Ніколи не збрешу• 05 января в 23:34
Як ви себе відчуваєте як жінка після 40?
Чи помічаєте ви, що згасло або зменшилось бажання бути сексуальною, привабливою? У вас теж з´явилась байдужість до того чи ви приваблива для чоловіків? Я, наприклад, стала помічати, що одягаюсь більш практично: в офіс діловий одяг, на вулицю гуляти, то одягаю теплий светер та теплі штани. Лінь робити укладку та макіяж (окрім роботи, тоді змушую себе). Виходимо гуляти з дітьми, інші мамочки сексі, стильні, а я просто практично. У вас є таке?
Ніколи не збрешу
• 05 января в 23:35
Сьогодні були в кафе, там молоді мамочки 25- 30, такі стильні, фігурні, стрункі. А я така тітка проти них.
Бджолина королева• 05 января в 23:35
На прогулку с детьми я и в 25, и 35 выходила без укладок, макияжа и максимально удобной одежде
Ніколи не збрешу
• 05 января в 23:37
Ответ дляБджолина королева
Коли ляла маленька була це одне, а зараз це 9 років, а мама все рівно замучена життям.
Ща как дам• 05 января в 23:38
Ну у меня всю жизнь минимум косметики, нет укладок вообще (но волосы шикарные), фигура отличная, ноги от ушей
Хожу в удобной одежде. Но белье у меня всегда классное. И я чувствую себя секси))
Мне 45
Море_море_я_скучаю• 05 января в 23:38
Прекрасно себя чувствую. Помешена на своем внешнем виде, люблю классно одеваться, макияж, укладка все в кайф
Ніколи не збрешу
• 05 января в 23:40
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А на роботі не втомлюєтесь?
Море_море_я_скучаю• 05 января в 23:41
Ответ дляНіколи не збрешу
А на роботі не втомлюєтесь?
Нет, работа тоже в удовольствие. Не люблю вставать рано, но тут без вариантов как бы
Ніколи не збрешу
• 05 января в 23:41
Ответ дляЩа как дам
Мне 45
В мене фігура поплила, бока, живіт. Схуднути дуже важко, їм мало.
Синди Кроуфорд• 05 января в 23:41
Я вже давно не намагаюся справити на когось враження. Одягаюсь так як мені тепло/зручно, без макіяжу. Просто раніше на молодості можна було виїхати, а зараз звісно не той вигляд. Але байдуже. Просто сумно, і не від самого віку, а від ситуації і змін навкруги і від того, що молодість і найкращі роки пройшли.
Ніколи не збрешу
• 05 января в 23:42
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
І ця робота в радість вам покриває витрати на красу, їжу та комуналку?
Море_море_я_скучаю• 05 января в 23:44
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну это на муже. Хотя если б не он , то зарплата у меня очень нормальная, вписалась бы в нее
Король дивана• 05 января в 23:46
Ответ дляНіколи не збрешу
Так вы против них тетка хоть накрашены, хоть нет. Это правда жизни.
Я тоже тетка, еслишо.
Чудово поки що відчуваю. Завжди укладка та легкий макіяж, одяг повинен мені пасувати та бути зручним. Все це не для когось - для мене в першу чергу. Я зараз вдома, нікуди не виходжу особливо, але зранку обовʼязково приводжу себе до ладу, навіть домашній одяг повинен бути симпатичним та охайним.
КонФФетОшка• 05 января в 23:51
Все это у меня появилось только после 50ти и климакса. А до этого и в 38, и в 45, я себя чувствовала одинаково и выглядела тоже.
Хтомолодець? Я!• 05 января в 23:54
Нет такого . И секс люблю и привлекательной себя чувствую и за собой слежу.
Ніколи не збрешу
• 05 января в 23:56
Ответ дляКороль дивана
Я тоже тетка, еслишо.
Ось конкретно: мені 41 і я виглядаю як тітка проти худенької жінки 38 років в коротких шортиках на підборах. Вона виглядає як тигриця, яка шукає самця, а я як тітка, яка втомилась від життя. Хоча різниця у віці майже нічого.
Ніколи не збрешу
• 05 января в 23:57
Ответ дляХтомолодець? Я!
А де секс шукаєте?
Хтомолодець? Я!• 05 января в 23:58
Ответ дляНіколи не збрешу
А де секс шукаєте?
У меня муж на 5 лет младше. Так что секс есть дома )
Ніколи не збрешу
• 05 января в 23:59
Ответ дляХтомолодець? Я!
Хтомолодець? Я!• 06 января в 00:00
Ответ дляНіколи не збрешу
Нормально устроилась. Я как раз второй раз замуж после 40 вышла ). Но у меня всегда была высокая самооценка, я себя очень люблю
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:01
Ответ дляХтомолодець? Я!
Якби в мене був секс вдома, то може я теж відчувала би себе жіночно, хтозна
Каркуша Клара• 06 января в 00:01
Я всегда была за практичность, джинсы со свитером или футболкой любимая одежда. Вернее мне нравятся платья, юбки, костюмы, туфли, но со стороны, не комфортная одежда. Это по случаю выпендриться или раз в пятилетку по настроению. Макияж только случаю, обычно только губы крашу, чтобы не пересыхали, помаду правда ношу ярую в основном. Укладку никогда делать не умела, голову помыла, волосы распустила и пошла. В общем ничего в моей жизни в плане внешности не изменилось.
Хтомолодець? Я!• 06 января в 00:02
Ответ дляНіколи не збрешу
Так всё идет от ваших мыслей, отношения к себе. Если вы себя не любите , не цените , женщиной себя не ощущаете, то откуда тот секс и хороший мужчина возьмётся ?
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:02
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Аа, все ясненько
Бабайко• 06 января в 00:03
Ні, в мене такого немає. Я досить струнка, не обабіла, чоловіки молодші за мене, весела, енергійна і ніяк не пов´язую своє життя з віком
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:06
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я реально бачу, що я жирна. Схуднути не можу, важко працюю щоб витягнути витрати. Не до цього.
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:08
Ответ дляБабайко
А що таке обабіла? Мені це казали 1 раз, я поняла, що це погано, а що саме?
Ніколи не збрешу
• 06 января в 00:09
Ответ дляКаркуша Клара
А фігура, зуби?