Инста_Богиня• вчера в 14:11
Традиції у львівських родинах? Новий рік, Миколай, Різдво
Спілкуємось з чоловіком. Він сам зі Львова, традиційні цінності. Чи варто привітати його зі святами? Завтра Миколай, потім Різдво скоро. Новий рік. На які свята доречно буде привітати його? Він служить і звичайно, обмежений в переміщеннях та святкуваннях. І що буде доречно подарувати, якщо в нього все є в принципі. Може щось приготувати? А що такого традициціного можна?
Галябалована• вчера в 14:43
Ответ дляИнста_Богиня
Чоловік дорослий, за 50 років.
И вы первый раз в жизни задумались об этом?
короткопамятна• вчера в 14:43
Ответ дляТа легко!
Може, він батюшкою служить? Чи в театрі?
Скоріш за все .
Знатний служака)
короткопамятна• вчера в 14:45
Ответ дляБіток чи ефір?
общаются они
А , так мова від коханки ?
О, тоді обов´язково в подарунок додому пару пледів, 10 пар шкарпеток і дезодорант )))))
Біток чи ефір?• вчера в 14:46
Ответ длякороткопамятна
А , так мова від коханки ?
Вопрос секса не раскрыт, ему 50+, кто его знает чего он приходит уже
Та легко!• вчера в 14:49
Ответ дляБіток чи ефір?
Это все одновременно? Та лесом такого гостя, пусть дома сидит, тем более ему 50, еще несварение лечить.
Та чому одночасно, у грудні оно скіки свят, щодня може навідуватися до автора.
Хоча, нє, не кожного, 50 є 50...
6.12 - святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця (День святого Миколая).
7.12 - прп. Іоанна, постника Києво-Печерського, у Ближніх печерах.
8.12 - прп. Патапія Фівського.
9.12 - зачаття прав. Анною Пресвятої Богородиці.
10.12 - свт. Іоасафа (Горленка), єпископа Білгородського.
11.12 - прп. Никона Сухого, Києво-Печерського, у Ближніх печерах.
12.12 - свт. Спиридона, єп. Триміфунтського, чудотворця.
13.12 - прп. Мардарія, затворника Києво-Печерського, у Дальніх печерах.
14.12 - мчч. Фірса, Левкія і Калініка.
15.12 - свт. Стефана, спов., архієп. Сурозького, Собор Кримських святих.
16.12 - прор. Аггея.
17.12 - прор. Даниїла і трьох отроків.
18.12 - мчч. Севастіана Медіоланського і воїнів його.
19.12 - прп. Іллі Муромця, Києво-Печерського, у Ближніх печерах.
20.12 - прп. Ігнатія, архім. Києво-Печерського, у Дальніх печерах, Новодворцовській і Леньківській (Новгород-Сіверській), званої ’Рятівниця потопаючих’ ікон Божої Матері.
21.12 - свт. Петра, митр. Київського і всієї Русі чудотворця, свт. Філарета, митр. Київського і Галицького.
22.12 - вмц. Анастасії Узорішительниці.
23.12 - десяти критських мчч: Феодула, Саторніна, Евпора, Геласія, Євнікіана, Зотіка, Помпія, Агафопуса, Василіда і Євареста.
24.12 - навечір´я Різдва Христового, прп. Кукші Одеського, закінчується Різдвяний піст.
25.12 - Різдво Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа.
26.12 - Собор Пресвятої Богородиці.
27.12 - ап. першочерв. і архідиякона Стефана.
28.12 - прав. Йосипа Обручника, царя Давида і брата Господнього Якова.
29.12 - прп. Іова Манявського, прп. Марка, гробокопача, Феофіла та Іоанна Києво-Печерських, у Ближніх печерах.
30.12 - мц. Анісії Солунської.
31.12 - свт. Петра Могили, митроп. Київського і Галицького та всієї Русі.
Хоча, нє, не кожного, 50 є 50...
8.12 - прп. Патапія Фівського.
14.12 - мчч. Фірса, Левкія і Калініка.
16.12 - прор. Аггея.
17.12 - прор. Даниїла і трьох отроків.
22.12 - вмц. Анастасії Узорішительниці.
26.12 - Собор Пресвятої Богородиці.
30.12 - мц. Анісії Солунської.
Оля_с_киркою• вчера в 14:49
Ответ длявсе по ГОСТу!
А вы откуда что по вашему Львов это другая планета по традициям?
Думала Мыколая это для детей вообще. Зачем вам под его бабушку косить?
У Львові Миколай до всіх ходить. І до дорослих також)))
короткопамятна• вчера в 14:51
Ответ дляБіток чи ефір?
А він думає , що в останнє і таке творе таке творе )))))
короткопамятна• вчера в 14:56
От навіщо давати такий нік ?
Я образилася ((((
Мені тут реба багато вивчити, а ви мені карму спортили (((((
Я образилася ((((
Папина дочка• вчера в 15:19
Ответ дляИнста_Богиня
Чоловік дорослий, за 50 років.
Тоді, обов´язково на Миколайчика треба вітати.
постою_послушаю• вчера в 15:23
Ответ дляОля_с_киркою
Шутите или правда?
Инста_Богиня
• вчера в 15:39
Ответ длякороткопамятна
Завжди сам приносить ?
Що це ?
Про що ви ?
Що це ?
Про що ви ?
Приносить щось до столу
Инста_Богиня
• вчера в 15:40
Ответ дляSvitlo_
На Різдво і Новий рік доречно. Миколай - це дитяче свято. Дивно вітати чоловіка 50+
Так я і питаю..((( правда, я на сході живу. То в нас і Миколая особливо не святкують. І Різдво 6 січн бцдо завжди(((
Инста_Богиня
• вчера в 15:48
Ви усе смієтеся.. а я і правда не знаю як привітати чоловіка і коли. Завтра ще ж день ЗСУ . Це ясна справа. А зимові свята
всегдаДаДа• вчера в 18:55
Ответ дляИнста_Богиня
Це все привозять волонтери.
Але ж приємніше коли то робить близька людина, хіба ні?