Ненька наша• 05 декабря 2025
Дівчата та дружини військовий які не на нулі а більш менш в цивілізованому житт?
Ті хто служать їздять постійно ,переводять яких постійно . Як ви відноситеся до дівчат які з ними служать? Я з чоловіком 4 роки з військовим. Просто вже не стягую . Довіра пройшла сама собою . Буває таке , що закидають в групи повідомлення, а хтось з дівчат може сердечко поставити , а останній раз чоловік перевівся , дзвоню а там такий ржач стоїть , що склалося відчуття, що я не на роботу дзвоню , а в якісь туси ( чоловік стояв в коредорі) Ці їхні збори корпоративи . Хочу послухати жінок або дівчат . Бо в мене 4 знайомих і такі ж самі скарги .
Ненька наша
• 05 декабря 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну там по різному буває, але втриматись нестрибнути в гречку, то важче ніж в звичайному житті, там якась сама атмосфера розполагає.
В сусідки чоловік так закрутив, що розводитись зібрався, а вона йому каже розлученгя не отримаєш, жити разом вже не будемо, але 15 млн я за тебе одна отоимаю
. Там простотситуація така, шо він був тяжко поранений, вона його витягувала, оскільки не можна було перевозить, то жила з ним у лікарні і спала там і коридорі, виходила, посиавила на ноги, його пкревели на тилову службу і воно гомно закрутило роман
Ну чучело я в його добила
Потішаюся• 05 декабря 2025
Колись мій чоловік викладав у дівчат фізо в військовому університеті, будучи молодим, гарним і популярним викладачем.
Тому зараз не нервую. Загартована.
І він знає що я впевнена в собі, самостійна жінка. Хай він боїться
Сьогодні прийшов - у мене квіти. Колега з іншого міста привітав так з наступаючим Миколаєм. Пожартували разом, каже Краще б грошима)
Тому зараз не нервую. Загартована.
Хома з пастою• 05 декабря 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну развестись можно без согласия через два заседания суда
Угрозы у неё, такие себе
Крошечка-хаврошечка• 05 декабря 2025
Ответ дляНенька наша
В мене була недавно знайома військова ( не довго була) щось заговорили про сходинку карʼєри, то вона каже нехай мутить з офіцерами вище за посадою буде ( про свою подругу) я була в шоці .
В каком вы шоке ,все везде мутят ,в КМДА,Верховной Раде и все идут вверх по карьерной лестнице
Unmistakable• 05 декабря 2025
Ответ дляНенька наша
І ще дівчата як часто в день вам дзвонять чоловіки? Бо в мене сьогодні ще не дзвонив тільки пише . Якось не приємно
Раз в 3 дні, бо дуже поганий зв´язок. Але пише кожного дня.
Unmistakable• 05 декабря 2025
Ответ дляНенька наша
Дівчат ви не думайте, що я якось сприймаю не правильно. Я 5 рік в шлюбі і це другий чоловік , а він одружився перший раз і дуже пізно. То за 22 роки служби і маючи вищі посади і звання, думаю не сидів чемно, а гуляв так що аж гай шумів. Все норм було в нас , але потім в один момент ми відновили його телефон і я багато чого дізналась і побачила , то мені було так неприємно , що я навіть і не думала що дівчата які поруч нас в нього з ними щось було. І з того моменту найшла коса на камінь .
Щось не сходиться. Якщо ваш чоловік на високій посаді, він не може ваш влаштувати до себе в частину, бо то є корупція. Це 100% істина.
Ненька наша
• 05 декабря 2025
Ответ дляUnmistakable
Все всі можуть .
Unmistakable• 05 декабря 2025
Ответ дляНенька наша
Все всі можуть .
Дуже дивно. Я не змогла влаштуватися, хоча в мене і освіта, і вислуга.
175см55кг19лет (она)• 05 декабря 2025
Ответ дляUnmistakable
Мій не на нулі, але сидить десь в лісі в Харківській області. Перед тим служив в Дніпрі. Ну не знаю, довіряю повністю. 20 років разом. Може ще той факт, що він підполковник, і він не крутиться серед сержанського складу, + дівчат там немає, тільки жінки 45+. Якщо б себе накручувала, то б з глузду з´їхала, бо у нього ротації з 14 року, бачимось раз в 3-4 місяці, та у відпустці.
А що жінки 45+ вже не можуть бути привабливі і не можуть зацікавити чоловіка? 45+ це що вже всьо?)))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 декабря 2025
Ответ дляХома з пастою
Угрозы у неё, такие себе
Він дуже боїться її скарги в МО.
Парасюха• 05 декабря 2025
Ответ дляНенька наша
Дівчата та впевненість в собі вона то є, але їх настільки багато , що я просто дивлюся і думаю , що я не хочу бути дружиною військового і не хочу думати навіть задумуючись жити про таке .
То ви даєте. Я військова. Чоловік військовий. Різні частини, навіть різні відомства. Те про що ви думаєте відсутнє в наших колективах.
Unmistakable• 05 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Тут малося на увазі не про те, що вони старі, а про те, що вони вже давно заміжні і з дітьми.
Добра, коли сита!• 05 декабря 2025
Ответ дляНенька наша
Мій теж і я вам хочу сказати бере мене з собою. Зараз поїду туди де служить, але по телефону коли спілкуюсь таке чую поруч, що накручувати не можливо .
С нами служила одна лет 45.
2 раза была замужем, первый муж бухсл и ее бил, потому что стервища невыносимая, тупая, наглая и агрессивная.
Второй муж был военный, ее просто бросил, тоже не выдержал. Она тут пытсла ь кого можно соблазнять, но на нее никто почти не велся, велись только те, у кого мозги между ног болтались. В итоге она свалила от нас, перевелась, и мы радостно вздохнули.
Добра, коли сита!• 05 декабря 2025
Ответ дляНеробименінерви
Автор, батьки живуть в прифронтовому селищі, так от я такооого набачилася. Розумію, що все залежить від чоловіка, але... тут треба не лише про коллег думати, а й про місцевих дівчат, жінок. Є з дуже низькою соціальною відповідальностю. Хлопці ж теж різні, є такі люблячі чоловіки, але якогось фіга на оцих дівчат вони найбільше і ведуться... Буквально декілька днів тому сама застукала таких, у авто з голими сраками прямо на центральній вулиці селища...
Есть прослойка алкоголичек, которых на работу никто брать не хочет, так те и за 100 грн готовы приласкать. Но это жуть, а не женщины...
Добра, коли сита!• 05 декабря 2025
Ответ дляUnmistakable
Нельзя быть только непосредственным начальником, и то...
ЛеньГуглить_правда• 06 декабря 2025
Ответ дляНенька наша
Я ему сама звоню по видео раз 10 на день)))