрацює.
Ms. Похвала• 05 декабря 2025
Я только что зашла и увидела, что доставка стоит 3 цены товара. Прифигела и решила подождать, пока пофиксят баг. А тут вы пишите.
andrey_spec• 05 декабря 2025
На Алі зміна ціна у кошику перед фінальною оплатою майже норм, але це було більше десь у жовтні, потім вони це частково виправили. Я навіть нещодавно бачив, коли ціна змінювалася не в кошику, а при списанні. Але може бути й ваша неуважність, типу Алі глюкнув і показав ціну для новорегів, а потім виправився. П.с. Якщо побачили, що із за алі чи неуважності заплатили більше плану - одразу скасовуйте замовлення.
Не за Будка• 05 декабря 2025
Ну так Китаю коштів треба щоб росіян утримувати, самі знаєте як дорого вартує мордувати українців
Инста_Богиня• 05 декабря 2025
Ответ дляНе за Будка
Ви гірлянди в Аврорі вже купили? То подивіться країну виробника. Та й не лише в Аврорі. В Сінсеї речі купуєте, хоч іноді? Теж виробника подивіться.
До речі, і на виробника телефону свого теж зверніть увагу. Чи навушників. Та й будь яких домашніх дрібничок. Китай. Ну ось такі реалії наші.
Тому - ви також спонсор тероризму.
Не за Будка• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Тому - ви також спонсор тероризму.
Не купую ані в Аврорі, ані в Сінсею, навіщо мені дешманське барахло?
І телефон в мене не китайський. І одяг/взуття я ношу переважно укр виробників.
І взагалі багато років фільтрую що саме купую, бо сутність сортування є не в тому щоб повністю відмовитися від китайщини, а мінімізувати її максимально та підтримати своїх.
Тож вспокойтеся, спонсором теророзиму є саме такі як ви, яким пофік що купувати і в кого.
Хоча я про це не писала, ви сама назвали речі своїми іменами.
Инста_Богиня• 05 декабря 2025
Ответ дляНе за Будка
То ви пані не з такої сім´ї, ви з багатої?)
Рада за вас.
Не за Будка• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Рада за вас.
А, то ви жебракуєте і саме тому спонсоруєте Китай? Сумно за вас.
І ця тітка називає когось спонсором тероризму)
Инста_Богиня• 05 декабря 2025
Ответ дляНе за Будка
Пані, не потрібно насміхатись над тими, хто немає достатньо коштів. У Бога дуже особливе почуття гумору. Сьогодні ви можете насміхатись і дорікати тим, хто купує на Алі, а завтра самі будете вишукувати продукти за скидками в АТБ.
І так, в мене сутужно з грішми. В мене у чоловіка онкологія і у мами онкологія, і я хворію. Ми не розкошуємо. І тому я купую і на Алі, і ’дешманське барахло’ у Сінсеї. І не дорікаю таким самим бідакам, як я, бо ми не винні, що держава виплачує 3 тис гривень за інвалідність 2 групи.
Тому, давайте менше пафосу, тітко.
Не за Будка• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Тому, давайте менше пафосу, тітко.
То щоб над вашим ніщєбродством не насміхалися, не варто знецінювати тих, хто намагається підримати укр економіку у такий складний час.
Бо саме через таких як ви люди не бачать різниці де купувати, навіть маючи фінансову змогу.
Не розкошує вона, бідося. То може почнете фільтрувати що пишете - дивись і життя покращиться, якщо Г перестанете на інших лити безпричинно?
Инста_Богиня• 05 декабря 2025
Ответ дляНе за Будка
Ви таки нічого не второпали. Нічого, життя навчить думати.
Не за Будка• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Вчить воно саме вас) Можливо колись замість агресувати в бік тих хто вас не чіпав, навчитеся висновки робити.
А не навчитеся - значить так і будете жебракувати.