Ненька наша• вчера в 20:18

Дівчата та дружини військовий які не на нулі а більш менш в цивілізованому житт?

Ті хто служать їздять постійно ,переводять яких постійно . Як ви відноситеся до дівчат які з ними служать? Я з чоловіком 4 роки з військовим. Просто вже не стягую . Довіра пройшла сама собою . Буває таке , що закидають в групи повідомлення, а хтось з дівчат може сердечко поставити , а останній раз чоловік перевівся , дзвоню а там такий ржач стоїть , що склалося відчуття, що я не на роботу дзвоню , а в якісь туси ( чоловік стояв в коредорі) Ці їхні збори корпоративи . Хочу послухати жінок або дівчат . Бо в мене 4 знайомих і такі ж самі скарги .
автор Ненька наша • вчера в 20:44
І ще дівчата як часто в день вам дзвонять чоловіки? Бо в мене сьогодні ще не дзвонив тільки пише . Якось не приємно
Последний вагон• вчера в 20:45
Щодо відносин в колективі.
Часто в колективах є не тільки робоча обстановка а і дружня, невимушена.
В них є спільні ’ вороги’ начальство,
Вони разом вирішують проблеми і часто спілкування виходить за межі суто робочих.
Сказати що нічого страшного - я не можу.
Бо часто контак чоловіка і жінки складається не - цошов по вулиці, побачив, закохався.
А саме в такому легкому спілкуванні.
Якщо ж корпоративи, алкоголь. Знижується критичність.
І от далі вже залежить від особистості.
Хтось іде по коридору - о, баба, пішли іпаться.
Хтось поглядує на колегу і думає, в принципі вона. Єбабельна. Але ну його в баню, в мене дружина. Потім ще ця нерви буде робити.
Деякі під впливом алкоголю пливуть.
Але деякі просто не бачать цих жінок. В них голова зайнята сімєю
автор Ненька наша • вчера в 20:45
Ответ дляЦирк на дроті
Нащо ці психи? Що ви можете зробити? Гризти дядьку мізки? То він просто при вас ні з ким не розмовлятиме, переписки приховає та й по тому. А ви будете далі казитись. Ви йому або довіряєте або розлучаєтесь. Там нема інших варіантів.
Довіряй але перевіряй ! Поки в мене хороший вік я ще можу влаштувати своє життя . А не їздити за ним і все даремно .
Последний вагон• вчера в 20:46
Ответ дляНенька наша
Це воцап
Ну от. Я тільки після вашої теми зрозуміла що постійно ставлю сердечка головному бухгалтеру і директору
автор Ненька наша • вчера в 20:47
Ответ дляПоследний вагон
Щодо відносин в колективі.
В них є спільні ’ вороги’ начальство,
А саме в такому легкому спілкуванні.
І от далі вже залежить від особистості.
Деякі під впливом алкоголю пливуть.
Ви праві і як мій поводиться я ж незнаю .
Последний вагон• вчера в 20:47
Ответ дляНенька наша
Дивіться. Ви не перевіряєте. Ви себе накручуєте, витрачаєте нерви
Від того що ви аідслідковуєте чати чоловік вірнішим не буде.
Але ви можете відверто дратувати його підозрами
Я матуся, мені можно• вчера в 20:47
Ответ дляПоследний вагон
Щодо відносин в колективі.
В них є спільні ’ вороги’ начальство,
А саме в такому легкому спілкуванні.
І от далі вже залежить від особистості.
Деякі під впливом алкоголю пливуть.
Все вони бачать, мені 40, а вони бачать в мені жінку. Так є повага, є певний сексизм, та і я не шукала пригод... але двічі за рік служби від адюльтера спасла відсутність засобів захисту і один раз навіть їх відсутність не спасла мене.
Аннуитет• вчера в 20:48
Лучше жена полевая, чем крыса тыловая)
А если серьёзно, так же, если не больше, поводов у мужей плохо о женах думать. Особенно о тех, кто уехал за границу.
Последний вагон• вчера в 20:49
Ответ дляНенька наша
Знаєте. Ви ж жінка. Були з ними на вечірках.
Ви ж знаєте підказує чи не підказує до інших жінок, чи підсипає салатик одній і тій жінці.
Чи зупиняє погляд на яскравій блондинці.
Чи лізе цілуватись коли перебере
Последний вагон• вчера в 20:51
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Я ж перечислила різні види чоловік.
Ви ж іпались не з всіма чоловіками, а тільки з першим типом
Манка Я• вчера в 20:51
Ответ дляНенька наша
З ранку пише привітання в вотсап, ввечері телефонує, але не завжди, бо буває що пізно повертаються або робота є навіть ’вдома’, якщо щось термінове, то можемо зв´язатися і вдень. Зазвичай я сама ніколи не телефоную, бо це може бути небезпечно для нього. Ніяких ревнощів і ніяких обідок у мене немає, я доросла і розумію, що чоловік виконує свою чоловічу роботу. І ставлюсь до цього з безумовною повагою.
автор Ненька наша • вчера в 20:52
Ответ дляПоследний вагон
Чи лізе цілуватись коли перебере
Ой ні ви що. Таке ні .
