Невгамовна шахиня• 05 декабря в 13:18

Некрасов "материнська любов" казали важка книга, чим?

Рекомендували прочитати мені тут. Писали що буде важко. Але я не бачу що в ній важкого. Згодна десь на 90%. Прочитала досить швидко і легко.
Херсон це Україна• 05 декабря в 13:45
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну дійсно, в світовій літературі не знайшлось нікого, гідніше кацапського афффтора 🤮
Ну давайте вже розберемось. Некрасов народився у Немирові, Винніцький уезд, мати з Херсонської губернії, підтримувала заколот 1830-1831 р. То , що на той момент розподіл територій був нінший - враховується? Ну тоді і Шевченко кацапський поет, бо багато років жив та працював в кацапстані. Як взагалі рахувати приналежність поєтів- письменників 19 століття?
Потребую апгрейду• 05 декабря в 13:49
Ответ дляХерсон це Україна
Можете ще мединського почитати, теж народився в Україні...
автор Невгамовна шахиня • 05 декабря в 13:51
Ответ дляХерсон це Україна
Ті хто тут більше всього нападає, навіть не зрозуміли що мова йшла про іншого автора Некрасова, бо в Миколи Некрасова немає такої книги, знавці літератури.
Ми всіх того минулого. Мені тепер треба забути всі пісні які подобалися в молодості, під які пройшли юні роки, гульок і кохання? Книг які подобалися в дитинстві, мені викреслити всі спогади?! Бо вони ж з російською мовою пов´язані?!
Галябалована• 05 декабря в 13:59
Я эту книгу читала когда у меня ещё не было ребёнка. Было легко )
Копирайторша• 05 декабря в 14:13
Ответ дляНевгамовна шахиня
Тепер нові ідеї, нові поняття, наші грантососи пропагують, що мачуха буде краща за матір і всі смачно це з´їдають)))
Чесно брешу• 05 декабря в 15:37
Прочитала страниц 20, совсем не зашло. В том, что описывает автор, никаких проявлений любви не увидела. Мне советовали почитать эту книгу, но поскольку у меня противоположное мнение от мнения автора, я не стала читать