Инста_Богиня• 05 декабря 2025

Традиції у львівських родинах? Новий рік, Миколай, Різдво

Спілкуємось з чоловіком. Він сам зі Львова, традиційні цінності. Чи варто привітати його зі святами? Завтра Миколай, потім Різдво скоро. Новий рік. На які свята доречно буде привітати його? Він служить і звичайно, обмежений в переміщеннях та святкуваннях. І що буде доречно подарувати, якщо в нього все є в принципі. Може щось приготувати? А що такого традициціного можна?
Галябалована• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Чоловік дорослий, за 50 років.
И вы первый раз в жизни задумались об этом?
короткопамятна• 05 декабря 2025
Ответ дляТа легко!
Може, він батюшкою служить? Чи в театрі?
Скоріш за все .
Знатний служака)
короткопамятна• 05 декабря 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
общаются они
А , так мова від коханки ?
О, тоді обов´язково в подарунок додому пару пледів, 10 пар шкарпеток і дезодорант )))))
Біток чи ефір?• 05 декабря 2025
Ответ длякороткопамятна
А , так мова від коханки ?
Вопрос секса не раскрыт, ему 50+, кто его знает чего он приходит уже
Та легко!• 05 декабря 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Это все одновременно? Та лесом такого гостя, пусть дома сидит, тем более ему 50, еще несварение лечить.
Та чому одночасно, у грудні оно скіки свят, щодня може навідуватися до автора.
Хоча, нє, не кожного, 50 є 50...

6.12 - святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця (День святого Миколая).
7.12 - прп. Іоанна, постника Києво-Печерського, у Ближніх печерах.
8.12 - прп. Патапія Фівського.
9.12 - зачаття прав. Анною Пресвятої Богородиці.
10.12 - свт. Іоасафа (Горленка), єпископа Білгородського.
11.12 - прп. Никона Сухого, Києво-Печерського, у Ближніх печерах.
12.12 - свт. Спиридона, єп. Триміфунтського, чудотворця.
13.12 - прп. Мардарія, затворника Києво-Печерського, у Дальніх печерах.
14.12 - мчч. Фірса, Левкія і Калініка.
15.12 - свт. Стефана, спов., архієп. Сурозького, Собор Кримських святих.
16.12 - прор. Аггея.
17.12 - прор. Даниїла і трьох отроків.
18.12 - мчч. Севастіана Медіоланського і воїнів його.
19.12 - прп. Іллі Муромця, Києво-Печерського, у Ближніх печерах.
20.12 - прп. Ігнатія, архім. Києво-Печерського, у Дальніх печерах, Новодворцовській і Леньківській (Новгород-Сіверській), званої ’Рятівниця потопаючих’ ікон Божої Матері.
21.12 - свт. Петра, митр. Київського і всієї Русі чудотворця, свт. Філарета, митр. Київського і Галицького.
22.12 - вмц. Анастасії Узорішительниці.
23.12 - десяти критських мчч: Феодула, Саторніна, Евпора, Геласія, Євнікіана, Зотіка, Помпія, Агафопуса, Василіда і Євареста.
24.12 - навечір´я Різдва Христового, прп. Кукші Одеського, закінчується Різдвяний піст.
25.12 - Різдво Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа.
26.12 - Собор Пресвятої Богородиці.
27.12 - ап. першочерв. і архідиякона Стефана.
28.12 - прав. Йосипа Обручника, царя Давида і брата Господнього Якова.
29.12 - прп. Іова Манявського, прп. Марка, гробокопача, Феофіла та Іоанна Києво-Печерських, у Ближніх печерах.
30.12 - мц. Анісії Солунської.
31.12 - свт. Петра Могили, митроп. Київського і Галицького та всієї Русі.
Оля_с_киркою• 05 декабря 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
А вы откуда что по вашему Львов это другая планета по традициям?
Думала Мыколая это для детей вообще. Зачем вам под его бабушку косить?
У Львові Миколай до всіх ходить. І до дорослих також)))
короткопамятна• 05 декабря 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
А він думає , що в останнє і таке творе таке творе )))))
короткопамятна• 05 декабря 2025
От навіщо давати такий нік ?
Я образилася ((((
Мені тут реба багато вивчити, а ви мені карму спортили (((((
Папина дочка• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Чоловік дорослий, за 50 років.
Тоді, обов´язково на Миколайчика треба вітати.
постою_послушаю• 05 декабря 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Шутите или правда?
Svitlo_• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Чоловік дорослий, за 50 років.
На Різдво і Новий рік доречно. Миколай - це дитяче свято. Дивно вітати чоловіка 50+
автор Инста_Богиня • 05 декабря 2025
Ответ длякороткопамятна
Завжди сам приносить ?
Що це ?
Про що ви ?
Приносить щось до столу
автор Инста_Богиня • 05 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Так я і питаю..((( правда, я на сході живу. То в нас і Миколая особливо не святкують. І Різдво 6 січн бцдо завжди(((
Svitlo_• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
До недавна і в більшості львівських сімей було 7 січня Різдво
автор Инста_Богиня • 05 декабря 2025
Ви усе смієтеся.. а я і правда не знаю як привітати чоловіка і коли. Завтра ще ж день ЗСУ . Це ясна справа. А зимові свята
всегдаДаДа• 05 декабря 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Це все привозять волонтери.
Але ж приємніше коли то робить близька людина, хіба ні?
Оля_с_киркою• 05 декабря 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Шутите или правда?
Правда.
БезникаяЯ• 05 декабря 2025
Пампухи на Різдво!
Кутю ,узвар.
На Миколая якийсь сувенір ик
короткопамятна• 06 декабря 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Цікаво, а коханка - це близька людина ?
автор Инста_Богиня • 06 декабря 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Пампухи на Різдво!
Кутю ,узвар.
На Миколая якийсь сувенір ик
Кутя.. точно..
Забула. Важко перестроітись затяпйно. Для мене поки що кутя це початок січня. Хочаб не забути
автор Инста_Богиня • 06 декабря 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Ні. Це саме є від кращих господинь. А цукерки та кава - це просто з магазину.
автор Инста_Богиня • 07 декабря 2025
Спекла Штолен. Домовились, что скуштуємо на Різдво. Запитала до речі, що йому купити в подаруночок? Сказав - нічого. Просто досить якоїсь дрібнички місцевої.
Молчунья• 08 декабря 2025
Миколай за старим часом, новий рік, різдво і т.д.
Намутили ті єпископи((
Не перейду на нові дні, бо хтось це придумав...
Патика-мотика• 15 декабря 2025
Да, куплю кутю в сильпо, в прошлом году была вкусная
автор Инста_Богиня • 16 декабря 2025
Ответ дляПатика-мотика
Пакетик готовый?