Манка Я• вчера в 20:53
Ответ дляНенька наша
То влаштовуйте. Нащо ці страждання
Последний вагон• вчера в 20:53
Ответ дляНенька наша
Ой ні ви що. Таке ні .
Ну то і розслабтесь.
Так вам неприємно. Я розумію. Але постарайтесь не виставляти чоловікові безпідставних підрзр
автор Ненька наша • вчера в 20:53
Мій чоловік мене теж служити кличе.)))
Последний вагон• вчера в 20:54
Ответ дляНенька наша
Мій чоловік мене теж служити кличе.)))
До нього в частину?
ВерСаСе• вчера в 20:54
Вже не стягуєте? Та це просто пекельні борошна, а не життя!
автор Ненька наша • вчера в 20:55
Ответ дляПоследний вагон
До нього в частину?
Так .
Неробименінерви• вчера в 20:55
Автор, батьки живуть в прифронтовому селищі, так от я такооого набачилася. Розумію, що все залежить від чоловіка, але... тут треба не лише про коллег думати, а й про місцевих дівчат, жінок. Є з дуже низькою соціальною відповідальностю. Хлопці ж теж різні, є такі люблячі чоловіки, але якогось фіга на оцих дівчат вони найбільше і ведуться... Буквально декілька днів тому сама застукала таких, у авто з голими сраками прямо на центральній вулиці селища...
Секс-Бомба• вчера в 20:55
Ответ дляНенька наша
Так .
Ааа, ну тогда не ссыте, все норм
Цирк на дроті• вчера в 20:55
Ответ дляНенька наша
Так і влаштовуйте, він вам вже не треба. Ну от закінчилась війна, ходить дядько на роботу. Так там теж люди навкруги, ви ж за руку його водити не будете. Це не того, що він у війську, а того що у вас характер такий. Шукайте іншого і посадіть його на ланцюг відразу, щоб навіть не думав на когось глянути.
Автопортрет нурофена• вчера в 20:56
Аатор, вам просто подобається себе накручувати і думати погане, щоб страждати. Думаю, що ви й по життю нитік і негативщиця.
Якщо будете тошити і кидати чоловіка, то йому без вас буде легше, а вам без нього одиноко, бо більше ніхто на вас не позариться.
Непогодка• вчера в 20:56
Знаєте, що... таке відбувається у кожному офісі та установі, де працюють жінкі та молоді дівчата. Звичайні робочі товариські стосунки і немає нічого жахливого в тих сердечках, це просто реакція, що повідомлення прочитано та людина згодна із текстом. І товаришувати на роботі - абсолютно нормальна річ.
Якщо чоловік цінує ваші стосунки, то ніколи на зазіхне на іншу жінку.
Ревнощі - це зло перш за все для людини, яка ревнує, це не є здоровим станом, якщо себе постійно накручувати, можна навіть втратити глузд. Якщо воно так зачіпає, сходить до психолога.
Хома з пастою• вчера в 21:00
Ответ дляНенька наша
Дівчата та впевненість в собі вона то є, але їх настільки багато , що я просто дивлюся і думаю , що я не хочу бути дружиною військового і не хочу думати навіть задумуючись жити про таке .
Не хотите, разводитесь
У моего брата официально жена, не официально любовница с ним служит и ещё одна гражданская жена уже беременна
Знаю, что плохо, ничего сделать не можем. Все про всех в курсе
А его устраивает
автор Ненька наша • вчера в 21:01
Дівчат ви не думайте, що я якось сприймаю не правильно. Я 5 рік в шлюбі і це другий чоловік , а він одружився перший раз і дуже пізно. То за 22 роки служби і маючи вищі посади і звання, думаю не сидів чемно, а гуляв так що аж гай шумів. Все норм було в нас , але потім в один момент ми відновили його телефон і я багато чого дізналась і побачила , то мені було так неприємно , що я навіть і не думала що дівчата які поруч нас в нього з ними щось було. І з того моменту найшла коса на камінь .
Хома з пастою• вчера в 21:02
Ответ дляНенька наша
Ну вам или смириться с этим всем, либо уходить
Манка Я• вчера в 21:05
Ответ дляНенька наша
То для чого вам чийсь досвід?
Ну от я зараз скажу, що де служить мій чоловік, вони орендують будинок в селі. Четверо чоловіків і двоє жінок. То мене це сусідство зовсім не обходить, а ви напевно вже б мозок виїли.
автор Ненька наша • вчера в 21:08
Ответ дляХома з пастою
Не хотите, разводитесь
А его устраивает
Девочки узнала бы сразу развелась. Я просто еще надеюсь на порядочность моего мужа .
автор Ненька наша • вчера в 21:10
Он не совсем и глупый не забирал бы нас. Да еще и на роботу к себе не звал бы .
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 21:13
Ну там по різному буває, але втриматись нестрибнути в гречку, то важче ніж в звичайному житті, там якась сама атмосфера розполагає.
В сусідки чоловік так закрутив, що розводитись зібрався, а вона йому каже розлученгя не отримаєш, жити разом вже не будемо, але 15 млн я за тебе одна отоимаю . Там простотситуація така, шо він був тяжко поранений, вона його витягувала, оскільки не можна було перевозить, то жила з ним у лікарні і спала там і коридорі, виходила, посиавила на ноги, його пкревели на тилову службу і воно гомно закрутило роман