Трахтибидох• вчера в 19:15
В кого діти не їли більше ніж 5 днів?
В кого дітки 2-3 роки не хотіли їсти нічого більше ніж 4-5 днів?коли починали їсти? Аналізи в нормі, лікарі оглянули але відмова від їжі. Незнаю вже що і робити.
Молода і нерозважлива• вчера в 19:28
В мене син відмовлявся від їжі- і такі советчікі хто радить по сраці чи « пооголодається поість» пішли в сраку. В сина анорексія- що з цим робити хз. Психолог не допомагає, тільки вмовляннея та спец харчування допомагає.
НашлаПерепискуМужа• вчера в 19:29
Ответ дляВсе питаю зарання
Уберите крекеры и узвар. Через полдня проглотит суп вместе с тарелкой
Не той варіант.
Автор вже сьогодні писала.
Я більше, ніж впевнена в тому, що дитині корисна їжа просто не смакує: каші на маслі і підливка.
Я так розумію, що солодкого,смаженого, піцци зась ?
Автор вже сьогодні писала.
ПесиКот• вчера в 19:30
Ответ дляМолода і нерозважлива
У автора ребенку 2-3 года, ваш с аннорексией, думаю, постарше был
Солоденька цукОрка• вчера в 19:31
Ответ дляВсе питаю зарання
Не факт.
Есть категория детей, которые так и не будут есть.
Имею такого, знаю о чем говорю
Сдвг, нарушение пищевого поведения
Имею такого, знаю о чем говорю
Сдвг, нарушение пищевого поведения
Солоденька цукОрка• вчера в 19:31
Ответ дляМолода і нерозважлива
Кто вам поставил диагноз и в каком возрасте?
Шиворот Навыворот• вчера в 19:32
Ответ дляМолода і нерозважлива
А скільки років? Бо мій в два роки теж відмовлявся я спокійно виливала суп і ми йшли гуляти. На другий чи третій день сам попросив їсти. Тому такі поради мають сенс, якщо в дитини немає анорексії чи іншого тяжкого розладу харчування. Бо якщо є, то це не за порадами на совєтчіцу, а шукати нормального лікаря. Зараз багато спеціалістів, що працюють саме з малоїжками і проблемами в харчуванні
Зоя Жорівна• вчера в 19:32
Ответ дляСолоденька цукОрка
Нашла вашу предыдущую тему.
У вас зацикленность на еде и нервная обстановка дома?
Ребёнок где-то ест лучше? Тут психиатр нужен, но не знаю кому
Как вы смогли найти предыдущую тему?
НашлаПерепискуМужа• вчера в 19:35
Ответ дляЗоя Жорівна
Как вы смогли найти предыдущую тему?
Молода і нерозважлива• вчера в 19:38
Ответ дляШиворот Навыворот
Почав відмовлятися років з 4- був сгду , але років до 10 постійно були якісь ліки для шлунку, ліки для апетиту, ліки для печінки вітаміни, лежали два рази в лікарні ,їв так погано- теж спочатку слухала поради «нічого не давати, захоче поїсть» і тд, поки ситуація не стала критичною і почали працювати з психологом.
Шиворот Навыворот• вчера в 19:39
Ответ дляМолода і нерозважлива
В нас теж були ліки для покращення апетиту, для травленя і т.д. Тому я просто вирішила не заставляти їсти і не лишати ніяких перекусів. У дітей 2-3 років (як у автора) анорексії не буває. Тому проблема в іншому.
Молода і нерозважлива• вчера в 19:40
Ответ дляСолоденька цукОрка
Психіатр. В 11 років
В шоколаде• вчера в 19:44
Автор, а скільки тем ви ще плануєте про це відкрити? Може, не в дитині проблема, а в тому, що у вас невроз та навʼязливі стани?
Молода і нерозважлива• вчера в 19:46
Ответ дляСолоденька цукОрка
Не факт.
Имею такого, знаю о чем говорю
Сдвг, нарушение пищевого поведения
Имею такого, знаю о чем говорю
Сдвг, нарушение пищевого поведения
Мій не почав їсти
Помидорина• вчера в 19:50
Ответ дляСолоденька цукОрка
Не факт.
Имею такого, знаю о чем говорю
Сдвг, нарушение пищевого поведения
Имею такого, знаю о чем говорю
Сдвг, нарушение пищевого поведения
Наш аутист не ел 5 дней, когда горло болело.
Вызвали скорую, поставили капельницу и сразу съел пюре
Ручки-Крючки• вчера в 19:50
моя старшая могла в возрасте 2-3 года за весь день съесть 1 печеньку и 1 огурчик. и вообще одни танцы были вокруг еды. уже 17 лет ей ест более менее
руки_Крюги• вчера в 19:54
Ответ дляТрахтибидох
Не варіант геть нажаль. Я скоро здурію, чесно. Шо не пропоную все ні. Тікає як бачить ложку чи тарілку з їжею. Живе на крекерах і узварові. Лікарі розводять руками а я скоро повішусь.
Крекери не давайте, узвар без цукру. Через добу буде їсти все підряд.
Ви зіпсували дитині харчову поведінку.
руки_Крюги• вчера в 19:57
Ответ дляМолода і нерозважлива
Це у дошкільному віці?
Грибной_Дождик• вчера в 19:57
Ответ дляТрахтибидох
Нема перекусів . Вже пробую і без перекусів
Автор, не слушайте здесь советов
Быстро к гастрологу
У нас такое было
Слушала советы и естестно я осталась виновата
Быстро к гастрологу
У нас такое было
В шоколаде• вчера в 19:57
Ответ дляМолода і нерозважлива
Йому теж три роки було?
Грибной_Дождик• вчера в 19:59
Ответ дляразмахер
дитина на вулиці буває? От не повірю, що після активної прогулянки не менше 2 годин дитина прийде додому і геть нічого не з´їсть
Бывает
А вот недавно• вчера в 20:00
Ответ дляГрибной_Дождик
Автор, не слушайте здесь советов
Быстро к гастрологу
У нас такое было
Быстро к гастрологу
У нас такое было
А что доктор сказал?
У вашего ребенка тоже идеальные анализы были?
руки_Крюги• вчера в 20:00
Якщо дитина дійсно не їсть кілька днів, п`є одну воду, хіба це не показання до стаціонару?
Солоденька цукОрка• вчера в 20:03
Ответ дляЗоя Жорівна
Как вы смогли найти предыдущую тему?
В рекомендованных внизу
Тема точно такая
Молода і нерозважлива• вчера в 20:05
Ответ дляруки_Крюги
Це у дошкільному віці?
З 4 років десь почалося
В шоколаде• вчера в 20:08
Ответ дляМолода і нерозважлива
І йому в чотири роки поставили діагноз анорексія?
Молода і нерозважлива• вчера в 20:09
Ответ дляВ шоколаде
Вище пишу про це
сладкий_ноябрь• вчера в 20:12
Ответ дляТрахтибидох
А крекери і узвар це не перекус?